Ahojky
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d69754e38fd9acdc61a30c664db67d4cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 7:31 am    Předmět: Ahojky Citovat

Ahojky, tak jsem se tu také zaregistrovala Smile Na tenhle server jsem uz kdysi narazila a moc se mi zalíbil. Mám vlasy asi tak nějak po pas. Asi tak před rokem mě chytla nálada na změnu a co se nestalo, než že mě kadeřnice buď nepochopila, nebo ignorovala. Sestřih vypadal tak, že jsem měla nahoře kraťounké mikádo a z pod něj trčely dlouhé vlasy. Vlasy se mi vlní a já si je nefoukám, takže si asi umíte představit, jak to mikádo vypadalo. Confused Laughing Takže teď stále čekám na dorůstání.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 10:07 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej Smile
S kadeřnicí to byl docela hazard, nedá se jim věřit. To tu víme všichni Laughing Tak hodně štěstí, ať to doroste co nejřív.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 10:23 am    Předmět: Citovat

Já vím, ale bohužel mám vlasy strašně husté a když je nemám sestříhané nevypadají hezky. Tahle kadeřnice mě poprvé ostříhala úžasně, podruhé to byl horor. Napříště se asi budu stříhat sama..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 11:53 am    Předmět: Citovat

Ahoj Rawen,
nic si z toho nedělej, vlasy už jsou do pasu, tak je to dobré Very Happy A že ti tak pěkně porostly za rok, to je ještě lepší...máš bezva předpoklady pro dlouhé vlasy Smile

(btw - líbí se mi tvoje přezdívka ) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 12:53 pm    Předmět: Citovat

Děkuju. Smile

y vlasy jsou dlouhé jen ty spodní.. Ty vrchní jsou stále dost zoufale krátké. Jediné co mě na tom štve je nemožnost stvoření vetšiny účesů, nakonec mě to většinou tak naštve, že skončím s ohyzdným "uzlem" Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 2:26 pm    Předmět: Citovat

To znám.
Taky jsem takový podobný "účes" vlastnila a bylo to strašné. Nahoře chochol, dole rousy...jak já jsem nadávala a potom čekala až to odroste, a zarovnávala...víceméně trošku zarovnávám doteď ale už je to fuč Smile protože ty kratší vlasy se tak divně kroutí, a upravit nejdou, a ty spodní jen tak chudery leží, jak je jich málo...já bych tyhle výtvory opravdu zakázala, to je normální hyzdění společnosti, čeho se ty kadeřnice dopouštějí Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 3:37 pm    Předmět: Citovat

To je ale zvláštní, že to ty kadeřnice dělají. Confused Hlavně že jsme říkala ať to sestříhá, ale že nechci moc velké rozestupy mezi jednotlivými "stupněmi".. Evil or Very Mad Tyhle účesy, to je hrůza, opravdu. Teď mám takové přiblblé mikádko nad ramena a zbytek vlaců do pasu.. Já bych brečela že jsem tam lezla. Ale naštěstí alespoň nemám problém s tím, že těch vlasů bych měla málo- jak těch krátkých, tak těch dlouhých. Ale prostě z toho nejde udělat ani hlopý vulík, z copu vrchní část vypadává, no grrrr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 11:38 pm    Předmět: Citovat

rawen napsal:
Děkuju. Smile

y vlasy jsou dlouhé jen ty spodní.. Ty vrchní jsou stále dost zoufale krátké. Jediné co mě na tom štve je nemožnost stvoření vetšiny účesů, nakonec mě to většinou tak naštve, že skončím s ohyzdným "uzlem" Laughing


Vítej!
Však kratší vlasy dorostou a uzel je náhodou fajn Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 6:57 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:


(btw - líbí se mi tvoje přezdívka ) Smile


Mně se taky líbí, předpokládám, že to je inspirace Mlhami Avalonu? Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 7:16 am    Předmět: Citovat

rumjana napsal:


Mně se taky líbí, předpokládám, že to je inspirace Mlhami Avalonu? Razz


Ano ano, trefa do černého.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.