Dealeři
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d26419b6e3ba2895bb7aed99425cdf85Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so říjen 18, 2008 9:32 pm    Předmět: Citovat

Taky asi nevypadám jako vhodná oběť pro dealery nebo bydlím na moc malém městě, ptz mě zatím moc dealerů neoslovilo Very Happy
Tak maximálně ti, co rozdávají nějaké letáčky, těch si buď nevšímám, nebo drapnu leták, letmo na něj mrknu a u nejbližšího koše vyhodím (jo a teď jsem si vzpomněla-zrovna minulý týden jsme dostala od kamaráda origami kytičku z letáku, co mu strčili do ruky. A byl to zrovna leták Strany zelených, se to tak hezky na tu kytičku hodilo Laughing )

Jenom jednou se mi stalo, že mě vyloženě někdo zastavil a chtěl si povykládat. Bylo to v Praze, zrovna když mi ujel vlak, tak jsem se pomalu procházela po nádraží a zastavil mě nějaký Greenpeacák. Stejně jsem neměla co dělat, tak jsem ho neodpálkovala, chvilku jsme si vykládali o "celosvětových problémech" a o Greenpeace, už na začátku jsem mu narovinu řekla, že greenpeace podporovat nechci, na konci se mě ještě pro jistotu zeptal, ale jinak byl docela milý, takový sympaťák s culíkem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 3:24 am    Předmět: Citovat

Já tuhle jednou na dealery a jejich "intelektuální dotazy" opravdu neměla náladu (znáte to - den blbec, škaredé počasí a únava dohromady), tudíž když jsem zmerčila, jak ke mě zase jeden nadšeně kvačí, už na dálku jsem mu řekla, že nic nechci, on se zaraženě zastavil a pak uraženě odsekl: "Však Vám taky nic nedávám!" Musím uznat, že mi to docela zvedlo náladu Laughing

A Niko, perfektní, nasmála jsem se, díky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 8:05 am    Předmět: Citovat

Můj rozhovor se svědkyní Jehovovou:
"Chtěla byste si pohovořit o Bohu?"
"Nechtěla."
Podotýkám, že se objevila u naší branky v neděli v půl dvanácté, když jsem smažila hranolky. Asi čekala, že s ní budu doma diskutovat a ještě kápne něco od oběda.
A když se opravoval domek po tetě, kde teď bydlí maminka, neváhala paní s dítětem přijít na to staveniště a: "My chodíme od domu k domu"...atd. znáte to. Můj strýc je pozval dál, protože rád s někým polemizuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 6:14 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing
Niko - překrásný příspěvek.... Souhlasím i s Danou - občas je na některých těch " vnucovačích" vidět, že tohle není to pravé zaměstnání pro ně, že je vzali třeba se zoufalství, aby neskončili na pracáku - ti jsou celkem slušní a těch je mi líto ( ale ne zas tak, abych od nich něco koupila).
Co nesnáším - to jsou ti sebevědomí namachrovaní borečci, kteří "žovialně" hovoří o "spešl" tarifu přímo pro mě... a neodbytně se za mnou táhnou přes pulku náměstí - to už si pak neberu servítky - na hrubý pytel hrubá záplata.
A naštval mě pojištovák, co mě kdysi odchytil a pořád mi nabízel jakési pojištění, bez kterého se můj život rozhodně neobejde - skoro ( ale jen skoro) už jsem byla zviklaná - ale když mi řekl, že patřím do STARŠI věkové kategorie , tudíž bych to pojištění musela mít vyšší - uplně to pokazil, řekla jsem mu, že se na starší věkovou kategorii rozhodně necítím a poslala ho do prčic. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 6:48 am    Předmět: Citovat

luminka napsal:
Můj rozhovor se svědkyní Jehovovou:
"Chtěla byste si pohovořit o Bohu?"
"Nechtěla."
Podotýkám, že se objevila u naší branky v neděli v půl dvanácté, když jsem smažila hranolky. Asi čekala, že s ní budu doma diskutovat a ještě kápne něco od oběda.
A když se opravoval domek po tetě, kde teď bydlí maminka, neváhala paní s dítětem přijít na to staveniště a: "My chodíme od domu k domu"...atd. znáte to. Můj strýc je pozval dál, protože rád s někým polemizuje.


Na jehovisty znám dobrou příhodu,která se stala.
Jednomu známému zazvonili u dveří a jak je viděl tak na ně spustil: Ááá to je dobře, že jste tu bratři, pojďte dál, právě jsem dokončil novou bibli. Bude se vám líbít.....
Docela rychle mazali od jeho dveří Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 5:37 pm    Předmět: Citovat

Já mám taky dobrý typ jak na jehovisty. Ale bohužel tuhle příhodu znám jen z vyprávění, nebyla jsem zrovna doma. U vrátek zazvonily dvě ženské, a že by mámě chtěly pomoct najít cestu k Bohu. Tak máma na ně, že když chtějí pomáhat, ať chvilku počkají. A šla dolů a cestou popadla dvoje hrábě a pak šla ke vrátkům, a že potřebuje pomoct shrabat seno. Tak se otočily a odešly a víckrát u nás neotravovaly Smile

A snad ještě lepší je historka, u které jsem byla, ale nepamatuju si na ni - jako hodně malá jsem v parku vozila v kočárku plyšového medvěda (na holém papundeklu, bez peřinek, bez ničeho - jak bylo mým zvykem). A jehovisti tam chodili lovit lidi, máma už je znala od vidění. A jedna starší jehovistka se sklonila ke kočárku a rozplývala se nad krásným medvídkem - asi tím chtěla navázat kontakt s mojí mámou - a ptala se, jak se medvídek jmenuje. A já odvětila, že svatý Dominik. Uskočila, jako by dostala ráno elektrickým proudem a už nás nechali být. Jinak ten medvěd se jmenuje Michal, po strýčkovi, od kterého jsem ho dostala. A fakt nevím, proč jsem řekla, že se jmenuje svatý Dominik... Ale socha svatého Dominika patřila v tu dobu k mým oblíbeným, tak asi proto...
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 9:05 am    Předmět: Citovat

Já ted nevím, jestli to nezkomolím. Ale jeden profesor nám kdysi řekl, že na jehovisty je fajn jedna věta. "V bibli se píše, že až nastane spasení světa, přijdou falešní poslové. Děkuji Vám, že jste přišli."
Já bibli nečetla, takže nevím, zda se to tam píše...ale chodili knám (k rodičům) pravidelně. A co sem jim to řekla tak nepřišli Laughing Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coma
161-320
161-320


Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 7:10 pm    Předmět: Citovat

To ja mam na dealery, jehovisty a jim podobne jediny recept, ktery ale nikdy nezklame. Pokazde, kdyz jdu kolem nich, tak se zatvarim tak hnusne, ze se me leknou a utecou Cool .
Ale je fakt, ze jednou jsem teda neodolala...to tenkrat zrovna byla venku hrozna bourka a zrovna u me zazvonil podomni prodavac ruznych tarifu na volani. Bylo mi ho lito, jak tam tak stal cely promokly, tak jsem mu tu jeho smouvu teda podepsala Razz ... A zatim jako dobry, exekutori na me jeste neprisli Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coma
161-320
161-320


Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 7:18 pm    Předmět: Citovat

Jo jinak Succuba...dobryy Laughing Laughing Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: so červen 06, 2009 10:23 am    Předmět: Citovat

Já nevím, s Jehovisty nemám nejmenší problém, nemám pocit, že by se nějak vnucovali, je fakt, že chodí dům od domu a "šíří slovo Boží", ale na tom nevidím nic špatného, zatím jim vždycky stačilo říct, že nemám čas.
S dealery a pojišťováky to je horší. Když musí člověk dvakrát denně přes Svoboďák a pokaždé ho zastaví.
"Ale my už jsme spolu mluvili"
"Jo, ale já si to nepamatuju."
"To je ale váš problém, sbohem."
No a co se pojišťování týče. Tak jsem všechno zrušila, protože mě tak vytočili, uzavírala jsem ho před dvěma rokama a pěkně mě teda lakovali a nastavili my tu smlouvu dost nevýhodně a na dopis, že ji vypovídám my napsali, že my ji nezruší, a oháněli se nějakými paragrafy a výpovědní lhůtou. Tak jsem šla na pojišťovnu a tam mi to jeden moc milý pán zrušil za deset minut a ještě mi dal za pravdu, že tak blbou smlouvu nechci.
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.