Zvláštní diskuze - prodám vlasy :-/
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9f60b54719866bc01fd82f50b3772a20Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 10:49 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Já na "duchovno" nevěřím, tak tohle neřeším. A pokud se ty děvčata na ty vlasy slítly, mělas plné právo je seřvat, ať na ně nešahají a dají ti je. Tím, že vlasy ostříháš, nepřestávají být tvoje.


To určitě, ale nepřišlo mi to dobré, sápat se po vlasech, které jsem jim nechala ustřihnout. Je to pět let zpět a vlasy mě tehdy nezajímaly.(jinak bych si je také nenechala stříhat ). Ale i přesto, jak mi byly tehdy vlasy ukradené, mi bylo divně, když si je rozebrali cizí lidé.

Nemám z toho žádné trauma, jen jsem si na to teď vzpomněla Smile A je jasné že se člověk zařizuje podle toho, čemu věří. Já věřím svému, ty zas něčemu jinému. Aspoň bude tato diskuse bohatší, když se sejde víc lidí, co mají jiný názor.
Smile


Naposledy upravil Déscantes dne so srpen 23, 2008 10:54 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 10:50 am    Předmět: Citovat

To je zajímavé, nikdy by mě nenapadlo, že bude mít někdo o české (nebo jiné evropské) vlasy zájem. Z Indie a okolí se dovážejí mnohem delší a kvalitnější vlasy. Líbí se mi, že tam lidé přijdou do kláštera své vlasy darovat jako příspěvek a ten klášter z toho pak žije.
A pak mi přijde fajn, jak to dělají v Americe. Když se někdo chce ostříhat, má možnost svůj cop darovat nadaci, která z nich udělá příčesek nebo paruku pro děti po chemoterapii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 10:53 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
To je zajímavé, nikdy by mě nenapadlo, že bude mít někdo o české (nebo jiné evropské) vlasy zájem. Z Indie a okolí se dovážejí mnohem delší a kvalitnější vlasy. Líbí se mi, že tam lidé přijdou do kláštera své vlasy darovat jako příspěvek a ten klášter z toho pak žije.
A pak mi přijde fajn, jak to dělají v Americe. Když se někdo chce ostříhat, má možnost svůj cop darovat nadaci, která z nich udělá příčesek nebo paruku pro děti po chemoterapii.


Lidé mají o evropské vlasy zájem třeba i proto, že ty indické jsou jedině tmavé, a pokud nejsou, tak jsou chemicky upravované.
Evropské blonďaté vlasy mají cenu zlata Smile - samozřejmě jen obrazně, ale evropské vlasy jsou nejdražší, myslím. A prý vydrží nejvíc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 10:55 am    Předmět: Citovat

Dés: to víš, já jsem duší materialistka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 10:59 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Dés: to víš, já jsem duší materialistka Smile


To je hezké, syntéza duše a materialismu v jedné větě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 1:54 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
To je zajímavé, nikdy by mě nenapadlo, že bude mít někdo o české (nebo jiné evropské) vlasy zájem. Z Indie a okolí se dovážejí mnohem delší a kvalitnější vlasy. Líbí se mi, že tam lidé přijdou do kláštera své vlasy darovat jako příspěvek a ten klášter z toho pak žije.
A pak mi přijde fajn, jak to dělají v Americe. Když se někdo chce ostříhat, má možnost svůj cop darovat nadaci, která z nich udělá příčesek nebo paruku pro děti po chemoterapii.


Jojo, jak píše Dés, indické musí být jen chemicky upravované, pokud jde o světlejší odstíny a hlavně na evropské holce budou vypadat meganepřirozeně, protože jsou strukturou úplně jiné. Ale... stejně si myslím, že blonďaté vlasy i evropské jsou prostě z 90% odbarvené. Dneska je pravých bloncek, které mají kvalitní vlasy a které navíc chtějí o ty vlasy přijít, úplně minimum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 1:58 pm    Předmět: Citovat

A jinak je mi z té diskuze docela nevolno. Fakt se mi udělaly až mdloby, když jsem to četla Very Happy Holka s prodlouženými vlasy nikdy nebude "ta s dlouhými", ale "ta s navázanými". Teď si nechala u nás v nemocnici jedna sestřička navázat na své krátké délku do půlky zad a když ji někdo popisuje, tak je to "ta s nastřelenou hlavou" Laughing Je to přemršeně nepřirozené, vždyť to i slepý člověk musí poznat, jak jse to nepřirozeně hýbe a podobně...

Hodně se mi v té diskuzi líbil názor "musela jsem je dát dolů, přítel nechtěl šahat na cizí vlasy..." Hehe Laughing Ale s prodejem vlasů, co jsou ještě na hlavě mi fakt rozum stál... Nevím, mám z toho divné pocity, a vlastně ani nevím proč Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Diamanta
81-160
81-160


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 2:12 pm    Předmět: Citovat

já tohle teda taky nechápu. Vlasy také nepovažuji za zboží a navazovat na sebe cizí vlasy mi připadá divné.
A svoje vlasy bych teda rozhodně neprodávala, těch pár tisíc ty roky péče nevyváží
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 2:52 pm    Předmět: Citovat

Mě na té diskuzi přijde divná akorát ta slečna, co pěstuje vlasy na sklizeň. To mi přijde mírně přiblblé, mít na hlavě něco co vlastně ani nechci několik let, abych to mohla střelit...
Jinak mi prodávání vlasů nevadí, stejně jako mi nevadí darování krve nebo orgánů po smrti. V tom nakonec vidím víc ,,magična" než v ustřižených vlasech. Když někomu udělají cizí vlasy radost a jsou za ně ochotni zaplatit....
Kdybych chtěla radikálně ostříhat, tak se asi nechám ostříhat tak, aby vlasy šly dál pro něco použít. Stejně by se ty vlasy vyhodily, takhle ještě někomu poslouží....A proč z toho něco nemít...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynka
81-160
81-160


Založen: 30.5.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 3:51 pm    Předmět: Citovat

hlavně na tom ty lidi ani moc nevydělaj.. nechaj si dva roky růst vlasy a pak jim za to daj tisícovku - úžasnej zisk Rolling Eyes Laughing
kdyby to někdo dělal ve finanční tísni (sakra, mám dluhy, co budu dělat - aha, prodám svoje vlasy za 10 000), tak to beru.
ale tohle ňák nechápu (a to nemám k dlouhejm vlasům žádnej citovej vztah Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.