Padouši a padoušnice aneb Naše bezpečí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8b73c0c88d6f0c5741c034b0585f9374Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 6:08 pm    Předmět: Citovat

Mě párkrát už přepadli cikáni.Tak jak sebou pořád nosím nůž tak sem ho musel jednomu z nich vrazit do stehna.Proto žiju podle hesla:Je lepší mít sebou zbraň a nepotřebovat ji,než ji nemít a potřebovat ji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 6:12 pm    Předmět: Citovat

To Kafin: na Garfielda dost chrabrý čin! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 6:17 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
To Kafin: na Garfielda dost chrabrý čin! Wink
Garfield by se taky nevzdal Very Happy .Pokuds někdy četla jeho stripy tak víš co je zač.A neber v potaz filmy,stojej za nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 6:21 pm    Předmět: Citovat

Vím, co je zač, je to můj oblíbenec Smile A z filmu mi stačila ke znechucení ukázka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 6:25 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
[
Tak to my jsem také takoví vandráko-trempi. No, o nočním lese se raději už nebud zas až tak moc vypovídávat, musím přiznat, že jsem v toulání docela nováček a na další argumentaci nemám dost dobrou zkušenostní základnu. Embarassed
Keltský meč? Plně funkční? Shocked Shocked Slint Slint! Shocked Shocked Já chci takýýýý! Shocked Shocked KDe a za kolik se to dá pořídit? Shocked


No moje maličkost jezdí ven asi 36 let, takže zážitků mám cekem dost a dost. Co se týče meče, tak ten jsem dostal jako prezent od jednoho našeho zákazníka... a jeden nadšenec mi za něj zabízel takové peníze, že jsem nestačil valit oči...
Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 6:29 pm    Předmět: Citovat

A pak se leckdo diví, že je u nás tolik rasistů.Ale stejně to máš jako chlap dobré, Kafi.Já už kolikrát myslela na to, že také budu nosit nůž, jenže mně by ho kdokoli snadno vykroutil a použil proti mně. Zvlášť, kdyby jich bylo víc.
Návrat nahoru
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 6:30 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Vím, co je zač, je to můj oblíbenec Smile A z filmu mi stačila ke znechucení ukázka.
Jj,já ho taky žeru.Hlavně proto,že su celej on Razz .

.bitka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 6:31 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Daniela napsal:
To Kafin: na Garfielda dost chrabrý čin! Wink
Garfield by se taky nevzdal Very Happy .Pokuds někdy četla jeho stripy tak víš co je zač.A neber v potaz filmy,stojej za nic.


pridavam se do klubu Garfiedovych ctitelu/ek:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 6:33 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Kafin napsal:
Daniela napsal:
To Kafin: na Garfielda dost chrabrý čin! Wink
Garfield by se taky nevzdal Very Happy .Pokuds někdy četla jeho stripy tak víš co je zač.A neber v potaz filmy,stojej za nic.


pridavam se do klubu Garfiedovych ctitelu/ek:-)
Vitaj,někdy zajdem na lasaně Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 6:36 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
A pak se leckdo diví, že je u nás tolik rasistů.Ale stejně to máš jako chlap dobré, Kafi.Já už kolikrát myslela na to, že také budu nosit nůž, jenže mně by ho kdokoli snadno vykroutil a použil proti mně. Zvlášť, kdyby jich bylo víc.
Pak je lepší slzák nebo pepřák,ten se dá stříkat i na pár metrů a má velmi silnej účinek (vím z vlastní zkušenosti).

.ucho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.