Lupy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29, 30  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=16d91f2d4339c0de867ea930a2900047Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
e.Fee
41-80
41-80


Založen: 16.9.2013
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2015 7:10 am    Předmět: Citovat

Poslušně hlásím, že mi olejíčky nezabraly. Sice mám krásné hebké vlasy (uááá), ale lupy, nebo něco tomu hodně podobného, se mi tvoří pořád. Asi budu muset začít vzývat Bohy, protože head & shoulders je pro mě až ta poslední volba Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2015 11:32 am    Předmět: Citovat

e.Fee: To mě mrzí, že oleje nezafungovaly, možná by bylo potřeba opakovat vícekrát, možná, že to za jedenkrát nestačí. Ale prostě každé vlasy jsou jiné a fungují na ně jiné věci. Ještě bych doporučila šampon se spraší od aleverde, je proti lupům a mastným vlasům, takže na takové ty mastné lupy by mohl pomoct. Nezkoušela jsi ho? On teda docela smrdí, ale na ty lupy taky dost pomáhá. Přítel ho teď používá a v kombinaci s olejíčkovou masáží hlavy je to hotový zázrak. Už měl fakt ty lupy brutální a head & shoulders byl uplně k ničemu, spíš to snad ještě zhoršoval, stejně i jiné šampony na lupy, tohle mu doslova zachránilo vlasy (nechává si narůst dlouhé vlasy a vzhledem k problémům s lupama to už chtěl vzdát a ostříhat se).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e.Fee
41-80
41-80


Založen: 16.9.2013
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2015 1:28 pm    Předmět: Citovat

Určitě oleje zopáknu, protože vlasy jsou fakt boží, nevím, jestli to je právě mixem dvou olejů, protože samotný kokosák nebyl nikdy mým oblíbencem na vlasy Smile

Alverde na lupy jsem ještě nezkoušela, ale pokud mě to nepřestane trápit, určitě ho vyzkouším, a to i proto, že to není žádná cenová katastrofa Smile Jen se bojím, aby mi to ještě víc nevysušilo již už tak vysušené konce, musela bych ten šampon aplikovat skutečně pouze k pokožce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2015 1:49 pm    Předmět: Citovat

e.Fee: Je pravda, že já mám vlasy poměrně suché a samotný ten šampon (když jsem si jednou zapomněla vzít na výlet šampon a umyla se tímto) mi konce opravdu vysušil, pokud jsem ho použila bez kondicionéru a jakékoliv péče na konečky. To mi ale dělají skoro všechny šampony. Nadruhou stranu po té olejové kůře fakt zafungoval skvěle a ani žádný vysušení se nekonalo, vlasy byly vláčné a heboučké. Normálně ho teda nepoužívám, byl to jen pokus a obecně mi ten šampon nevyhovuje (nemám typ mastných lupů, spíš suchých), ale k vymytí olejů se použít dal. Takže jedině vyzkoušet. Příteli fakt vyhovuje a to už chudák toho vyzkoušel asi milion, ale nemá vlasy zatím moc dlouhé (sotva je dá všechny do gumičky), takže o nějakém vysušování délek se budem bavit tak za rok Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e.Fee
41-80
41-80


Založen: 16.9.2013
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2015 6:41 pm    Předmět: Citovat

Za zkoušku nic nedám. Pokud to bude až taková hrůza, zařadím ho prostě k myčům kartáčů Very Happy Já jsem na lupy nikdy netrpěla a nikdy se mi snad ani nemastily a konce? Suché natolik, div nešustí ve větru Very Happy jsem z toho taková otrávená, protože když si vlasy stáhnu do culíku, vypadá to, jak kdybych měla v hlavě drobounká smítka, která drží na vlasech u kořínků a mám toho plnou hlavu. Prostě jak když si vlasy nemyju. Děs běs, tak pokud si prostě zolejuji konce, kdyby mě to mělo pomoct, prostě to zkusím Smile a moc děkuju za všechny typy Smile

Fíha, šťastný človek ten tvůj přítel:) třeba bude z těch šťastných, komu se konce nevysuší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2015 10:04 am    Předmět: Citovat

S tím šustěním to znám, ale brutálně mi na to pomohla jogurtová maska. Byla jsem k ni dost skeptická, ale mám po ní uplně jinou konzistenci vlasů, jsou hebké, lesklé, vubec se nelámou a vrátily se mi i vlnky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e.Fee
41-80
41-80


Založen: 16.9.2013
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2015 6:20 pm    Předmět: Citovat

Jogurtovou jsem jednou zkoušela, díky kakau tak nádherně voněla, ale po umytí jsem měla takový divný pocit, že jsou jaksi umaštěné, buď je to tím, že jsem koupila ten nejtučnější co to šlo a špatně ho vymyla, nebo mě překvapila ta změna kvality vlasů a vlasy jsem neprávem nařkla umaštěnými. Ale určitě ji zase vyzkouším, děkuji za připomenutí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2015 8:55 pm    Předmět: Citovat

Vodou vymýt nestačí, chce to šamponem. Anebo do toho přidej žloutek (nebo dva) - i v tom jogurtu funguje na mytí jak má. (Dneska jsem si dal před mytím olejový zábal a pak jen tu jogurtovou masku se žloutkama a mastnota nezůstala žádná).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e.Fee
41-80
41-80


Založen: 16.9.2013
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 5:32 am    Předmět: Citovat

Vymývala jsem to šamponem Smile Buď špatně, nebo se až moc pozoruju Very Happy S těmi žloutky to je super nápad, určitě vyzkouším, díky za tip Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 5:38 am    Předmět: Citovat

U mě se teda mastnota po jogurtové masce nekonala, ale měly lesk jako blesk, takže by to možná někdo mohl za mastnotu označit, byly ale sypké a vubec nepramínkovaly jak když jsou mastné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29, 30  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.