Co vás nebaví....?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a95d6ef23e0e981b2ed2aa451e9c6576Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 11:37 am    Předmět: Co vás nebaví....? Citovat

Chtěla bych se zeptat, která činnost související s úpravou a péčí o dlouhé vlásky Vás nebaví.... Question

Mě třeba hrozně nebaví ranní rozčesávání vlasů, když spím s rozpuštěnými....nikdy se mi nechce to rozšesávat a vždycky to odbydu a vlásky potrhám....

A co vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 11:41 am    Předmět: Citovat

Laughing přemýšlím, přemýšlím - mě baví asi všechno, nebo spíš - nic mi nevadí (ani barvení, zábaly, masáž....)- ale já nemám nějak super dlouhé vlasy, takže to není tak náročné jako u vás, které máte vlasy do pasu a dál Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 11:44 am    Předmět: Citovat

Nebaví mě schnutí, když si je třeba umyju večer a pak čekám než uschnou, abych mohla jít spát, protože foukat nechci a když jdu spát s vlhkýma vlasama, tak mám ráno na hlavě cosi neidentifikovatelnýho Laughing
( a taky mě nebaví mýtí nádobí, strašně, ale to sem nepatří Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 12:15 pm    Předmět: Citovat

me taky nebavi schnuti,kdyz si je umeju vecer a cekam na to ze muzu jit spat,vcera sem to nezvladla a nakonec sla spat s vlhkyma vlasama a ani rano nebyly suchy Confused a nebavi me cekat s hennou na hlave(v turbanu a tak,jeste nikdy sem to nevydrzela dyl jak 3a pul hodky) Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 1:25 pm    Předmět: Citovat

Tak schnutí mě vyloženě baví - jen si nesmím umýt hlavu ve 22 hodin... to je pak na houbeles. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 2:07 pm    Předmět: Citovat

Mě taky nebaví schnutí.
A řekla bych, že některé nešťastné duše odsud nebaví čekat, až se vymyje nebo odroste chemická barva Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 5:39 pm    Předmět: Citovat

Taky mě nebaví schnutí Laughing
Když si plánuju umýt vlasy, tak to musím stihnout do 7, max do 8 večer, abych je ještě stihla před spaním suché rozčesat Smile
A když si vlasy umývám na rychlo (to se ale moc často nestává, moc se mi nemastí, takže když nemám čas, tak si prostě řeknu, že to ten jeden den ještě přežiju), tak mě nebaví čekat s kondicionérem na hlavě.

A taky mě teď nebaví čekat, než si budu moct poctivě zaškrtnout kolonku "do pasu" Laughing

Chmm..jsem holt nějaká netrpělivá... Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 7:21 pm    Předmět: Citovat

No mě tak nějak baví všechno..ale ne vlastně...určitě se něco najde...No hrozně mě irituje pohled do zrcadla, kdy upřu svůj zrak na odrůstající ofinu a nebo tehdy kdy se mi zmastí vlasy a vypadam splihle a nebo když mi vlasy poletují a vypadá to neupraveně ...A taky mě doráží, když jsou v zrcadle vidět moje suché občas mírně roztřepené konečky.Ale z praktických záležitosží mě nebaví...hmmm...no možná smívání henny, kdy mi většinou u pokožky zůstanou drobné kuličky henny a ono ne že to jen svědí, ono to přímo provokuje k tomu hrabat si do vlasů a vytahovat to jak vši.Takže se mi pak ty vlasy mastí...Mytí vlasů mě baví ale někdy i když mám ty vlasy už mastnější a potřebují umýt , tak se prostě nepřekonam..myslím tím večerní úvahy typu:Měla bych si jít umýt vlasy...ale ne už je moc pozdě to bude dlouho schnout..a pak toho ráno lituju.Jednou nebo dvakrát mě chytl amok a šla jsem si vlasy mýt ve 2 hodiny ráno..Naneštěstí mají rodiče pokoj hned naproti koupelně a nechávají si otevřené dveře, takže jsem měla ráno poněkud zakryté máminýma řečma o tom, že nemohla usnout Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 7:51 pm    Předmět: Citovat

Mě naprosto zásadním způsobem nebaví rozčesávat si vlasy...a to prosím už od dětství, kdy jsem je měla krátké... Dědeček mi dokonce na to konto v dětství vyprávěl pohádku o cikánce, která se nikdy nečesala a nějak zle to s ní kvůli tomu dopadlo (si nemůžu vzpomenout jak konkrétně, ale každopádně to bylo něco strašlivého Very Happy).
Zvlášť nerada je rozčesávám, když spím s rozpuštěnými, nebo když se vrátím s nějaké cesty, kde nebyly podmínky se s vláskama moc sss... starat se o ně Laughing To se potom nejen škube, ale i stříhá...
Nebavilo by mě rovněž dělat si masky a zábaly a masáže a podobné věci, takže je nedělámLaughing (jednoduché řešení, jestli já nejsem alespoň zpoloviny geniální?!? :lol Smile )
Mytí vlasů mě nevadí, ráda čichám vůni šamponu a vůbec se ráda myju a koupu a tak... Smile (že by nějaké obsese čistotou???)
Sušení mi taky nevadí, protože vlásky se suší samy a moji aktivitu nepotřebují Laughing V létě je to obzvlášť fajn, když se dají sušit na sluníčku a hezky pak voní po šamponu a po létě. V zimě je to normální, chodím spát s mokrou hlavou docela běžně a nic zvláštního mi to nedělá... Akorát moje maminka mi vždycky tvrdila, že jsem pak z toho nachlazená (já to přičítala alergii na školu), že ona to dobře zná , neb měla dlouho vlásky do pasu...
A už mě nic nenapadá.... já toho s vlasy zas tolik nepodnikám......

Vlastně už víííííím!!!!!
Absolutně obrovsky a naprosto mě nebavilo mít vši!!!!! Laughing Laughing. Fuj, hnus, bléééééé.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 8:33 pm    Předmět: Citovat

Schnutí mě taky nebaví. Sice schnou samy, ale při tom musejí být rozpuštěné, a protože nemám čas s nimi někde sedět, ale musím něco dělat, tak dost překážejí. Následné rozčesání taky koukám mít rychle za sebou, aby už byly aspoň v copu a všude se nepletly.
Masky, zábaly a podobné by mě asi bavily, kdybych měla čas. Ale nemám ho, takže je nedělám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.