Fajčenie - škodí vlasom?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=441f5ab6c2671774a1c2973453259d82Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 2:45 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:


vlastně Ti svým způsobem rozumím, ale když si příležitostně dáš skleničku tak taky nejsi abstinent ale ani alkáč...tak těžko říct, jenomže alkohol a kouření jsou dvě naprosto odlišné věci, to je jasné - jedna cigareta udělá v těle více paseky než deci vína, možná je to měřítko v nutkavosti. asi si o tom něco více přečtu než pohlédnu pravdě do očí Very Happy ale je to rozhodně dobré pro zamyšlení Wink


No, já to beru podle sebe. Alhoholu nerozumím a zdaleka se mu vyhýbám v jakémkoli množství. Takže ani nedokážu posoudit, co už je "alkáč" a co ještě ne.. Cigarety beru, tak jak beru...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 2:50 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:

No, já to beru podle sebe. Alhoholu nerozumím a zdaleka se mu vyhýbám v jakémkoli množství. Takže ani nedokážu posoudit, co už je "alkáč" a co ještě ne.. Cigarety beru, tak jak beru...


a ono je to tak vlastně dobře, lidé berou různé věci různě, kdyby byl na všechno stejný názor, bylo by to asi nudné...snad u vážně podstatných věcí by mohla být shoda, pak je ale otázka co jsou to podstatné věci Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 10:20 am    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
A.d.é.l. napsal:

No, já to beru podle sebe. Alhoholu nerozumím a zdaleka se mu vyhýbám v jakémkoli množství. Takže ani nedokážu posoudit, co už je "alkáč" a co ještě ne.. Cigarety beru, tak jak beru...


a ono je to tak vlastně dobře, lidé berou různé věci různě, kdyby byl na všechno stejný názor, bylo by to asi nudné...snad u vážně podstatných věcí by mohla být shoda, pak je ale otázka co jsou to podstatné věci Smile


Přesně, no Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 8:02 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
...Nevím, asi je to blbost, ale připadá mi skoro, jako by na ně z toho cigaretového kouře sedal nějaký povlak či co...

No však ano. Kouř obsahuje mimo jiné drobné prachové částice, které na vlasy určitě rády sednou a protože jsou samy vysušené, budou z vlasů nejspíš tahat vodu a vysušovat pro změnu je.

A.d.é.l. napsal:
...a buď kouřím kdesi venku v prostoru "za bukem", nebo na balkoně doma...

Jménem tvých sousedů na Tě apeluji, ten balkon vynech. Mě tímhle sousedé strašlivě štvou - sedím/ležím/jsem doma, mám otevřené okno (jinak je uvnitř k zadušení) a najednou někdo o patro níž vyleze na balkon s cigaretou, aby si, pro bohy, nezakouřil vlastní voňavý byt. Místo toho zakouří ten můj. Sice méně, ale nepříjemné to je hodně.
(Naši sousedi to dělají obvykle v noci, kdy je závan kouře do postele zvláště nechutný. A jsou dost chytří na to, aby nevystrkovali hlavy, takže je težké zjistit, odkud to jde a zarazit to.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 8:28 pm    Předmět: Citovat

urcite maju cigarety nejaky negativny vplyv na vlasy, teraz sa vam to zda, ze nemaju, ale o niekolko desiatok rokov sa prejavia ucinky, ktore uz tazko ovplyvnite... ci uz tym najhorsim - rakovinou pluc, dychacimi problemami, predcasnym starnutim atd.

takze s fajcenim opatrne... uvidite sami o 20 rokov... Sad ale kazdy si je zodpovedny za svoje zdravie a nikoho nebudem presvedciat aby s tym prestal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 10:44 pm    Předmět: Citovat

Vlkun napsal:
Mě tímhle sousedé strašlivě štvou - sedím/ležím/jsem doma, mám otevřené okno (jinak je uvnitř k zadušení) a najednou někdo o patro níž vyleze na balkon s cigaretou, aby si, pro bohy, nezakouřil vlastní voňavý byt. Místo toho zakouří ten můj. Sice méně, ale nepříjemné to je hodně.
(Naši sousedi to dělají obvykle v noci, kdy je závan kouře do postele zvláště nechutný. A jsou dost chytří na to, aby nevystrkovali hlavy, takže je težké zjistit, odkud to jde a zarazit to.)

naprosto souhlasim, ono stačí když kouří na záchodě a stoupačkama se to táhne nahoru a dolu. v bytě pod námi kouří na záchodě právě. a kdysi nad náma kouřili zas na balkóně Evil or Very Mad fuj..a vlasů se to týká taky, protože smrad z cigaret v bytě mě rozčiluje a rozčilování není dobrý pro vlasy Very Happy Cool Twisted Evil a může se stát, že když se člověk bude rozčilovat permanentně, začnou mu vlasy padat Cool
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 4:35 pm    Předmět: Citovat

Fajčenie škodí. celému telu.. nezdá sa mi, že by to malo nejaký drastický účinok na vlasy, asi sa to ukáže až neskôr, ale niektoré z vašich "teórií" sa mi zdajú dosť reálne. ja osobne cigaretový dym nenávidím. je mi z neho zle (keď som si bola naposledy niekam sadnúť so známymi, asi 6ti ľudia pri našom stole fajčili, okrem nich už nikto, podnik nebol celkovo zafajčený - po pol hodine som musela ísť na vzduch, vôbec sa mi nedalo dýchať a bolela ma hlava). To vám fakt nič nerobí? nechápem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 5:59 pm    Předmět: Citovat

Přiznávám se dobrovolně, že kouřím. Tak 6-8 denně, někdy míň, někdy i víc, ale snažím se držet tuhle hladinu. A taky se snažím své okolí co nejméně obtěžovat. Pokud je někde nahuleno, tak už to neřeším, ale jinak se snažím chodit někam do ústraní, jak tu už někdo psal. A fakt je, že nějaký smrad mi ani nedochází, protože vůbec nic necítím. Tak ani nevím, jak dalece můžou někomu smrdět moje vlasy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yurasch
41-80
41-80


Založen: 5.7.2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 12:30 am    Předmět: Citovat

Vlkun napsal:
Mě tímhle sousedé strašlivě štvou - sedím/ležím/jsem doma, mám otevřené okno (jinak je uvnitř k zadušení) a najednou někdo o patro níž vyleze na balkon s cigaretou, aby si, pro bohy, nezakouřil vlastní voňavý byt. Místo toho zakouří ten můj. Sice méně, ale nepříjemné to je hodně.
(Naši sousedi to dělají obvykle v noci, kdy je závan kouře do postele zvláště nechutný. A jsou dost chytří na to, aby nevystrkovali hlavy, takže je težké zjistit, odkud to jde a zarazit to.)


Zkus nějaké odvetné opatření. Třeba kropící konévka Smile
Smrad většinou stoupá zazdola a tam zase naopak bude nejlépe stékat voda z Tvojí konvičky. Takhle v noci moc lidi na balkóně nebývají (většinou jen ti kuřáci), tak nejspíš zasáhneš toho pravého. Very Happy Very Happy

Jinak jako zavilý nekuřák samozřejmě vím, že kouření škodí i vlasům. Když budu chtít být dost drsný tak řeknu, že když kuřák umře na rakovinu plic, jeho vlasům to určitě neprospěje... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 8:36 am    Předmět: Citovat

Vlkun napsal:

Jménem tvých sousedů na Tě apeluji, ten balkon vynech. Mě tímhle sousedé strašlivě štvou - sedím/ležím/jsem doma, mám otevřené okno (jinak je uvnitř k zadušení) a najednou někdo o patro níž vyleze na balkon s cigaretou, aby si, pro bohy, nezakouřil vlastní voňavý byt. Místo toho zakouří ten můj. Sice méně, ale nepříjemné to je hodně.
(Naši sousedi to dělají obvykle v noci, kdy je závan kouře do postele zvláště nechutný. A jsou dost chytří na to, aby nevystrkovali hlavy, takže je težké zjistit, odkud to jde a zarazit to.)



Vlkoníku, mám to naprosto jednoduché - pod námi (bydlím v prvním patře) bydlí dva sociálové, kteří malovali asi tak před 10 lety, neperou, nevětrají, kuřáci... A když se madam uvolí vařit, je to takový smrad, že tě to vzbudí klidně v 8 hodin ráno a začne tě bolet hlava. On jde od nich naprostý smrad i tak... Confused Vedle nás bydlí 33 letý pán, který nebere ohledy na noční klid, chlastá, natahal si domů už půl sídliště děvčat, neuklízí, vajgly, žvýkačky a bordel nechává na chodbě - uklízím ho já... Nad námi bydlí madam, která si neustále stěžovala na cokoli, jako - že se dlouho sprchuju (jak mám jinak asi umýt vlasy?), že pořád peru (ježci potřebujou čistý deky....), že pořád vařím a luxuju, dokud jsem na ní nevlítla. Nikoho jsem v baráku neomezovala. Taky mám právo si na svém balkoně dělat, co mi libo a jestli se to těm báječným sousedům nelíbí, ať si nejdřív zametou ten bordel před vlastním prahem. Sorry, toť můj pohled na život v našem domě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.