Pudr
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=847c7a58875588cf423a22755270dedbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 2:31 pm    Předmět: Citovat

Mě vyhovuje Dermacol odstín 2, vlastně jedinej Dermacol můžu na sebe dát, cokoli jiného je žluté nebo oranžové a hlavně tmavé. Dermacol je už od pohledu skoro bílý, lehce do růžova (i když má i odstíny do béžova)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 2:43 pm    Předmět: Citovat

Tento je téměř bílý - nejsvětlejší sypký pudr z drogerie za báječnou cenu asi 100,- korun, vydrží mi čtvrt roku, skoro neubývá.
N.Y.C. z Rossmannu ( New York Colour ) odstín Translucent
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 3:37 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Prirodno makeupy obecne velmi malo kryji Wink Taky jsem mela oblibenou Logonu, ale nekryla akne ani trochu a i korektor z toho pak zaril.


čo je veľká smola hlavne pre nás ktoré sú prekliate čo sa týka akné ja to volám moje preliatie...prenasleduje ma to od mojej puberty...a bez make-upu by som sa zase neodvážila isť do práce Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AjaP
41-80
41-80


Založen: 20.2.2010
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2012 11:42 am    Předmět: Pudr Citovat

Už mi dochází pudr-make-up od Manhattanu a při páteční návštěvě DM-ka jsem zjistila, že ho už nemají, zřejmě ani mít nebudou. http://www.bafshop.cz/item/manhattan_clearface_pudr_a_make_up_2v1
Je to asi nejlepší make-up a pudr co jsem vyzkoušela, po něm jsem se vůbec neleskla a skvěle kryl. Nevíte o nějakém jiném, které má tyto vlastnosti a nebyl by příliš drahý?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2012 11:47 am    Předmět: Citovat

já mám oblíbený od Dermacolu, má na vrchu vzor krajky, pěkně nevtíravě voní a kryje a matuje - nedávám si pod něj běžně make up ani korektor Smile, stojí kolem stovky Smile

http://www.drogeriemartina.cz/i/?i=8595003931304.jpg&w=260&h=325
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AjaP
41-80
41-80


Založen: 20.2.2010
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2012 11:53 am    Předmět: Citovat

Díky Jane. Ten od Dermacolu je také dobrý, mám ho. Ale bohužel nekryje tak jako ten od Manhattanu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2012 12:47 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem sháněla nějaký více krycí pudr...
Aktuálně mám minerální korektor od ELFu, používám ho jako makeup klasicky na celý obličej... Pěkně sjednotí, o nějakém velkém krytí nemůže být řeč. Ale bodově malým štětečnek jako korektor fakt taky funguje. Mají i makeup, ale ten prý kryje míň (já ho ani neměla, rovnou jsem brala ten korektor) Mám už druhé balení, to se mi u žádného podobného výrobku ještě nestalo.
je to tenhle
(u toho odkazu je potřeba sjet až níž, pokud se ti to nezobrazí už nahoře, záleží na prohlížeči)

Ale dost jsem pokukovala po Bourjois Bio Détox Je tedy o něco dražší Confused , ale mohl by zase dlouho vydržet... Vůbec tedy netuším, jaký je a jestli se to za tu cenu vyplatí, ale dost mě zaujal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AjaP
41-80
41-80


Založen: 20.2.2010
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2012 3:33 pm    Předmět: Citovat

Lalaith, já jsem právě měla na mysli spíše něco podobného jako make-up a pudr v jednom, ale to bude asi těžké nějaký vhodný najít. Kouknu se ještě na ty Elfí stránky a na Bourjois třeba do Douglasu, ten se mi zdá celkem dobrý i když je dražší, určitě ho vyzkouším, děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 1:52 pm    Předmět: Citovat

Neviete niekto ake ma zlozenie tento puder od Dermacolu?

http://www.dermacol.sk/dekorativna-kozmetika/tvar/pudre/invisible-fixing-powder

Zlozenie by malo byt na etikete zospodu - treba ju odlepit. V obchode mi to vobec neslo a nechcela som celu etiketu zoskriabat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 2:13 pm    Předmět: Citovat

Talc, Zinc Stearate, Magnesium Carbonate, Iron Oxides / CI 77491, Iron Oxides / CI 77491

Nasla jsem tohle. Ty oxidy zelezite jsou barviva, Talc je mastek, stearat zinecnaty to z hlavy nevim co je, magnesium carbonate to bude nejaky karbonat horciku nebo tak neco to taky z hlavy nevim ...

Tak nevim, jestli jsem pomohla.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.