Vonící vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cb7ceb9ca21085700b298c8506fb0ec1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 8:28 pm    Předmět: Citovat

tak po ozkoušení tahitian od avonu ve vlasech hlásím, že to drželo cca půl dne...ačkoliv se mi vůně zdá docela silná, po chvilce ji necítím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 10:31 am    Předmět: Citovat

Já myslím, že to je normální, je to jako s parfémem - po nějaké době si Tvůj nos zvykne a vůni neregistruješ, i když stále voní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2008 12:13 pm    Předmět: Citovat

jojo, to je jasné, ale u jiných vůní to cítím déle Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poupátko
161-320
161-320


Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 4:55 pm    Předmět: Vůně do vlasů Citovat

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli někdo používáte vůně určené přímo do vlasů. Zatím mám vyzkoušenou jen jednu a to od FM Group - Versace Bright Crystal. Moc nerozumím složení, proto bych byla ráda za každou radu.
Složení: Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol - toť vše Wink
Také jsem viděla vůni od Fleur de Sante - ve žlutém obalu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2009 3:41 pm    Předmět: Citovat

Mě vlasy moc nedrží "smrady" hlavně z cigaret, a za to jsem ráda. Normálně to během pár hodin vyčichne.
Ale stejně tak i s vůněmi, pokud do nich nenapajcuju půl flakonu voňavky, necítím skoro nic. I když právě ve vlasech by vůně měly držet dobře. Asi jak komu Smile

Úžasně voňavý šampon byla růžová Schauma Aroma. Krásně voněla, škoda že mi mastila vlasy, protože ta vůně, to bylo něco. Fructis taky voní dobře, ale nevydrží to. Ta schauma měla možná větší výdrž. Máte tip na něco z drogerie co pěkně voní a třeba to i ve vlasech dobře drží? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2009 4:06 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Máte tip na něco z drogerie co pěkně voní a třeba to i ve vlasech dobře drží? Smile


jediné, co vydrží vonět několik dní s čím jsem se setkala je šampon (a ještě víc kondicioner) od Santa Natura s Uňa de gato. Popravdě poprvé mi to smrdělo a byla jsem zklamaná, silná vůně mi vadila, pak mi ale vadit přestala a teď jsem se do ní zamilovala a jsem nadšená, hlavně z několikadenní vůně vlasů, to je jako pohádka Smile A začal se s tím umývat drahý a pochvaluje si ho, že mu dělá dobře na kůži (má s tím problémy) - a krásně mu voní vlasy Very Happy (to zní jak reklama Smile ) Tak doufám, že mi bude pořád sedět, spolu s alverde je pro mě jeden z nejlepších věcí teď (akorát alverde mi něvydrží vonět několik dní, ale zase kondicionér voní intenzivněji než sampon zdá se mi)
a co se týče parfémů a jiných přípravků, tak netuším; no a cigarety mi ve vlasech drží Mad
_________________
....zivot je zazrak....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2009 4:25 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Mě vlasy moc nedrží "smrady" hlavně z cigaret, a za to jsem ráda. Normálně to během pár hodin vyčichne.
Ale stejně tak i s vůněmi, pokud do nich nenapajcuju půl flakonu voňavky, necítím skoro nic. I když právě ve vlasech by vůně měly držet dobře. Asi jak komu Smile

Úžasně voňavý šampon byla růžová Schauma Aroma. Krásně voněla, škoda že mi mastila vlasy, protože ta vůně, to bylo něco. Fructis taky voní dobře, ale nevydrží to. Ta schauma měla možná větší výdrž. Máte tip na něco z drogerie co pěkně voní a třeba to i ve vlasech dobře drží? Smile


mi dobre drzi ve vlasech vecicky od elsevu, tu masku total repair davam prave vzdy kdyz chci pak oslnovat vonavymi vlasy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2009 5:39 pm    Předmět: Citovat

Ten Uňa de Gato vydrží vážně dlouho a z vlasů je cítit pořád. Dlouho myslím i tři dny, mě vydrží do dalšího mytí. A když se pak v průběhu třeba jen něčím namočí, nebo zmoknou, vůně se zas uvolní (stejně jak u henny). Jinak mě na začátku voněl hodně, ta vůně je dost kořeněná, spíš taková pánská, což mám ráda, ale používám ho pořád, takže už mi krapet leze na nervy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aimirin
161-320
161-320


Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2009 8:28 pm    Předmět: Citovat

Jéé tak tu Uňu musím zkusit Smile

Mně ted z vlhkých vlasů neustále "voní" henna Sad

Úplně nejdéle mi ve vlasech vydrží vůně od Guerlain. Zvláště moje milovaná Modrá hodina nebo Nahema. Smile Takže za sebe doporučuji normálně stříknout parfémovou vodu do vlasů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 10:40 am    Předmět: Citovat

Aimirin napsal:

Mně ted z vlhkých vlasů neustále "voní" henna Sad


na hennu jsem zapomněla, ale už jsem ji měla ve vlasech dávno, tak nevím, jak dlouho vydržela, ale myslím, že až tak intenzivně nevoněla...a mně voní, je to taková hezká přírodní vůně, ale málokomu se taky líbí Smile
_________________
....zivot je zazrak....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.