Pomoooooc
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c97c76a5f8d6bb0f5e079b2883c6c7d2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 1:38 pm    Předmět: Citovat

Montymimi napsal:
heyday napsal:
Vydrz!!! Prohlidni si nejake obrazky dlouhovlasych a ono to treba prejde. Ja jsem taky dvoubarevna, ale henna to celkem skryje Cool


trochu to pomáhá, ale když do mě pořád kolegyně z práce hustí abych si to ostřihla, je to nesnesitelné

Montymimi, jestli to do tebe hustí kolegyně, tak na to rovnou zapomeň! To by se jí tak líbilo, aby sis vlasy ofidlala (byť by ti to slušelo). Stříhej se jen pokud to přesvědčení vzniklo u tebe a stejně si dej čas na rozmyšlenou.
Vymývací šampon asi není úplně mimo-nápad, ty na 8 vymytí by snad neměly poškozovat, sama o tom uvažuju...O nějakém světlehnědém na blond.
Hlavně se nestříhej z hecu prosím!
_________________
Zivot se meri na okamziky, ktere se dotknou vaseho srdce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 6:49 am    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Montymimi - a Tvoje původní barva je to, co je trošku vidět na tý fotečce "Před úpravou"? Jestli jo, tak mi přijde hezká. A zase na tý černovlasý fotce je vidět kus copu - já takovej mít, no páni! Je fakt, že si Tě dokážu představit i v kratších vlasech (ale to já si dokážu představit skoro každýho, tady fakt záleží na střihu) - ale prostě by mi to přišla strašná škoda. Dost se mi líbí, jak ti na tý makeoverácký fotce vlasy krásně rámujou obličej (i když ta barva mi přijde až moc světlá, ty máš původní tmavší, ne? - ono z tý fotky toho člověk moc nepozná). Já bych možná fakt prubla nějaký ty tónovací šampony, aby přechod nebyl tak výraznej, jestli Ti tak vadí. A taky z fotek nepoznám, o kolik bys to případně chtěla stříhat.
Zase si vem, že docela dost holek chodí ke kadeřnici, aby byly extravagantně mnohobarevný a originální a platěj za to nekřesťanský peníze - a ty to máš se vší parádou! Wink Laughing
Ale jak říkám, z fotek, co jsou k dispozici, se toho moc vydedukovat nedá. (Teda kromě toho, že máš nádherný oči a úžasně roztomilýho psíka Wink ).


moje původní barva je světle hnědá, hodím do galerky fotku jak ty moje vlasy vypadají teď, já bych nehjraději nestříhala ani milimetr, mám vlasy něco málo pod lopatky a chtěla bych je tak do půlky zad.
Jenže já jsem takový málo sebevědomý člověk, takže si na extravaganci nepotrpím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 6:51 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Montymimi napsal:

trochu to pomáhá, ale když do mě pořád kolegyně z práce hustí abych si to ostřihla, je to nesnesitelné


Jeee tak na to vůbec nesmíš slyšet. Kdybych se tím řídila, tak jsem nakrátko. Ne jsou to tvoje vlásky a ty sama nejlíp víš jaké je chceš. Předpokládám, že dlouhé. Barva odroste, pak jen zastřihneš lehce a bude zas dobře. Dvoubarevné jsou aspoň o to víc zajímavé Wink


Sinode, mockrát ti děkuji za podporu, to teď potřebuji slyšet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 6:51 am    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Jasně, to jsem zapomněla. Když je kolegyně z práce tak žhavá do stříhání, ať si stříhá vlastní hlavu... Twisted Evil Pokud by ses časem rozhodla přece jenom ostříhat, mělo by to bejt jenom a čistě Tvoje rozhodnutí a ne reakce na řeči nějaký kolegyně! Wink


no hlavně, že ona má delší vlasy než já
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 6:53 am    Předmět: Citovat

eltecko napsal:
Montymimi napsal:
heyday napsal:
Vydrz!!! Prohlidni si nejake obrazky dlouhovlasych a ono to treba prejde. Ja jsem taky dvoubarevna, ale henna to celkem skryje Cool


trochu to pomáhá, ale když do mě pořád kolegyně z práce hustí abych si to ostřihla, je to nesnesitelné

Montymimi, jestli to do tebe hustí kolegyně, tak na to rovnou zapomeň! To by se jí tak líbilo, aby sis vlasy ofidlala (byť by ti to slušelo). Stříhej se jen pokud to přesvědčení vzniklo u tebe a stejně si dej čas na rozmyšlenou.
Vymývací šampon asi není úplně mimo-nápad, ty na 8 vymytí by snad neměly poškozovat, sama o tom uvažuju...O nějakém světlehnědém na blond.
Hlavně se nestříhej z hecu prosím!


díky, díky, pokusím se to vydržet, snad nepodlehnu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 6:56 am    Předmět: Citovat

jsem v práci a bohužel mi nejde do galerie vložit fotka, tak jí sem hodím až se dostanu domů, jsem zvědavá na vaše komentáře
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 7:01 am    Předmět: Citovat

Montymimi - držím palce ať vydržíš. Prostě si řekni, že se stříhat nebudeš a přes to nejede vlak a dál to neřeš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 3:31 pm    Předmět: Citovat

Montymimi.... stříhej jen pokud opravdu sttříhat chceš, nenech si do svojeho účesu kecat..... a nezkoušela jsi tu barvu jednotit něčím přírodním (některé ovoce nebo bylinky umí vlasy zesvětlit, případně ztmavit - myslím že na fóru to někde bude)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilyEli
161-320
161-320


Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 6:41 pm    Předmět: Citovat

Montymimi já teď řeším naprosto stejnej problém Confused konečně mám vlasy celkem dlouhé, ale když jsem si je chtěla sjednotit na mou původní barvu (abych už nemusela odbarvovat na zrz) tak jsem zjistila že mám horní vlasy tak zničené, že mi na nich barva nevydrží ani měsíc Crying or Very sad odrosty mám tmavě hnědé, už tak 6 cm, spodní vlasy takové střední, horní vlasy rezaté a konečky skoro blond. Vypadá to příšerně, poslední týden řeším dilema, jestli zastřihovat postupně jak budou dorůstat, nebo prostě na kadeřnici vybalit svůj oblíbený požadavek: ostříhat co to půjde ale abych udělala culík...

Každopádně se ale hodlám rozhodnout sama nebo za pomoci dlohévlasymilujících lidí, protože nikomu jinému do toho nic není Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 6:48 pm    Předmět: Citovat

díky všem za podporu, tak jsem do galerky vložila svoje aktuální foto, tak sama posuďte
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.