Fajčenie - škodí vlasom?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5a04de095f8859b859d0b0befc2cbdb8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dewilllka
21-40
21-40


Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 12:46 pm    Předmět: Fajčenie - škodí vlasom? Citovat

všimli ste si, že by fajčenie malo nejaký vplyv na vaše vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 3:08 pm    Předmět: Citovat

no tak já nevím, nic nepozoruju, ale když to celkově škodí zdraví, tak možná to nějaký vliv na vlasy taky může mít
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 3:15 pm    Předmět: Citovat

Já to nemůžu posoudit protože nekouřím, ale zrovna nedávno jsem četla, že kouření škodí vlasům zejména tím, že způsobuje zúžení drobných cévek na periferiích těla, a vlasy (ale i pleť samozřejmě) jsou pak méně vyživovány, můžou zvýšeně vypadávat atd.
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 3:25 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Já to nemůžu posoudit protože nekouřím, ale zrovna nedávno jsem četla, že kouření škodí vlasům zejména tím, že způsobuje zúžení drobných cévek na periferiích těla, a vlasy (ale i pleť samozřejmě) jsou pak méně vyživovány, můžou zvýšeně vypadávat atd.

Kouření rozhodně škodí zdraví celkově a to se projevuje i na pleti i vlasech.U lidí,co celý život kouří se pak objevuje akné,rozšířené póry,organismus rychleji stárne a tudíš mají i víc vrásek a vlasy mívají taky v hrozném stavu Rolling Eyes Takže kouření není pro vlasy dobré Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 3:34 pm    Předmět: Citovat

A smrdí to, takže je zapotřebí častěji mýt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 3:38 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
A smrdí to, takže je zapotřebí častěji mýt.


Na to ani člověk nemusí kouřit sám, stačí (bohužel) zajít do většiny hospod nebo klubů ... grr, kdy už to konečně zakážou??? Evil or Very Mad
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 3:41 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Na to ani člověk nemusí kouřit sám, stačí (bohužel) zajít do většiny hospod nebo klubů ... grr, kdy už to konečně zakážou??? Evil or Very Mad


já to taky nesnááášíííím Evil or Very Mad v cizině je to běžná praxe a kluby jsou i se zákazem kouření narvaný, tady se pořád ti holobrádci něčeho bojí....a štve mě ta bezohlednost kuřáků vůči nekuřákům, achjo!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 3:43 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Slunéčko napsal:
Na to ani člověk nemusí kouřit sám, stačí (bohužel) zajít do většiny hospod nebo klubů ... grr, kdy už to konečně zakážou??? Evil or Very Mad


já to taky nesnááášíííím Evil or Very Mad v cizině je to běžná praxe a kluby jsou i se zákazem kouření narvaný, tady se pořád ti holobrádci něčeho bojí....a štve mě ta bezohlednost kuřáků vůči nekuřákům, achjo!!!

Souhlasím,je to hnus,hlavně když vám ten kouř někdo schválně foukne do obličeje Evil or Very Mad to je na zabití
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 3:50 pm    Předmět: Citovat

když už ale do nějaký uzavřenýho prostředí du tak s tim počítám že se tam kouří, ale víc než vevvnitř mě to štve venku, sice je zakázáno kouřit na zastávkách, jenže neni přesně vymezený kde zastávka končí a hlavně když prší tak stačí jeden člověk aby zasmradil půlku náměstí..někdo je dokonce tak bezohlednej že si sedne nebo stoupne vedle mě a začne kouřit a to se fakt NAS... a začnu nadávat uplně hrozně co si ten člověk myslí o sobě!
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 4:04 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
...a štve mě ta bezohlednost kuřáků vůči nekuřákům, achjo!!!

A mě štve bezohlednost nekuřáků vůči kuřákům...
Ale nechci to tu nějak rozdmýchávat, peace.

Jen mám prosbu. Vlákno o kouření už tu máme a je docela rozsáhlé (a pěkně ostré, co si vzpomínám). Taky je tu vlákno s radami, jak se zbavit cigaretového zápachu ve vlasech. Je mi jasné, že se to bude částečně překrývat, ale zkuste se tady co nejvíc držet původního tématu, tedy jaký vliv má kouření na vlasy.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.