Rozčesávací a antistatické spreje
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 8:39 pm    Předmět: Rozčesávací a antistatické spreje Citovat

Další věc, která nám tu ještě chybí a věřím, že není aktuální jen pro mne. Jak mi v poslední době padaly vlasy, také se mi hodně trhaly a cuchaly do neuvěřitelných uzlů. Jablečný rozčesávač od Avonu se ukázal stejně neúčinný a nekvalitní jako jeho granátově-jablečný předchůdce. Mám tedy nyní Gliss Kur měňavě růžový hedvábný, který sice rozčesávání usnadňuje dost, ale je plný silikonů a moc mi nesedí ani jeho vůně.

Potřebovala bych něco, co vlásky pomůže rozčesat a zabrání i jejich elektrizování. Jeho vlivem se cuchají ještě víc. Po přečtení diskuse v tématu "Silikony" mě napadlo, že klíčem by mohl být právě ten hydtolyzed wheat protein.

Nuže, jaké máte zkušenosti s těmito sprejovými pomocníky? Používáte také jen slikoňáky nebo existuje i něco spolehlivého přírodního?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 8:56 pm    Předmět: Citovat

vraj pomáhajú kvetinové vody od Salusu (aspoň tak píšu na fľaštičke), ale u mňa je to len zbytočné plytvanie - nefungujú.. ale na pleť áno Smile
skús, možno tebe bude..

mne sa tiež dosť motajú vlasy, ale riešim to častejším česaním; vonku, hlavne keď fúka ich mám zviazané a snažím sa ich česať opatrne.. aj keď. dnes som sa naštvala .. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 8:57 pm    Předmět: Citovat

Ten růžový glisskur ti nesedl v čem kromě vůně?
Já ho před lety měla, pravda voní netypicky, ale nijak zvláště nezatěžoval a rozčesat pomáhal krásně.
Ale silikony v něm jsou, to je fakt. Rozčesávací sprej bez silikonů bohužel neznám. Nedělá něco podobného reele? Možná.
Jestli na něco přijdete dejte vědět, taky by se mi něco takového hodilo. Ale kromě glissu neznám nic, ani ťuk Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 8:58 pm    Předmět: Citovat

Jo, růžová voda je na nic. Měla jsem Salus. Jen mi zasmrádla vlasy, jinak rozčesat nepomohla. Nevím ale jak ostatní vody.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 8:59 pm    Předmět: Citovat

Já na rozčesáváním používám dlouho sprej na ochranu před sluncem atd. od Oriflame. Je to ze "sluneční řady", kde je šampon a maska. A teď jsem investovala do nového "kondicioneru ve spreji" od L'Occitane. Krásně orientálně voní a vlasy jsou lesklé, hebké a dobře se češou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 9:07 pm    Předmět: Citovat

L Occitane je na mě moc drahá značka a navíc ji u nás nemají.

Dés: Gliss Kur růžový mi vlasy hodně narovnává. Trochu se mi ještě přirozeně vlní, což bych ráda zachovala, jenže tím hůř se česají Sad.

Réelle má jediný nesilikonový sprej v řadě Locken, a sice Power Spray. Je pro oživení nelesklých vln. Těžko říci, zda by byl užitečný i pro rozčesávání ebo antistatiku. Při příští návštěvě v DM ho prozkoumám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 9:18 pm    Předmět: Citovat

květinové vody Salus vůbec rozčesávání neusnadňují....taky se mi vlasy cuchají a bohužel jsem doteď nepřišla na nějaký kloudný rozčesávadlo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 10:30 am    Předmět: Citovat

Ha, tak rozčesávání je moje velké téma! (Díky, Fairy! Smile )

Používám jenom oplachovací kondicionéry, párkrát jsem zkoušela neoplachovací Gliss Kur Hydra Öl. Po něm bylo rozčesávání o chlup snadnější, ale jenom v den umytých vlasů, po vyspání jsem zase měla jedno velké hnízdo.

Asi jsem trochu mimo, ale ony existují i nějaké spreje na rozčesávání, které se používají na suché vlasy??? Shocked Já myslela, že všechny ty gliss kury a avony a jiné kondicionéry ve spreji se nanášejí výhradně na vlhké umyté vlasy.

Zatím jsem tedy nic úžasného nenašla. Nejvíc mi rozčesávání usnadňuje, když si nemyju hlavu v předklonu, nýbž v záklonu ve sprše. Chm, to jsem zase chytrá horákyně. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 11:04 am    Předmět: Citovat

Já bych s tím lepším rozčesáváním začala už u šamponu a pak až případně dořešila spreji.
Nemám problémy s rozčesáváním a to často češu jen jednou za den. Nejlépe se mi vlasy češou ještě trochu vlhké, ale ne mokré. Když je krize a mám skoro dredy tak používám Gliss Kur Oil Nutritive ve spreji, ale spíš jen proto,že ho tam mám ještě půlku. Docela se obejdu bez něho.
Nejvíc zacuchané jsou vlasy, když jsou v culíku nebo v copu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 11:20 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Když je krize a mám skoro dredy tak používám Gliss Kur Oil Nutritive ve spreji, ale spíš jen proto,že ho tam mám ještě půlku. Docela se obejdu bez něho.
Nejvíc zacuchané jsou vlasy, když jsou v culíku nebo v copu.


Sid, ten gliss kur používáš i na suché vlasy???

Jinak mám naprosto opačnou zkušenost: vlasy v copu jsou zacuchané nejméně!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.