Zvláštní diskuze - prodám vlasy :-/
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f8ae50eb41d8c057f40cd6a9239a329cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 4:13 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Mne spis znacne znepokojuje, ze zrovna "nase" Adel nasla stranku s nadpisem "PRODEJ/VÝKUP VLASŮ" Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Třeba jen koukala, jakou cenu mají její vlasy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 5:33 pm    Předmět: Citovat

Fíha!!! Shocked Shocked Shocked oni to maj někteří i navážené.Tož to je mazec! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 7:01 pm    Předmět: Citovat

brrrrrr, až z toho mám husí kůži, jako po hororu... Confused nebo v hororu...sama nevím Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 8:37 pm    Předmět: Citovat

Nelíbí se mi to.
Vlas je něco, co patří ke svému nositeli, je v tom nashromážděná spousta duševní energie, kromě toho vlasy jsou spojnice duchovního světa s naším.
Neprodala bych je ( kdybych na to měla délku ) ani omylem, leda v nejvyšší a nijak jinak neřešitelné nouzi.
Ale vlasy nám narostly zadarmo a prodávat se nemají. Jako kdyby část naší duše přešla na nového "majitele"-fuj to je slovo...
Prostě mi v tom něco nesedí, tohle by se podle mě nemělo dělat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 8:51 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Nelíbí se mi to.
Vlas je něco, co patří ke svému nositeli, je v tom nashromážděná spousta duševní energie, kromě toho vlasy jsou spojnice duchovního světa s naším.
Neprodala bych je ( kdybych na to měla délku ) ani omylem, leda v nejvyšší a nijak jinak neřešitelné nouzi.
Ale vlasy nám narostly zadarmo a prodávat se nemají. Jako kdyby část naší duše přešla na nového "majitele"-fuj to je slovo...
Prostě mi v tom něco nesedí, tohle by se podle mě nemělo dělat...


Přesně takhle mně to připadne Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 7:30 am    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Déscantes napsal:
Nelíbí se mi to.
Vlas je něco, co patří ke svému nositeli, je v tom nashromážděná spousta duševní energie, kromě toho vlasy jsou spojnice duchovního světa s naším.
Neprodala bych je ( kdybych na to měla délku ) ani omylem, leda v nejvyšší a nijak jinak neřešitelné nouzi.
Ale vlasy nám narostly zadarmo a prodávat se nemají. Jako kdyby část naší duše přešla na nového "majitele"-fuj to je slovo...
Prostě mi v tom něco nesedí, tohle by se podle mě nemělo dělat...


Přesně takhle mně to připadne Confused

Musím s vámi souhlasit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 9:59 am    Předmět: Citovat

Mě na tom nic nemorálního nepřijde, spíš je pro mě zajímavé sledovat, kolik by byl někdo ochotný za moje vlasy dát. A pokud se někdy rozhodnu nějak radikálněji ostříhat, proč ne? Mají vlasy skončit na podlaze v kadeřnictví, aby se po nich šlapalo a pak letěly do koše, nebo posloužit někomu jinému, kdo proto, že za ně zaplatí dost velkou sumu, si jich snad bude i trochu vážit?
Kdybych byla opravdu ve finanční tísni, šla bych do toho, rozhodně je to lepší zdroj příjmu než třeba prostituce Smile A vlasy dorostou... Tak už třeba nebudou po zadek, ale na tom můj svět nestojí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 10:11 am    Předmět: Citovat

Vzpomínám si jak se jednou holky ve třídě bavily o tom,že by spolužačka co má vlasy do pasu na tom mohla vydělat,Prej když by se ostříhala na krátko,tak by je mohla prodat.No a ona se bránila že by nic takového neudělala a hned ukázala na mě,že si mám já nechat narůst vlasy dlouhé a pak prodat Shocked 6e prý mám kvalitnější vlasy.Tak jsem na ni chvíli hleděla jak kdyby spadla z Marsu,a oak jsem jen zakroutila hlavou,že není normální.Tak přece když si tolik měsíců-někdo i let-pěstuju dlouhé vlasy,tak je pak jen tak neostříhám!Za tu dobu si k nim vybuduju citový vztah.Jinak by to bylo v případě nějaké velké nouze,jak říkala Bonemína a Déscantes.Pokud by opravdu nebylo zbytí,tak bych to brala jako řešení Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 10:37 am    Předmět: Citovat

Opravdu jedině v té nouzi Smile

Bone psala, že by jí to nevadilo, tak mě by to vadilo. A ne "by" ale vadilo, protože jednou jsem se do podobné situace už dostala.
Nechala jsem si ostříhat vlasy z více jak do pul zad na mikádo pod uši, takže těch odstřižených vlasů byl docela kus.
Bylo to v kadeřnictví, kde se zaučovaly ty mladé kadeřnice. Hned jak mi ty vlasy odšmikly, vrhly se na ně a rozebraly si je na příčesky.
Nikdo se mě na nic neptal, jestli třeba souhlasím nebo tak.
A mě z toho bylo opravdu divně Confused

Pro mě vlasy nejsou zboží. Jsou takové lanko k něčemu, co mě přesahuje.
Ale na to má každý jiný názor.
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 10:42 am    Předmět: Citovat

Já na "duchovno" nevěřím, tak tohle neřeším. A pokud se ty děvčata na ty vlasy slítly, mělas plné právo je seřvat, ať na ně nešahají a dají ti je. Tím, že vlasy ostříháš, nepřestávají být tvoje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.