Jak slepá k henně došla
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bcdc2fbf3b3f38fbf0a76151204235e3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 11:36 am    Předmět: Jak slepá k henně došla Citovat

Tak teda pěkně popořádku.

Jmenuju se Peťa a můj první kontakt s tímhle fórem proběhl asi před rokem, když jsem hledala nějaké rady, jak pracovat s natáčkama, protože jsem šla večer na ples. A barvení hennou, co to je?Very Happy Jak to na té hlavě můžou mít tak dlouho??? Very Happy

Tehdy jsem ještě měla promelírované vlasy, kvalita příšerná Smile
Postupně jsem sem nakukovala víc a víc, mezitím si vlasy obarvila úplně na blond (nikdy více Twisted Evil )

No a poslední dobou už mě to přestalo bavit, vrátila jsem se ke své hnědé barvě, která mi snad sluší víc a pak si řekla, proč nezkusit hennu?

Nejprve sem začala s obyč DM hennou, měla jsem po ní tak nádherné vlasy, že mě uplně nadchla:)

No a dneska tu sedím, pročítám fórum a už pomalu čtyři hodiny mám na kokosu Henne color:-) Myslím, že vlasy jsou za takovou změnu moc vděčné... takový lesk a kvalitu jsem neměla nikdy...

Takže díky, Dlouhé vlasy Smile bez vás bych byla příšerně odbarvená blondýna se slámou na hlavěVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 11:50 am    Předmět: Citovat

Vítej na DV a ať se ti dál dobře daří s vláskama Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 12:09 pm    Předmět: Citovat

Wowowowow, pokud jedna jedina priserne odbarvena blondyna nevznikla jako dusledek techto stranek, pak huraaa Smile

(tedy, ne ze by nebyly i dulezitejsi veci na svete, ze Wink)

Kazdopadne jsem rad, ze po roce nakukovani jsi i u nas, takze dodatecne vitej Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 12:17 pm    Předmět: Citovat

Díky za přivítání Very Happy

je super, že existují takovéhle stránky, já sem tu našla plno inspirace:-))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 1:17 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Jahoodko,
po henně se ti budou vlasy krásně lesknout a nebudou se třepit,- takže určitě dorostou kam až budeš chtít Smile Henna je moc fajn.
Sice se už toho nedá zbavit ( mě už na ni ani nechytil přeliv ) Shocked - takže už jsem zase u henny - ale na vlasy působí fantasticky.
Jaký odstín používáš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 1:39 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Very Happy

já jsem napoprvé zkoušela hnědou z DM, měla jsem strach, jak to chytne na ty moje vlásky, protože byly odbarvené na blond a pak na nich byla hnědá barva... Confused Confused

No první pokus dopadl dobřeSmile , bylo to takové hnědé s červenými odlesky, ale rychle se mi to vymylo, tak sem si řekla, že zkusím Hennecolor. Wink

Tu jsem si plácla na hlavu dneska, před chvilkou jsem to byla smýt a vypadá to zajímavě...
Chtěla jsem hnědou, ale neměli, tak jsem si koupila kaštan a černou a dala jsem dva díly kaštanu a jeden díl černé Wink

Vlasy na hlavě zůstaly, takže ok a na barvu jsem zvědavá... až to uschne, nafotím a hodím do galerie jako odstrašující příklad Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 5:00 pm    Předmět: Citovat

Vítej u nás na DV a taky v užším kroužku praktikujících hennařů (teda spíš hennařek). Přeju, ať Ti henna krásně chytá a vlásky rostou a vzkvétají! Very Happy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 5:45 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing Jak slepá k henně došla - to je dobrý!
Já sice nehhenuji - ale hennu schvaluji všema deseti a věřím, že i tvoje vlasy krásně "pohnojí", takže porostou jak divé Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 6:36 pm    Předmět: Citovat

Very Happy vtipný úvod, pěkně jsem se pobavila...

ale vítej tady mezi námi, a za mě můžu říct, že henna je jedna z těch nejlepších věcí, co jde vlasům dodat...jak říká Titania - vítej nejen na DV, ale i v kroužku hennařek Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 7:03 pm    Předmět: Citovat

díky všem z přivítání Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.