Padouši a padoušnice aneb Naše bezpečí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8c3586ed2c05932004c6ccc27d0a42e0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá prosinec 15, 2006 6:54 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Fairy napsal:
A pak se leckdo diví, že je u nás tolik rasistů.Ale stejně to máš jako chlap dobré, Kafi.Já už kolikrát myslela na to, že také budu nosit nůž, jenže mně by ho kdokoli snadno vykroutil a použil proti mně. Zvlášť, kdyby jich bylo víc.
Pak je lepší slzák nebo pepřák,ten se dá stříkat i na pár metrů a má velmi silnej účinek (vím z vlastní zkušenosti).


Já mám dálkovou pěnu. Naštěstí jsem ji ještě nemusela použít...
Návrat nahoru
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: so prosinec 16, 2006 9:41 am    Předmět: Citovat

Teda, teď vidím, že jsem asi úplně mimo, když chodím nočními ulicemi neozbrojenáSad ale já myslím, že bych ten sprej apod. stejně nedokázala ve správnou chvíli správně použítSad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so prosinec 16, 2006 12:38 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
Teda, teď vidím, že jsem asi úplně mimo, když chodím nočními ulicemi neozbrojenáSad ale já myslím, že bych ten sprej apod. stejně nedokázala ve správnou chvíli správně použítSad
Kdyby sis ho stříkla do očí tak bys útočníka min. překvapila Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2006 3:23 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
Teda, teď vidím, že jsem asi úplně mimo, když chodím nočními ulicemi neozbrojenáSad ale já myslím, že bych ten sprej apod. stejně nedokázala ve správnou chvíli správně použítSad


No já sem na tom podobněSmile při stopování sem teda sice nosila slzak v kabelce a kdyz sem jela s nekym divnejsim, tak sem premyslela, jak bych ho v pripade nouze vytahla a pouzila???? ja si to nedovedu ani predstavit, natoz zrealizovat.... najit, vyndat, zamirit, zmackout.....
sem se utesovala, ze by treba zafungovaly nejake atavisticke pudy a slo by to samo, ale.... bojim se, ze sem spis ten typ, co tady zminoval kafin (snazici se nasilnika zmast nastrikanim spreje do vlastnich oci:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2006 4:20 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Dana napsal:
Teda, teď vidím, že jsem asi úplně mimo, když chodím nočními ulicemi neozbrojenáSad ale já myslím, že bych ten sprej apod. stejně nedokázala ve správnou chvíli správně použítSad


No já sem na tom podobněSmile při stopování sem teda sice nosila slzak v kabelce a kdyz sem jela s nekym divnejsim, tak sem premyslela, jak bych ho v pripade nouze vytahla a pouzila???? ja si to nedovedu ani predstavit, natoz zrealizovat.... najit, vyndat, zamirit, zmackout.....
sem se utesovala, ze by treba zafungovaly nejake atavisticke pudy a slo by to samo, ale.... bojim se, ze sem spis ten typ, co tady zminoval kafin (snazici se nasilnika zmast nastrikanim spreje do vlastnich oci:-)


Kočky, pokud nespoleháte na svou "šikovnost" možná by pomohl nějaký ten trénink nanečisto... nějaký barevné sprej proti zdi , kde by byla nakreslena silueta útočníka a vyznačené oči a tak podobně... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2006 4:29 pm    Předmět: Citovat

Tady de asi o to aby neztuhly nebo nezpanikařily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2006 8:58 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Tady de asi o to aby neztuhly nebo nezpanikařily.


jo, tak nějak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2006 9:41 pm    Předmět: Citovat

No já myslím, že u mě by v tom případě zafumgoval jenom jeden pud - kdo uteče, vyhraje. Taky se uklidňuju tím, že jsou to většinou opilci - a jak se běhá s několika promilemi v krvi si asi dovedete představit. Ale stopem nejezdím, tak drsná nejsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2006 9:59 pm    Předmět: Citovat

No, ono s tou obranou je to taky s otaznikem. Mam nauceno z USA, ze kdyz nekdo neco chce, tak mu to bez reci dam. Hlavne se nedivat do oci. A nebo utect... zazil jsem s partickou cernousku jednou takhle v noci a bylo to hodne neprijemny, doted mam jistou paniku, kdyz za mnou nekdo bezi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2006 10:45 pm    Předmět: Citovat

To Nika: Ty jsi stopovala sama? To bych tedy neriskovala...já se najezdila stopem hodně, ale vždycky ve dvou s klukem, nebo ve třech, šlo to dokonce i ve čtyřech:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.