masáž pro podporu růstu vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=006629684b3893c2742fdb87fcb8074dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 7:10 pm    Předmět: Citovat

Jooo do Haircity taky chodím na masáže. Je to fakt luxusní. Poctivě se mi tam věnují. Nikdy nestříhají více než chceš. Už dlouho jsem tam nebyla ale uvažovaly jsme s kámoškou že si tam zajdem. Ona na střih, já na tu kůru proti padání vlasů s tou masáží Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 7:12 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Jooo do Haircity taky chodím na masáže. Je to fakt luxusní. Poctivě se mi tam věnují. Nikdy nestříhají více než chceš. Už dlouho jsem tam nebyla ale uvažovaly jsme s kámoškou že si tam zajdem. Ona na střih, já na tu kůru proti padání vlasů s tou masáží Wink


Leontýnko a kam chodíš? do Frýdku Místku? pár mm zástřih by mi neuškodil Wink ale strach z cm dole je děsný Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Manifee
21-40
21-40


Založen: 12.9.2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 9:29 pm    Předmět: Citovat

Ja jsem byla v Hair City dneska a ostrihala me teda hezky, ale rikam ji, at mi to ve predu tolik nesestrihava, ze si to nechavam dorust a ze to chci sestrihat az tak od brady a ona mi to smikne tak, ze to nestrcim ani za usi?!! Me teda dost nastvala. Jsem to uz konecne mela dlouhy tak, ze jsem nepotrebovala sponky a ted tohle... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 5:56 am    Předmět: Citovat

mne teraz kadernicka hovorila ze oni zostrihavaju podla dlzky vlasov,ze podla toho kde koncia vlasy tak vedia kde zacat,inde sa neda inak by to nevyzeralo dobre..lebo ja som chcela zostrihat tak ako popisujes ze zostrihla teba ale povedala mi ze nato mam prilis dlhe vlasy ze moze zacat pod plecami...ale velmi vazne by som ju nebrala lebo komplet vsetko si spravila po svojom a potom to divne zdovodnovala,takze ktovie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laskecka
0-7
0-7


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 7:40 am    Předmět: Citovat

Já se teda kadeřnicím vyhýbám obloukem, minule jsem chtěla zastřihnout konečky, a ona mi je ostřihala o deset centimetrů. Málem to se mnou švihlo :lo: Ted vždycky řeknu mamce a ta už si s nima poradí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Manifee
21-40
21-40


Založen: 12.9.2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 8:52 am    Předmět: Citovat

Elli napsal:
mne teraz kadernicka hovorila ze oni zostrihavaju podla dlzky vlasov,ze podla toho kde koncia vlasy tak vedia kde zacat,inde sa neda inak by to nevyzeralo dobre..lebo ja som chcela zostrihat tak ako popisujes ze zostrihla teba ale povedala mi ze nato mam prilis dlhe vlasy ze moze zacat pod plecami...ale velmi vazne by som ju nebrala lebo komplet vsetko si spravila po svojom a potom to divne zdovodnovala,takze ktovie

No prave, strihaj si podle sebe a ne podle toho co jim reknes. Ja mela dylku k tomu co jsem chtela idealni. A navic to ani nesestrihala a jenom to sjela nuzkama. Takze tak jak jsem to chtela mit sestrihany od brady dolu, tak tak to mam od oka k brade a pod bradou sem tam nakej canour. Vcera, kdyz jsem od ni odchazela, tak jsem to mela aspon hezky, dneska uz ani to. Ale nejvic me stve, ze jsem tedka ve fazi, kdy jsem byla pred 3 strihanim!!! Tak pracne si to nechavam dorust a on mi to jednim tahem takhle smikne Question Jsem nastvana teda maximalne. Priste si snad taky reknu segre... Confused Ach jo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 9:32 am    Předmět: Citovat

Tak moje kadeřnice je vcleku jinak v pohodě, když jsem tam po půl roce došla, pochválila mi, jak to dorostlo, jak se mi páčo po henně nádherně leskne a jak ozdravělo - a vzala mi to zhruba o půl cenťáku až o cenťák (teda kromě dvou pramínků, který mi mají jakoby rámovat obličej - což už mám vyzkoušený, že vypadá líp než bez nich). Ale taky ještě nemám ty vlasy nijak dlouhý že jo, uvidíme, co bude dělat, až moje vlasy přerostou ty její. Ale zase k ní chodím už dlouho a viděla jsem ji hezky stříhat i podstatně delší vlasy, než byly ty moje - a fakt se je nesnažila za každou cenu ofidlat (ačkoli se mi přiznala, že to už musí bejt, aby se jí opravdu líbily vlasy delší než do půlky zad - nicméně že to je každýho věc, a že ona je tam od toho, aby plnilla přání zákaznic, maximálně tak může poradit...) Což mi přijde jako solidní přístup. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 7:09 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
*Leontýnka* napsal:
Jooo do Haircity taky chodím na masáže. Je to fakt luxusní. Poctivě se mi tam věnují. Nikdy nestříhají více než chceš. Už dlouho jsem tam nebyla ale uvažovaly jsme s kámoškou že si tam zajdem. Ona na střih, já na tu kůru proti padání vlasů s tou masáží Wink


Leontýnko a kam chodíš? do Frýdku Místku? pár mm zástřih by mi neuškodil Wink ale strach z cm dole je děsný Laughing


Jo s kámoškou chodíme do Frýdku-Místku Wink Já se tam teda nestříhala ale kámoška byla nadmíru spokojená-to by tam nechtěla jít někdy teď znovu že? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elizabethine
41-80
41-80


Založen: 18.7.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 9:19 am    Předmět: Citovat

ja som sa dočítla že vlasy zapletené do vrkôčikov (tak ako mávajú afričanky) rastú rýchlejšie asi je to blbosť však?( lebo by som inak asi chodila len zo zapletenymi)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 9:35 am    Předmět: Citovat

Elizabethine napsal:
ja som sa dočítla že vlasy zapletené do vrkôčikov (tak ako mávajú afričanky) rastú rýchlejšie asi je to blbosť však?( lebo by som inak asi chodila len zo zapletenymi)

To je podle mě hloupost, si myslím Embarassed Jestli jsou vlasy zapletené nebo ne, to nemůže mít na růst vlasů vliv. Navíc afričanky ty vlasy nosí zapletené napevno a já naopak četla, že se tím nepřirozeně tahá za vlasový kořínek a tím dochází i k posunování čelní hranice vlasů směrem dozadu (a vzniká tak vyšší čelo) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.