Rozčesávací a antistatické spreje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fe664432f8664ada7742914d50a8ccfdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Quaky
161-320
161-320


Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2009 11:21 am    Předmět: Citovat

Moja sestra má problém a poprosila ma aby som sa niekde spýtala, tak sa pýtam Laughing
Ona ma totiž strašne pekné, husté a neuveritelne pevné a silné (to už niesú vlasy, ale drôty, fakt neuveritelné, sú nezničitelné) vlasy po lopatky, ale robia sa jej v nich strašné chuchvalce, že trvá strašne dlho kým si ich rozčeše. Nechápeme, z čoho sa jej robia, vlasy máva zapletené na noc a vôčšinou aj cez deň, aj tak žiadny rozdiel. Tak myslím, že pomôc by jej mohol už len niaka kozmetika, konkrétne hľadám niaky sprej, šampóny a balzamy používa dobré ( na suché vlasy).... Nemáte niaky typ okrem Gliss kuru? Ten totiž nechce, pretože gliss kury jej nesedia, ma od nich vlasy hnusné.... a odkedy som jej ukazovala fotky zvierat na ktorých kozmetiku testujú, už by ich určite ani nekúpila Twisted Evil Poradíte????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Babu
321-600
321-600


Založen: 8.7.2008
Příspěvky: 380

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2009 11:55 am    Předmět: Citovat

Ja mam s vlasama ten samy problem, tedka v lete moc ne, ale kdyz nosim mikinu s kapuci, tak mam vzdycky strasne chuchvalce na spodnich vlasech vzadu, vypada to jak dredy a strasne spatne se to rozcesava ... pouzivam na to ten ruzovy sprej od Lorealu - Elseve nutri gloss light ... je na snadne rozcesavani a me teda funguje ... vzdycky si predklonim, nastrikam si ho a v predklonu pomalu rozcesavam Smile nic lepsiho jsem zatim na to nenasla Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 10:12 am    Předmět: Citovat

ako tak citam cele vlakno, tak nic SPOLAHLIVE prirodne neexistuje Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 1:55 pm    Předmět: Citovat

tiež mám pocit že nič dlhodobo nezaberie. vyskušala som už mnoho ale výsledky len slabé alebo žiadne. ked mám vlasy rozpustené, tak ma odspodu vždy večer čaká obrovský dred, a po umývaní je to tiež katastrofa, tesne pri korienkoch je to také pochumlené že sa mi slzy tisnú do očí ked to mam rozčesať. nechápem to lebo používam pravidelne kondicioner, občas masky, oleje, sprej gliss kur ale nič nemá poriadny účinok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 1:58 pm    Předmět: Citovat

asi sa musím zmieri s tým, že niektoré vlasy majú jednoducho sklon k zacuchaniu. začnem nosiť pri sebe riedky hreben a par krat cez den rozčešem a po umývaní sa obrním obrovskou trpezlivosťou............ Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 2:10 pm    Předmět: Citovat

Rina napsal:
asi sa musím zmieri s tým, že niektoré vlasy majú jednoducho sklon k zacuchaniu. začnem nosiť pri sebe riedky hreben a par krat cez den rozčešem a po umývaní sa obrním obrovskou trpezlivosťou............ Evil or Very Mad



chapem ta, tiez to tak mam, akurat ze som sa s tym uz zmierila a ziadny hreben uz pri sebe ani nenosim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 4:30 pm    Předmět: Citovat

Rina napsal:
asi sa musím zmieri s tým, že niektoré vlasy majú jednoducho sklon k zacuchaniu. začnem nosiť pri sebe riedky hreben a par krat cez den rozčešem a po umývaní sa obrním obrovskou trpezlivosťou............ Evil or Very Mad

to poznám. A čím sú vlasy dlhšie tým sú dredy pevnejšie a hustejšie. tiež som skúšala sprej na rozčesávanie, ale mam pocit že mi vlasy iba ešte viac zlepil Evil or Very Mad , tak si ich rozčesávam iba ked mam na nich balzam, aj to iba tak "aby sa nepovedalo" Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 9:28 pm    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:

to poznám. A čím sú vlasy dlhšie tým sú dredy pevnejšie a hustejšie. tiež som skúšala sprej na rozčesávanie, ale mam pocit že mi vlasy iba ešte viac zlepil Evil or Very Mad , tak si ich rozčesávam iba ked mam na nich balzam, aj to iba tak "aby sa nepovedalo" Embarassed

Poslední dobou mám tu samou zkušenost-po aplikaci spreje se vlasy slepí v několik chumlů a vůbec nejdou rozčesat. Tak je ted nepoužívám - místo toho konečky vlasů po umytí ( ještě vlhké) proolejuji. Pak je rozčesání o něco lepší.
A to mi donedávna olej konečky spíš vysušoval...záhadná změna...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 8:04 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
psilocybe napsal:

to poznám. A čím sú vlasy dlhšie tým sú dredy pevnejšie a hustejšie. tiež som skúšala sprej na rozčesávanie, ale mam pocit že mi vlasy iba ešte viac zlepil Evil or Very Mad , tak si ich rozčesávam iba ked mam na nich balzam, aj to iba tak "aby sa nepovedalo" Embarassed

Poslední dobou mám tu samou zkušenost-po aplikaci spreje se vlasy slepí v několik chumlů a vůbec nejdou rozčesat. Tak je ted nepoužívám - místo toho konečky vlasů po umytí ( ještě vlhké) proolejuji. Pak je rozčesání o něco lepší.
A to mi donedávna olej konečky spíš vysušoval...záhadná změna...


aj mne olej zaberie, ale lend v prvý den, dalšie dni sa mi zdá že mám končeky ovela viac presušenejšie. asi budem musieť skusiť iný olej a prestriedať to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 8:04 am    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
Rina napsal:
asi sa musím zmieri s tým, že niektoré vlasy majú jednoducho sklon k zacuchaniu. začnem nosiť pri sebe riedky hreben a par krat cez den rozčešem a po umývaní sa obrním obrovskou trpezlivosťou............ Evil or Very Mad



chapem ta, tiez to tak mam, akurat ze som sa s tym uz zmierila a ziadny hreben uz pri sebe ani nenosim.


a ako tie chuchvalce dokážeš rozčesať?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.