spatřené dlouhovlásky.. i třeba ne s nejdelšími vlasy :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ddb07e0774ef79c09be6cfa1ca90488cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
quaii
0-7
0-7


Založen: 31.8.2006
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po září 04, 2006 10:39 am    Předmět: Citovat

Ahoj, včera v Českých Budějovicích.... nádherná holka, hnědovláska, s neuvěřitelně tlustým copem až na stehna.. nesla si nějaký housličky, asi "od kultury"...... to byl tedy pohled roku, vážení Cool že by ČB byly místem zaslíbeným..? (haha zase zabíhám do té Dlouhovlasé geografie Wink)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po září 04, 2006 5:59 pm    Předmět: Dlouhovlasá blondýnka Citovat

Dnes jsem jednu dlouhovlasou blondýnku spatřil na TV Prima v pořadu "5 proti 5". Byla hezká, tak se zítra dívejte po 18. hodině. Dokud se jejímu týmu bude dařit, tak ji tam uvidíte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: po září 04, 2006 9:14 pm    Předmět: Citovat

quaii napsal:
Ahoj, včera v Českých Budějovicích.... nádherná holka, hnědovláska, s neuvěřitelně tlustým copem až na stehna.. nesla si nějaký housličky, asi "od kultury"...... to byl tedy pohled roku, vážení Cool že by ČB byly místem zaslíbeným..? (haha zase zabíhám do té Dlouhovlasé geografie Wink)




To rád věřím, že to byl krásný pohled Very Happy , škoda jen, že není foto.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: út září 05, 2006 8:10 am    Předmět: Re: Dlouhovlasá blondýnka Citovat

Milovník napsal:
Dnes jsem jednu dlouhovlasou blondýnku spatřil na TV Prima v pořadu "5 proti 5". Byla hezká, tak se zítra dívejte po 18. hodině. Dokud se jejímu týmu bude dařit, tak ji tam uvidíte.




Měla hlavě asi 6 vlasů a žádná superdélka to teda nebyla...(ne, byla hezká, závidím, taky bych chtěla být blond Embarassed Embarassed Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt září 07, 2006 1:03 am    Předmět: Re: Dlouhovlasá blondýnka Citovat

Rokkan napsal:
Milovník napsal:
Dnes jsem jednu dlouhovlasou blondýnku spatřil na TV Prima v pořadu "5 proti 5". Byla hezká, tak se zítra dívejte po 18. hodině. Dokud se jejímu týmu bude dařit, tak ji tam uvidíte.




Měla hlavě asi 6 vlasů a žádná superdélka to teda nebyla...(ne, byla hezká, závidím, taky bych chtěla být blond Embarassed Embarassed Embarassed )




Rokkan Arrow Já se snažím všímat si všech. A každá dlouhovláska mě potěší. Třeba ty vlasy ještě nechá růst... Patří mezi naše naděje. Very Happy Jo, ale Ty si stejně hezčí, i když jsem Tě ještě neviděl... Už v tom našem Brně nebudu mít moc času na to, abych Tě spatřil... Ach jo. Crying or Very sad Pokud si tedy dobře pamatuji, že jsi z Brna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: čt září 07, 2006 8:50 pm    Předmět: Citovat

Tedy dnes jsem spatřil asi anděla - mladá maminka s kočárkem v H.Králové s vlasy sic nijak vyjímečně dlouhými, sahaly jí přesně do pasu, ale byly neobyčejně husté a mírně vlnité. Zkrátka hned mě napadla asociace s výrazem "koruna krásy", to tedy sedělo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt září 07, 2006 11:57 pm    Předmět: Citovat

Johny napsal:
Tedy dnes jsem spatřil asi anděla - mladá maminka s kočárkem v H.Králové s vlasy sic nijak vyjímečně dlouhými, sahaly jí přesně do pasu, ale byly neobyčejně husté a mírně vlnité. Zkrátka hned mě napadla asociace s výrazem "koruna krásy", to tedy sedělo.




Johny Arrow Když se dívám kolem sebe, tak je potřeba ocenit i ty "jen" s vlasy do pasu. I těch by mohlo být více. O delších ani nemluvím/nepíšu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: pá září 08, 2006 9:21 pm    Předmět: Citovat

Milovník napsal:
Johny napsal:
Tedy dnes jsem spatřil asi anděla - mladá maminka s kočárkem v H.Králové s vlasy sic nijak vyjímečně dlouhými, sahaly jí přesně do pasu, ale byly neobyčejně husté a mírně vlnité. Zkrátka hned mě napadla asociace s výrazem "koruna krásy", to tedy sedělo.




Johny Arrow Když se dívám kolem sebe, tak je potřeba ocenit i ty "jen" s vlasy do pasu. I těch by mohlo být více. O delších ani nemluvím/nepíšu.




Ano, určitě souhlasím, to již přeci JSOU dlouhé vlasy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: so září 09, 2006 12:15 am    Předmět: Přibyslav Citovat

Před rokem nebo dvěma jsel jel vlakem z Brna přes Havlíčkův Brod do Kolína a ani jsem dlouho nevěděl, jaká že to krásná dlouhovláska sedí kousek ode mě. V Brně jsem přisedl do již obsazeného kupé, a tak až při vystupování té slečny, asi studentky, jsem si všiml, že má vlasy na zadek. Do té doby je měla skryté za sebou a jak se opírala zády o sedadlo, vůbec nebyla vidět jejich délka. Až když se začala oblékat před Přibyslaví, kde vystoupila, musela si je upravovat. Nechtěl jsem na ni civět, a proto jsem se raději koukal na "padesátku" s květákem na hlavě před sebou, což také stálo za to. Ona tu holku sledovala víc než já a byla fascinovaná. Ještě se jí na něco ptala, snad jestli je to Přibyslav... Jo, i ženy se dívají po ženách...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: so září 09, 2006 9:27 am    Předmět: Re: Dlouhovlasá blondýnka Citovat

Milovník napsal:
Rokkan napsal:
Milovník napsal:
Dnes jsem jednu dlouhovlasou blondýnku spatřil na TV Prima v pořadu "5 proti 5". Byla hezká, tak se zítra dívejte po 18. hodině. Dokud se jejímu týmu bude dařit, tak ji tam uvidíte.




Měla hlavě asi 6 vlasů a žádná superdélka to teda nebyla...(ne, byla hezká, závidím, taky bych chtěla být blond Embarassed Embarassed Embarassed )




Rokkan Arrow Já se snažím všímat si všech. A každá dlouhovláska mě potěší. Třeba ty vlasy ještě nechá růst... Patří mezi naše naděje. Very Happy Jo, ale Ty si stejně hezčí, i když jsem Tě ještě neviděl... Už v tom našem Brně nebudu mít moc času na to, abych Tě spatřil... Ach jo. Crying or Very sad Pokud si tedy dobře pamatuji, že jsi z Brna.




Božíčku,děkuji Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.