Promoce bc.
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4a8bf5b8a44712614c0246e4da897970Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 4:34 pm    Předmět: Promoce bc. Citovat

Ahoj

mam 4.listopadu promoce v betlemske kapli. Vite jak je zima v kostelech atd, a jeste v zimnim obdobi Rolling Eyes .

premyslim, ze budu cekat v kabatku s kozesinkou a kdyz pujdu na predavani tak si ho sundam.

trosku resim, co si vzit.
Kalhoty nechci.
V orsay jsem dnes videla sukni cca nad kolena, seda se skoro neviditelnymi bilymi tenkymi prouzkami, ktera je do pasu a ma traky ze stejneho materialu. Chtela bych ji:o)...jen ci se hodi vzit si bily rolak(vroubkovany) a bile sako(damsky strih). Jen mam na tu zimu jen elegantni hnede kozacky. Nebudou se barvy bit???

ci nemam najit ze stejneho materialu i sako a pod to hnedy rolak at je to trochu stejne.

moc premyslim nad obycejnymi promocemi bakalare, ale co kdyz nedam mgr. studium.

dekuji za vase odpovede meho barevneho sladeni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 4:50 pm    Předmět: Re: Promoce bc. Citovat

Lucynqa napsal:
Ahoj

mam 4.listopadu promoce v betlemske kapli. Vite jak je zima v kostelech atd, a jeste v zimnim obdobi Rolling Eyes .

premyslim, ze budu cekat v kabatku s kozesinkou a kdyz pujdu na predavani tak si ho sundam.

trosku resim, co si vzit.
Kalhoty nechci.
V orsay jsem dnes videla sukni cca nad kolena, seda se skoro neviditelnymi bilymi tenkymi prouzkami, ktera je do pasu a ma traky ze stejneho materialu. Chtela bych ji:o)...jen ci se hodi vzit si bily rolak(vroubkovany) a bile sako(damsky strih). Jen mam na tu zimu jen elegantni hnede kozacky. Nebudou se barvy bit???

ci nemam najit ze stejneho materialu i sako a pod to hnedy rolak at je to trochu stejne.

moc premyslim nad obycejnymi promocemi bakalare, ale co kdyz nedam mgr. studium.

dekuji za vase odpovede meho barevneho sladeni.


A budete mít taláry nebo ne? Jestli jo, tak bych oblečení neřešila, stejně nebude nic vidět, byť někteří od nás si kupovali nové šaty a pak stejně na fotkách měli přes to talár, takže k ničemu. Jinak jestli ne, zdá se mi tvá kombinace naprosto v pohodě, akorát bych to potřebovala vidět, nechceš to vyfotit???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 4:56 pm    Předmět: Citovat

co jsem videla foto z promoc tak nemaji talary--to maji pri jen soukrome vysoke skoly. talar maji jen profesori---a ti se jiste pod tim zatepli Mad

hmm...tak ja to zkusim zitra tu sukni a vemu k tomu nejaky rolak..ale bile sacko mam 400km daleko doma. hmm.

uvidim Very Happy

kdyz tak se teste---ale bude to foto z mobilu v me galerii Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 5:02 pm    Předmět: Citovat

Lucynqa napsal:
co jsem videla foto z promoc tak nemaji talary--to maji pri jen soukrome vysoke skoly. talar maji jen profesori---a ti se jiste pod tim zatepli Mad

hmm...tak ja to zkusim zitra tu sukni a vemu k tomu nejaky rolak..ale bile sacko mam 400km daleko doma. hmm.

uvidim Very Happy

kdyz tak se teste---ale bude to foto z mobilu v me galerii Wink


Aha, já jsem studovala na státní (Univerzita Palackého v Olomouci) a talár jsme měli, tak to mají asi jen někde...
Já si myslím, že to bude pěkný, jak jsi to tu popsala, pak dej fotky do galerky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yurasch
41-80
41-80


Založen: 5.7.2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 5:25 pm    Předmět: Citovat

Lucynqo, mám pro tebe dobrou zprávu: v Betlémské se TOPÍ Exclamation
Je tam podlahové topení, takže zejména nožky budeš mít pěkně zahřáté.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 6:32 pm    Předmět: Citovat

vazne? tak to je jen dobre...jsem se bala...protoze pred 4 lety na imatruklich mi bylo celkem zima Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 11:48 am    Předmět: Citovat

Já když tam vloni v zimě byla (teda ne na promoci, jenom na koncertě), tak se tam topilo a bylo vcelku příjemně. Navíc bych řekla, že při promoci člověk nějakou zimu ani moc nevnímá, přece jenom to není taková masovka jako imatrikulace. Hlavně když je do čeho se zabalit potom. A jinak mám pocit, že taláry pro studenty zavedla z pražskejch státních vejšek jenom ekonomka - ale na 100% si tím jistá nejsem (ale snad by Ti to měli bejt schopný říct na studijním).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 9:45 pm    Předmět: Citovat

tak vlozila dve fotky te sukinky.

jedna je ta co jsou koupila - foto s kosili (velikost 40)
a druha ej s rolakem (velikost 42--v tom obchode jino nemeli, musela jsem do jineho)
ta 40 ma hlavne jinou delku. je lepsi mit sukni tesne nad kolena nez na kolenou.

Kdyby byly talary, tak si je asi platime.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2012 5:33 am    Předmět: Promoce Citovat

Nevím, jestli se to sem hodí, ale za chvíli mě čekají bakalářské promoce a řeším jedno dilela. Promoce budeme mít ve 13 h v Beltémské kaply. Nechci z toho dělat žádné drama, ale nechci způsobit společenský trapas Very Happy Mám známé, kteří po promoci zvali hosty na oběd atd., ale já nevím, přece jen skončíme odpoledne a Bc. státnice zase nejsou tak velké jako třeba magisterské, takže to nechci tolik řešit... Smile Napadlo mě, že bych své známé pozvala na kávu (většina z nich kávě holduje) a tím bych to završila. Jak jste to měli po promocích vy? A ještě otázka, nemáte tip na nějakou dobrou kavárnu nedalo Betlémského náměstí? Předem moc děkuji za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2012 9:43 am    Předmět: Citovat

http://www.choco-cafe.cz/ jednoznačně! Od Betlémské kaple je to coby kamenem dohodil a zbytek doskákal po jedné noze a mají tam naprosto luxusní čokolády. Ke kávám jsem se zatím nikdy nepropracovala, ale prý taky dobré.
Ale vřele doporučuju rezervaci.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.