další nováčik
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6a9c9900eda42fdc52fd923b0594a4a0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AmyMorgan
8-20
8-20


Založen: 7.9.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 5:23 pm    Předmět: další nováčik Citovat

Ahojte všetci!
ako aj kopec iných ľudí aj ja som tu raz nová a tak sem niečo hodím Smile
Blíži sa mi stužková a tak som sa snažila na internete nájsť všelijaké možné aj nemožné účesy pre moje vlasy až som sa dostala na túto skvelú stránku! Prešla som si pár článkov, tém vo forach a samozrejme aj galériu (bez toho to predsa nejde Very Happy ) a som naozaj rada, že som sem zablúdila... a len tak mimochodom.. už mám nejaké tie tipy na účes na stužkovú Very Happy ak máte náhodou nejaké návrhy môžte mi písať alebo posielať obrázky budem vdačná.. Smile dakujem

Amy Morgan Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 6:30 pm    Předmět: Citovat

ahoj amy.

tesim sa, ze tu pribudla dalsia krasna dlhovlasa slovenka.
urcite tu najdes vela inspiracii pre svoj uces na tvoju stuzkovu. je tu vela milych ludi ,ktori ti poradia. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 6:52 pm    Předmět: Citovat

ahoj Smile vitaj

stužková je super vec a súhlasím, že účes sa nesmie podceňovať... ja mám svoj účes nafotený, žiaľ tie fotky sú teraz 210 km odomňa Smile ale môžem ti sem postnúť aspoň ten originál, podľa ktorého mi účes robili. ja som od začiatku vedela totiž, ako bude vyzerať môj účes... na mne to síce vyzeralo trochu inak, ale podstata je rovnaká + mala som v tom pozapichované umelé ruže. je to účes pomerne konzervatívny a nemusí sa každému páčiť, že ano Wink



kto by nevedel, slečna na obrázku je Julia Stiles vo filme 10 Things I Hate About You Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 7:01 pm    Předmět: Citovat

Čaf další Slovensko, hurá Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Amy
41-80
41-80


Založen: 4.9.2008
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 8:38 pm    Předmět: Citovat

Vítej můžeš zkusit ponožkový drdol je tu někde na něj návod,myslím že v rubrice účesy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 8:43 pm    Předmět: Citovat

vitej na DV =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 10:34 pm    Předmět: Citovat

Nevím, jak je to u vás, ale u nás je stužkovací večírek jen takové civilní rozšoupnutí v hospodě, ty slavnostní účesy se nosí až na maturitní ples, vím to, syn letos maturoval, asi je to na Slovensku jinak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 10:46 pm    Předmět: Citovat

Zdravím (síce z Prahy) Slovakiu Very Happy
A aký typ účesu na stužkovú hľadáš? U nás mala napr. vačšina holiek rozne komplikované výčesy, kopa laku a pod. (ja tiež, ehm Cool ), ale dve holčiny mali vlásky len umyté a rozpustené, takmer civilné - a v tej záplave maminkovských výčesov to (aspoň na mňa) posobilo úplne kúzelne. Obzvlášť na takých krásnych vlasoch, ako máš, by to mohlo byť vážne pekné. Samozrejme, na druhej strane je stužková len raz za život, tak človek zvažuje aj rozne komplikovanejšie varianty. Každopádne veľa zdaru pri hľadaní a potom pri stužkovaní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: po září 08, 2008 7:20 am    Předmět: Citovat

luminka napsal:
Nevím, jak je to u vás, ale u nás je stužkovací večírek jen takové civilní rozšoupnutí v hospodě, ty slavnostní účesy se nosí až na maturitní ples, vím to, syn letos maturoval, asi je to na Slovensku jinak.


U nás taky. Stužkovací je jen tak a pak je maturitní. Ale slyšela jsem, že třeba v Praze to tak nemají, že většina lidí má pod pojmem stužkovací ten maturitní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po září 08, 2008 6:34 pm    Předmět: Citovat

A keby si si nechala vlasy rozpustene, len by ti ich poriadne navlnila kadernicka, hlavne konce. No a do vlasov hore krasnu striebornu alebo zlatu korunku, dufam, ze vies aku myslim. Vyzerala by si ako princezna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.