Dlouhovlasá deformace (koukani po lidech)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4c1fff0fe71e1bbe4963a507190aa0fcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MilyEli
161-320
161-320


Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 1:21 pm    Předmět: Citovat

Zrovna předevčírem jsem v šalině zkoumala vlasy jedné kudrnaté slečně co seděla přede mnou Embarassed jestli mě někdo pozoroval, musel si myslet že mi hrabe Laughing měla je fakt moc pěkné no Very Happy ale jinak jsem teda vysazená na zrzavé slečny, to mě fakt uchvacuje, ani nemusí mít dlouhé vlasy, stačí že přírodně rezavé, to je nádhera!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slúňa
21-40
21-40


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 2:04 pm    Předmět: Citovat

přídávám se do klubu Smile co znám dv.cz zkoumám a zkoumám

za dlouhými vlasy se ohlídnu vždycky, mně na barvě nezáleží Smile nedávno jsem viděla paní s copem pod zadek, sice ty vlasy měli slámoidní barvu, ale tak silnej cop jsem v životě neviděla Shocked prostě radost pohledět Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 2:07 pm    Předmět: Citovat

Laughing slámoidní barvu Laughing Laughing Laughing
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 2:59 pm    Předmět: Citovat

... a já se teď vrátila z města, kde jsem potkala holčičku, no tak 10-11 let, rovně ustřižené blond vlasy do pasu..bez jediné chybičky...Barva úúplně náádherná... modré oči - má to někdo štěstí! Dvakrát se otočit mi bylo už hloupé Smile)
_________________
Zivot se meri na okamziky, ktere se dotknou vaseho srdce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 3:04 pm    Předmět: Citovat

Dnes som videla slecnu s krasnymi vlasmi po pas, tak pekne do postupna zastrihnutími. Mala ich asi zafarbene na cierno, sice ku tvari jej ta farba nesla, ale vlasy jednoducho krasne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 3:10 pm    Předmět: Citovat

Tak touhle deformací trpím taky a už dlouho Very Happy Koukám po vlasech, hodnotím v duchu délku, kvalitu, poničenost, barvu a tak dál. A pokud zahlédnu úžasné dlouhé valsy, tak samozřejmě i trochu závidím Embarassed Ale koukám například i po sukních, ale ne po mini, ale naopak po krásných dlouhých, protože je to taková moje malá úchylka. Občas si jako Kathory říkám, že musím vypadat jako lesbička, když takhle zírám na ženské Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 3:23 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, tak takhle ulítlá jsem odmala. Dnes se tomu říká úchylka, dřív se tomu říkalo vášeň, nebo estetické cítění. Ano, ráda se dívám na krásné vlasy Very Happy
Odmalička koukám na dlouhovlasé jako na bytosti z jiného světa, odmalička toužím k nim patřit Wink Ne nadarmo byla a je mou nejoblíbenější pohádkou Zlatovláska s Yorgou Kotrbovou (bylo mi jedno, že je to paruka, vypadala hezky:))
Hodnotím hlavně hustotu vlasů. Jak už tu bylo psáno - taky někdy trpím pocitem pětichlupství...
Líbí se mi zdravé vlasy,je jedno jestli o či od-barvené, na ramena či pod zadek (i když na ty čučím "vytřeštěněji") muž či žena. Prostě - vlasy.
Někdo se rád kouká na obrazy, někdo na vlasy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 3:28 pm    Předmět: Citovat

Taky trpím deformací, koukám hlavně na konečky, jestli jsou rozdvojené. Když to vidím u sebe, tak ten konec odstříhnu a nakoupím kondicionéry a bezoplachové kúry, teď jsem si ještě dala přeliv. Když jsem se vdala, koukala jsem závistivě na švagrovou, je to špatná vlastnost, ale to se nedalo, když ona to měla do pasu a přede mnou to rozčesávala, pletla copy, motala drdoly. Ještě mě napadá, kdy jste prvně viděli chlapa s culíkem? Já to snad prvně viděla u jednoho moderátora v televizi v roce 89, ale ještě před revolucí, do té doby to bylo nějak nepatřičné a dneska nám to přijde normální.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 5:47 pm    Předmět: Citovat

Napadlo ma,ze tiez asi posobim ako lesbicka ked ta cumim na tie zeny. Nie vzdy ide o vlasy, ved ked su pekne, tak sa rada pozriem, zhodnotim a tak....chichi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 5:54 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
Napadlo ma,ze tiez asi posobim ako lesbicka ked ta cumim na tie zeny. Nie vzdy ide o vlasy, ved ked su pekne, tak sa rada pozriem, zhodnotim a tak....chichi Very Happy


Já taky, ale ony se kolikrát tak zle podívají ( asi si něco myslí ) Laughing i když zas tak se jim nedivím, mě to vadí strašně, zjistit že na mě někdo hledí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.