spatřené dlouhovlásky.. i třeba ne s nejdelšími vlasy :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=33c2f42b17ed0d73ca6afa2d151bdcd2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2006 11:18 pm    Předmět: Brno Citovat

My si tu vlastně píšeme, i když bychom si to mohli říct, protože - jak je vidno - se v Brně potkáváme. Alespoń někteří z nás... Very Happy
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út srpen 29, 2006 10:39 am    Předmět: Citovat

Na fakt nekecam jedna holka vedle druhý ty nejhezčí měly-vůnitý hnědý do pasu a byly v tramvaji na ulici v bille všude v Plzni na tohle vážně nejsme zvyklí a spousta lidí řiká že v Brně jsou mnohem hezčí holky než v Plzni a já mužu jen potvrdit
Návrat nahoru
Woland
8-20
8-20


Založen: 27.4.2006
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út srpen 29, 2006 11:24 am    Předmět: Citovat

Sandy napsal:
Na fakt nekecam jedna holka vedle druhý ty nejhezčí měly-vůnitý hnědý do pasu a byly v tramvaji na ulici v bille všude v Plzni na tohle vážně nejsme zvyklí a spousta lidí řiká že v Brně jsou mnohem hezčí holky než v Plzni a já mužu jen potvrdit




Lidi vy mne tak stvete Smile)) Poslete ty dlouhovlasky taky do centra, jo???? Fakt tu zadny nevidim, pomooooc Smile





((ale porad plati, ze vlasy pod zadek a delsi v Brne videt nejsou, ne??? I kdyz videl jsem dnes jednu divcinu s copem pod zadek, cinanka...))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: út srpen 29, 2006 1:58 pm    Předmět: Citovat

dneska jsem v Brně viděla holku s blond dlohými vlasy skoro do pasu, bylo jí tak 13, ale byly takové nijaké řídké... a ještě jednu, ta je zas měla strašně moc husté, ale taky strašně moc zničené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út srpen 29, 2006 3:29 pm    Předmět: Citovat

Woland napsal:
Sandy napsal:
Na fakt nekecam jedna holka vedle druhý ty nejhezčí měly-vůnitý hnědý do pasu a byly v tramvaji na ulici v bille všude v Plzni na tohle vážně nejsme zvyklí a spousta lidí řiká že v Brně jsou mnohem hezčí holky než v Plzni a já mužu jen potvrdit




Lidi vy mne tak stvete Smile)) Poslete ty dlouhovlasky taky do centra, jo???? Fakt tu zadny nevidim, pomooooc Smile





((ale porad plati, ze vlasy pod zadek a delsi v Brne videt nejsou, ne??? I kdyz videl jsem dnes jednu divcinu s copem pod zadek, cinanka...))




Woland: Ale jsou (v centru), přece by se mu nevyhýbaly. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st srpen 30, 2006 11:08 am    Předmět: Citovat

Ahoj,



zajimava diskuse, nicmene v dalsim rozjimani nad specifiky Brna prosim pokracujteve foru Dlouhovlasa geografie, at se nam nepletou temata. Toto tema prosim smerujte spise k tomu, kde jste kdy koho videli Smile



Cau



Admin



ODKAZ NA "DLOUHOVLASOU GEOGRAFII": http://dlouhevlasy.cz/viewtopic.php?t=18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá září 01, 2006 5:36 pm    Předmět: Citovat

Tak třeba v BrněSmile vídávám jednu naši doktorandku na fildě. Má clouhé blond vlasy po zadek a nosí cop. Jeden rok jsem u ní měěla semínář a bylo to utrpení se na ní pořád dívat, jak má pěkné vlasy.

A taky jsem viděla moc hezké vlasy na zadek na Colours of Ostrava. Světlehnědé. Vlniné.


Naposledy upravil Day dne ne září 03, 2006 9:28 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 4:43 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
Tak třeba v BrněSmile vídávám jednu naši doktorandku na fildě. Má clouhé blond vlasy po zadek a nosí cop. Jeden rok jsem u ní měěla semínář a bylo to utrpení se na ní pořád dívat, jak má pěkné vlasy.

A taky jsem viděla moc hezké vlasy na zadek na Voloures of Ostrava. Světlehnědé. Vlniné.




Ahoj, mohla bys mi, prosím, napsat učo nebo jméno té doktorandky z naší fildy? Abych si ji našel v IS. Děkuji. Ale nechci, aby se její jméno objevilo někde veřejně... Nějaký ten rok už na FF MU jsem, ale nevím, o kom vlastně píšeš. Nejsem přece slepý.



Milovník



milovnik24@seznam.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 9:38 pm    Předmět: Citovat

citace:
Ahoj, mohla bys mi, prosím, napsat učo nebo jméno té doktorandky z naší fildy? Abych si ji našel v IS. Děkuji. Ale nechci, aby se její jméno objevilo někde veřejně... Nějaký ten rok už na FF MU jsem, ale nevím, o kom vlastně píšeš. Nejsem přece slepý.



Milovník



milovnik24@seznam.cz




Nebylo by ti na nic, she is out of luck:-), tak se proste lepe divej:-) Taky je tam jedna blondata kamoska s vlasy do pasu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 11:55 pm    Předmět: Pozdrav Citovat

day napsal:
Ahoj, mohla bys mi, prosím, napsat učo nebo jméno té doktorandky z naší fildy? Abych si ji našel v IS. Děkuji. Ale nechci, aby se její jméno objevilo někde veřejně... Nějaký ten rok už na FF MU jsem, ale nevím, o kom vlastně píšeš. Nejsem přece slepý.



Milovník



milovnik24@seznam.cz




Nebylo by ti na nic, she is out of luck:-), tak se proste lepe divej:-) Taky je tam jedna blondata kamoska s vlasy do pasu. Smile[/quote]



Ty mi teda dáváš. Smile Ale já se dívám a pořád a už několik let a stejně jsem Vás nestihl zmapovat všechny. To se asi ani nedá. A to jsem všude na pozoru: koleje, škola, menza, knihovna, v Domečku u Aleše... Jenže nejsmutnější je, že mi na to objevení už nezbývá moc času... A to se třeba v prváku zase některá dlouhovlasá slečna objeví...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.