Neštovice
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=30786448926eeed9a821525b0f1fe609Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tidit
0-7
0-7


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so září 13, 2008 7:20 pm    Předmět: Neštovice Citovat

Předem všechny zdravím a doufám, že mi někdo poradí. Omlouvám se že píšu do sekce pro nováčky, já už tady sice nějakou dobu zaregistrovaná jsem, ale zatím jsem se ještě úplně nepřipojila. Nevím kam tohle téma zařadit, co jsem hledala tak tady nic podobného není, tak třeba aspoň zaplním mezeru Wink Teď v dospělém věku jsem dostala neštovice a abych nevypadala, že jsem si toto fórum spletla se stránkou zabývající se popisem"smrtelných" nemocí, tak to celé zkrátím jenom na jeden příznak a to, že sem se hrozně osypala (průměr je asi 3 puchýřky na 1 cm čtvereční Sad ), navíc nejhůř vypadá právě obličej. Takže Vás zoufale prosím o radu, jestli máte zkušenosti s něčím, co pomáhá v akutní fázi (nějaké mazání, triky, cokoliv) a taky potom při hojení. Jsem připravená přežít i horečky nad 42 stupnů Twisted Evil ale nepřežiju, jestli skončím komplet zjizvená Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: so září 13, 2008 7:33 pm    Předmět: Re: Neštovice Citovat

tidit napsal:
Předem všechny zdravím a doufám, že mi někdo poradí. Omlouvám se že píšu do sekce pro nováčky, já už tady sice nějakou dobu zaregistrovaná jsem, ale zatím jsem se ještě úplně nepřipojila. Nevím kam tohle téma zařadit, co jsem hledala tak tady nic podobného není, tak třeba aspoň zaplním mezeru Wink Teď v dospělém věku jsem dostala neštovice a abych nevypadala, že jsem si toto fórum spletla se stránkou zabývající se popisem"smrtelných" nemocí, tak to celé zkrátím jenom na jeden příznak a to, že sem se hrozně osypala (průměr je asi 3 puchýřky na 1 cm čtvereční Sad ), navíc nejhůř vypadá právě obličej. Takže Vás zoufale prosím o radu, jestli máte zkušenosti s něčím, co pomáhá v akutní fázi (nějaké mazání, triky, cokoliv) a taky potom při hojení. Jsem připravená přežít i horečky nad 42 stupnů Twisted Evil ale nepřežiju, jestli skončím komplet zjizvená Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Tak zajdi k doktorovi Wink on ti na to něco dá Wink A jizvy nebudeš mít,když se nebudeš škrábat.Já vím,je to hnus,všechno strašně svědí,tak si dej na ruce palčáky aby ses nemohla škrábat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tidit
0-7
0-7


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so září 13, 2008 7:47 pm    Předmět: Citovat

ne ne neškrábu Wink , já na škrábání nemám snad ani sílu.. akorát ze začátku, než jsem zjistila, že jde o neštovice jsem se párkrát poškrábala a dopadlo to hrozně... Crying or Very sad Mám koupený betadine, takže se snažím mazat, ale jde to těžko, na chvilku si lehnu a vyskáče spousta dalších Evil or Very Mad tak jsem myslela, jestli máte s něčím dobré zkušenosti. vy tady máte rady skoro na všechno Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: so září 13, 2008 7:57 pm    Předmět: Citovat

aha tak to ti nezávidím Sad Tak třeba ti někdo líp poradí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so září 13, 2008 8:12 pm    Předmět: Citovat

já měla neštovice, když jsem chodila na základku a to jsem si ty pupínky potírala nějakým bílým pudrem...ale k doktorce bych si taky zašla, nebo aspoň zavolala sestřičce...abys nenakazila třeba přísedící...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilun
81-160
81-160


Založen: 31.1.2008
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: so září 13, 2008 10:33 pm    Předmět: Citovat

Nestovice su osypky alebo kiahne? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 11:44 am    Předmět: Citovat

kiahne to su. Je na ten biely puder, ktory zabranuje skriabaniu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 3:15 pm    Předmět: Citovat

když jsme měli jako děti nešťovice, tak se tomu bílému říkalo tekutý pudr

brzy se uzdrav
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 3:20 pm    Předmět: Citovat

Adluska napsal:
když jsme měli jako děti nešťovice, tak se tomu bílému říkalo tekutý pudr

brzy se uzdrav

takový větrový že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 5:13 pm    Předmět: Citovat

presne ten, urcite to maju v lekarni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.