vlásenky

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c33c37dc711ed624c4e8b33891bc21ffZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gela
0-7
0-7


Založen: 5.10.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 11:06 am    Předmět: vlásenky Citovat

Zajímalo by mne, jestli je to jenom můj postřeh, nebo v dnešní době nejdou sehnat opravdu pevné vlásenky o kvalitě jaké byly za dob našich babiček. Když se snažím o bohatý propracovaný účes bez vyditelných spon, tak se snažím používat vlásenky, ale ty co jsem koupila před pár lety (a jiné na dnešním trhu nemohu sehnat) vůbec nezastanou svoji úlohu, jako pár těch posledních, co mi právě po babičce zůstaly...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 2:14 pm    Předmět: Citovat

mně spíš dělá problém sehnat funkční sponky. buď sou moc tvrdý a packy maj tak moc u sebe, že to vlasy drtí a když se sundávaj, tak trhaj, vždycky maj velký oko, takže na ty boční vlasy, na který to chci (kolem obličeje) to je nepoužitelný, takže si je doma upravuju kombinačkama (a ne všechny vydržej...) a nebo nedržej vůbec... prostě sem nenarazila na takovou sponku, kterou bych si koupila a použila bez úprav
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 6:28 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
mně spíš dělá problém sehnat funkční sponky. buď sou moc tvrdý a packy maj tak moc u sebe, že to vlasy drtí a když se sundávaj, tak trhaj, vždycky maj velký oko, takže na ty boční vlasy, na který to chci (kolem obličeje) to je nepoužitelný, takže si je doma upravuju kombinačkama (a ne všechny vydržej...) a nebo nedržej vůbec... prostě sem nenarazila na takovou sponku, kterou bych si koupila a použila bez úprav


no já si nemůžu stěžovat na vlásenky ebelin z DMka. jsou ve dvojí délce, 5 nebo 7 cm v černé nebo hnědé barvě a mají na té otevírací straně takovou kuličku, která neškrábe. To ty normální vlásenky nemají. A drží teda na mých vlasech skvěle. Očko mají tak akorát. ...ale po babiččce mám pár natáček...takové velké, asi plechové s gumičkou a kuličkou... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 8:18 am    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
no já si nemůžu stěžovat na vlásenky ebelin z DMka. jsou ve dvojí délce, 5 nebo 7 cm v černé nebo hnědé barvě a mají na té otevírací straně takovou kuličku, která neškrábe. To ty normální vlásenky nemají. A drží teda na mých vlasech skvěle. Očko mají tak akorát. ...ale po babiččce mám pár natáček...takové velké, asi plechové s gumičkou a kuličkou... Wink

souhlas, sponky ebelin jsem jednou koupila ze zoufalství, na rychlo, a jsem s nima hrozně spokojená
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 9:47 am    Předmět: Re: vlásenky Citovat

Gela napsal:
Zajímalo by mne, jestli je to jenom můj postřeh, nebo v dnešní době nejdou sehnat opravdu pevné vlásenky o kvalitě jaké byly za dob našich babiček. Když se snažím o bohatý propracovaný účes bez vyditelných spon, tak se snažím používat vlásenky, ale ty co jsem koupila před pár lety (a jiné na dnešním trhu nemohu sehnat) vůbec nezastanou svoji úlohu, jako pár těch posledních, co mi právě po babičce zůstaly...


Máš pravdu, co mám doma pár starších pérek, tak jsou ze silnějšího drátu a drží daleko líp a taky nemají takové ty opatlané konce, co pak škrábou, když ta kulička odpadne. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 11:18 am    Předmět: Citovat

Já se přidávám ke chvále na sponky ebelin. Zvlášť teď, když jsem si zkusmo koupila jinej druh - to je fakt nebe a dudy. Řekla bych, že ty ebelinky jsou s tím zbytečkem, co mám ještě po babičce, docela srovnatelný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 8:04 pm    Předmět: Citovat

Danielo, mně se tedy nikdy ta kulička neurvala Wink Wink Wink ale co není může být, že jo Cool Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 9:28 am    Předmět: Citovat

Tak to mně už se párkrát urvala. Ale u Ebelinek, který používám už asi tři roky (a často, protože kroutím a sponkuju po každým mytí), se to povedlo jenom jedný. A jedna měla tu kuličku nějakou nedokonale připevněnou, takže se tam vždycky skřípnul vlas a když jsem sponku vyndavala, tak se vyškubnul. Takže když mi došlo, že je to fakt funkční vada sponky a ne moje nešikovnost, tak jsem ji vyhodila. Ale to byly jediný Ebelinky, který selhaly, zbytek je fakt dobrej. Akorát já jsem bordelář, tak je porůznu ztrácím a tak... Embarassed ale za to už výrobce nemůže. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.