Má typ vlasov vplyv na manželstvo a vzťahy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=099d22eb36b3c5df0de3279f006dc8c2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 6:38 pm    Předmět: Citovat

Můj přítel měl, když jsem ho poznala, dlouhé vlasy, které ho během nějaké doby začínaly postupně štvát. Já jsem s tím sice docela nesouhlasila, ale chápala, že chce jít nakrátko, protože ho to otravuje, ne mně. Takže jsem do toho moc nekafrala. Trvalo mi asi měsíc a půl, než jsem si zvykla a po tu dobu mi připadal takovej "cizí". A ještě teďka, když si vzpomenu, je mi to líto. Taky jsem byla vždycky spíš na ty dlouhovlasaté, kterých je v mém okolí pomalu víc, než krátkovlasatých (dlouhovlasatými myslím i vlasy sestříhané po ramena i kratší - prostě ne krátké). Ale tak když mu to vyhovuje, žeSmile

On zas celou dobu, co jsme spolu občas prohodí, ať si nechám narůst dlouhé vlasy (dlouhé třeba pod ramena, aby to zas nebylo otravné). Za ten náš vztah sem je i dlouhé měla (pod ramena, viz galerka:), ale i krátké, jak kdy. Teďka, i díky dv.cz, se snažím, aby zas narostly:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 10:35 am    Předmět: Citovat

Tak mě se vždy líbili tmavovlasí a nakrátko. Znám i dlouhovlasé, kterým to sluší, nebo i chlapi s dredy mají své kouzlo, prostě posuzovat každého zvlášť. Chodila jsem jak s tmavovlasými, tak s blondýny a o barvě vlasů to není. Spíš jsem tu chtěla napsat názor na chlapy jako takové. Před mým současným přítelem (blondákem nakrátko) jsem měla tmaovlasého s vlasy v délce "hřib" a ten tmavovlasý byl studovaný, rozumný, ví co v životě chce a to i ohledně partnerky má velmi přesné představy. Vzledově mi přišel jako sympaťák, ale žádný krasavec nebo tak. Mno a tomu jsem nebyla dost dobrá, pořád mu na mě něco vadilo a nebyl to první vztah, tak jsem nad sebou přemýšlela, co stále dělám špatně a že beztak pro nikoho nejsem ta pravá. Můj nynější přítel, ten mi přijde jako takový hezoun, ale poznala jsem, že za jeho vizáží, je hodně nejistoty, nevěří si a hezký si nepřipadá ani náhodou. A pro toho jsem zatím po 2 měsících ta pravá, dává mi to najevo, chválí mě, je ke mě zlatý. A za to děkuju jen tomu, že se víc pohyboval mezi velmi upravenými lidmi, ale zato namyšlenými a povrchními. A tento radoby hezoun, umí ocenit, jaká jsem povahou...ten předtím to ocenit neuměl, ten chtěl mít ze mě někoho jiného, někoho podle jeho představ a to byl on v mých očích obyčejnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: út květen 18, 2010 5:45 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem přečetla celý vlákno na tohle zajímavý téma Smile
Řekla bych, že vlasy mají na partnerství větší vliv pouze pokud je dotyční nějak řeší (jako my tady třeba Very Happy) Jinak že se to až tak moc nehrotí.
Co se týče náhlých změn (ostříhání, změna barvy), tak pokud není protějšek informovaný, určitě to dost často může vyvolat negativní ohlas...a může nastat pocit "cizosti" (kde je můj dlouhovlasý miláček?/kde je má roztomilá blondýnka?) a poté zklamání a naštvání. Někdy to je samozřejmě i naopak- "prokoukl/a jsi, sluší ti to víc...". Tudíž si myslím, že by se na tom měli ti dva vždy domluvit nebo se o to pokusit. Pokud to nejde, tak potom podle kvality vztahu to ti dva nějak přežijou a zvyknou si, nebo ne Laughing
Takže za sebe si myslím, ANO, vlasy ovlivňují vztah...stejně jako jiné fyzické aspekty...na přitažlivosti přece záleží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paya
21-40
21-40


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: út květen 18, 2010 6:36 pm    Předmět: Citovat

Můj přítel ještě v dobách, kdy jsme byli pouze přátelé, obdivoval moji mladší sestru (peroxidová blondýna, vlasy téměř bílé). Pak se to zlomilo a dopadlo to jak to dopadlo (jsem bruneta a vlasy si průběžně přitmavuju přelivem). Od té doby, když sestru potká, tak se na mě tak láskyplně zadívá a jemně mi naznačí, že jestli mu někdy přijdu takhle vyrychtovaná, tak mě vymění Laughing Laughing Laughing Na druhou stranu mi toleruje moje barevné úlety a dokonce se mu líbí, každopádně nejradši mě má tmavovlasou. A hodně mě podporuje ve snaze nechat vlasy narůst až do pasu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Narcis
81-160
81-160


Založen: 13.5.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: út květen 18, 2010 8:30 pm    Předmět: Citovat

muj pritel ma 2 zamestnani a jedno z nich je kadernik,takze si me ofika k obrazu svemu a sve zpokojenosti tudiz i me Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st květen 19, 2010 4:31 am    Předmět: Citovat

Je to velice zajímavé tíma, ale abych se přiznal, barva vlasů dívek, se kterými jsem kdy chodil, byla z celé palety barev, které příroda nabízí... Wink nikdy jsem nepreferoval nějakou barvu, spíše jsem koukal na vlasy jako takové... Wink Laughing a jak mě vybíraly ony děvy, tak to , prosím, nevím.... Embarassed Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: st květen 19, 2010 11:00 am    Předmět: Citovat

Co si vzpomínám, tak první můj přítel byl tmavovlasý a kudrnatý. Druhý tmavovlasý a myslela jsem si naivně, že teda budu na ty tmavé typy. Houbeles, zůstala jsem naprosto spokojená s modrookým blonďákem Laughing - nejkrásnější chlap na světě Embarassed

Jinak jsem spíš extrémista, co se týká délky vlasů - hrozně moc se mi líbí dlouhé vlasy a kdykoli to šlo, přesvědčila jsem přítele, aby si je nechal narůst. A když to nešlo a chodila jsem s klukem, co už kolem 20 vlasy spíš ztrácel, tak jsem ho zas ukecala, aby to shodil úplně. Oba extrémy mi příjdou hodně zajímavé a sexy na rozdíl od různých "běžných účesů," se kterými chlapi dneska vylezou z každého kadeřnictví. Nicméně na oba tyhle případy musí mít člověk obličej, aby mu to slušelo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Narcis
81-160
81-160


Založen: 13.5.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: st květen 19, 2010 3:04 pm    Předmět: Citovat

Vliv je jednoznacny,tedy paklize prijdete jeden den z vlasy po zadek a druhy den jak skin tak vas drahousek muze dostat docela sok ze vsech soku nejsokovatejsi Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.