Nostalgie - aneb co nám schází, po čem se nám stýská...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2a28d286d0d9359793adf7ad54b23b82Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 5:47 am    Předmět: Citovat

Tak mně moc chybí od Welly řada Sanara. Byla naprosto úžasná a měla i výrobky, které jiné značky ne. Moooc mě mrzí, že výrobce tuto řadu úplně přestal vyrábět. Úplně senzační bylo od Sanary například vlasové mléko, dodávalo hydrataci a měla jsem po něm úžasné vlasy. Bohužel dnes žádné vlasové mléko v drogerii neseženete Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 6:50 am    Předmět: Citovat

Tak my sme dlho kupovali ten zelemy sunsilk pre kudrnate vlasy, a ked sme raz prisli do teska, priatel ostal zhrozeny, lebo predavacka oznamila, ze sa uz nevyraba a on pouzival len ten, lebo jediny ako tak zniesol. Tak sme vzali oranzovy proti lupinam a uz po prvom raze pochopil, ze o tom zelenom si len myslel, ze mu vyhovoval, a v skutocnosti mu nevyhovoval vobec, a miesto smutku prisla radost ze konecnne nasiel to, co sadlo jeho vlasom aj pokozke a dokonca sa mu jeho chora pokozka vyliecila (klop klop klop). Mam len strach ze prestanu vyrabat aj tento a zas zacnu zhanacky po dobrom sampone a kopec vyhodenych prachov Rolling Eyes
Návrat nahoru
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 7:27 am    Předmět: Citovat

Tak já ráda vzpomínám na šampon se zeleným čajem Dixi, vyděla jsem kopřivový, březový, mořské minerálý a zrovna ten se z.čajem už ne Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Potom mě moc chybí šampon od oriflame Heřmánkový-na tu vůni nikdy v životě nezapomenu a Ty lesklé, nádherné vlasy Very Happy

Neměl ho někdo taky z Vás??

A taky miluju od Sunsilk vlasové kokosové mléko v té oranžové lahvičce Very Happy Very Happy Ale už jsem ho taky nikde nevyděla Twisted Evil

Ach jo, člověk si na něco zvykne a pak mu to vezmou Mad Mad Shocked Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 7:59 am    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
mne je smutno za samponom Organics. Ako malej mi s nim stale mamka umyvala vlasy, na druhy den krasne vonali....no skoda


Souhlasím, po šamponu Organics se mi strašně stýska,voněl vážně nádherně Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 12:00 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
No tak to je pro mě aktuální... mně strašně mrzí Citron/Meduňka, fakt naschvál, alespoň jeden den (vždy po umytí) jsem si mohla užít toho, že jsem měla vlasy jak hedvábíííí.

Valkiro a ten Au šampon, ten mě hodně zaujal Shocked Fakt už není šance na to, že se dostane zpátky? To bych moooc chtěla vyzkoušet...


Přestla se vyrábět už před rokem, já to zjistila až nedávno... a zkoušela jsem jestli by nebyl někde na skladu... a nikde. Byl od firmy Selective Professional. Už samo o sobě se to blbě shání a ještě to přestanou dělat... grrr. Prý místo toho mají novou řadu. Ten Au mi přijde, že rozdělili na dva - gold a chopper. Prý jsou snad ještě lepší, ale nevím. Koupila jsem si ten gold, ale ještě jsem ho pořádně nezkoušela.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 12:03 pm    Předmět: Citovat

monkax napsal:
Tak já ráda vzpomínám na šampon se zeleným čajem Dixi, vyděla jsem kopřivový, březový, mořské minerálý a zrovna ten se z.čajem už ne Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Potom mě moc chybí šampon od oriflame Heřmánkový-na tu vůni nikdy v životě nezapomenu a Ty lesklé, nádherné vlasy Very Happy

Neměl ho někdo taky z Vás??

A taky miluju od Sunsilk vlasové kokosové mléko v té oranžové lahvičce Very Happy Very Happy Ale už jsem ho taky nikde nevyděla Twisted Evil

Ach jo, člověk si na něco zvykne a pak mu to vezmou Mad Mad Shocked Shocked


To kokosové mléko od Sunsilk ještě někde doma mám. Mně nijak extra nesedlo, takže zůstalo na dně skříně. Embarassed
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 12:16 pm    Předmět: Citovat

Sunsilk kokosové mléko mám ještě taky, loni v létě bylo za 30kč, Very Happy Very Happy
Mě sedlo úžasně Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 2:44 pm    Předmět: Citovat

Jé, Valki, a dá se sehnat i v drogeriích nebo jen na internetu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 3:01 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Jé, Valki, a dá se sehnat i v drogeriích nebo jen na internetu?


V drogeriích určitě ne. Na netu ... snad přes nějaký obchod pro kadeřníky. Dám ti odkaz na značku a zkusíme se podívat. Možná by to šlo v nějakém kadeřnickém obchodě. Já osobně kupuji v obchodě na Kladně. Ta značka má obrovský sortiment věcí a jsem s ní moc spokojená. Zakládala jsem tady o ní i vlákno, ale asi jsem jediná, kdo ji používá. Selective Professionel. Tyhle šampony se hodí na barvené i přírodní vlasy, dřív měli jen dva odsíny - teď toho je celá řada.

Hodím odkazy do toho vlákna - Selective.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 3:18 pm    Předmět: Citovat

Jéééé, Alverde citron/meduňka se už fakt nevyrábí??? Shocked Crying or Very sad Já si stačila koupit jedno balení a zrovna včera jsem si říkala, až někdy pojedu okolo DM, že si ho musím zas koupit, protože to byl asi jeden z nejlepších kondicionérů jakej jsem kdy měla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.