Dlouhé vlasy v businessu...?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e21e6bd5e14457a6398f6610c7a759ddZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 9:38 pm    Předmět: Citovat

pimpa napsal:

Není to sice business, ale pamatuji se, že kdysi nastupovala do hlavních zpráv na Nově Jana Adámková. Měla tou dobou dlouhé černé vlasy (po mateřské se vrátila zpátky do počasí a má je znovu narostlé dlouhé). Nehodilo se prý, aby měla dlouhé vlasy, protože to prý nepůsobí na diváky seriózně, tak ji tenkrát manažeři a Železný donutili se ostříhat. Sice ne úplně nakrátko, ale přesto dost podstatně. Jako by dlouhovlásky byly samé lehkomyslné fifleny...

Obdobný případ z ČT: Eva Souhradová: Jako reportérka z terénu měla krásné vlasy po zadek, když pak přešla do studia (občas čte ranní zprávy a Večerník) tak jí šmikli na ramena. Crying or Very sad Je to absolutně hloupé, ale moderátorky-zprávařky ze studia mají dlouhé vlasy zakázané právě kvůli té údajné neserióznosti. Sad A vůbec lze pozorovat, jak všem reportérkám ČT postupně ubývá délka vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunečnice
41-80
41-80


Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 9:51 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:

... říkají, že dlouhé vlasy jsou neseriozní - ale možná z nich mají strach...


Tak s tím naprosto souhlasím. Kolikrát jsem slyšela, že dlouhé vlasy jsou divoké a vypovídají o jakési nespoutanosti. Stejně jako přirozenost v jiných směrech. Jsou lidé, kteří se toho prostě bojí...jako něčeho, co nemají plně pod kontrolou. To už sice zabíhám trochu do jiných témat, ale něco na tom asi bude. Tak je jednodušší to označit za nevyhovující a neseriózní. Všechny pěkně ostříhat, zaškatulkovat a je po problémech. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 9:57 pm    Předmět: Citovat

Woky napsal:
pimpa napsal:

Není to sice business, ale pamatuji se, že kdysi nastupovala do hlavních zpráv na Nově Jana Adámková. Měla tou dobou dlouhé černé vlasy (po mateřské se vrátila zpátky do počasí a má je znovu narostlé dlouhé). Nehodilo se prý, aby měla dlouhé vlasy, protože to prý nepůsobí na diváky seriózně, tak ji tenkrát manažeři a Železný donutili se ostříhat. Sice ne úplně nakrátko, ale přesto dost podstatně. Jako by dlouhovlásky byly samé lehkomyslné fifleny...

Obdobný případ z ČT: Eva Souhradová: Jako reportérka z terénu měla krásné vlasy po zadek, když pak přešla do studia (občas čte ranní zprávy a Večerník) tak jí šmikli na ramena. Crying or Very sad Je to absolutně hloupé, ale moderátorky-zprávařky ze studia mají dlouhé vlasy zakázané právě kvůli té údajné neserióznosti. Sad A vůbec lze pozorovat, jak všem reportérkám ČT postupně ubývá délka vlasů.


Ano, Eva Souhradová byla totéž. Ale pamatuji sporťačku Ivanu Bednaříkovou - té naopak v průběhu jejího televizního působení vlasy docela pěkně narostly a moc jí to slušelo. Teď ji nahradila taková ramenatá blondýna, a ta už má hned o kus kratší vlasy, než když nastoupila...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 10:04 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
ilona napsal:
... říkají, že dlouhé vlasy jsou neseriozní - ale možná z nich mají strach... kdyby přišly do mody dlouhé vlasy, spousta vizažistů , kadeřníku a dalších na "imidži" se přiživujících by přišla o svá skvělá místa Laughing


já bych je hnal šmejdy Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy


ilonko, to je myslím docela pravda.... Rolling Eyes Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 10:28 pm    Předmět: Citovat

Ale sporťačce Novákové-Adamcové taky hodně vyrostly vlasy od jejích začátků. A Lucie Borhyová má taky pěkně dlouhé. Tyto dámy ale odcházejí na mateřskou, no tak už jim dali se stříháním pokoj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 10:54 pm    Předmět: Citovat

luminka napsal:
Ale sporťačce Novákové-Adamcové taky hodně vyrostly vlasy od jejích začátků. A Lucie Borhyová má taky pěkně dlouhé. Tyto dámy ale odcházejí na mateřskou, no tak už jim dali se stříháním pokoj.


Adamcová je prý má prodloužené uměle. To se zřejmě toleruje... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 6:36 am    Předmět: Citovat

Laughing Laughing včera na školení byla manažerka kvality s oškubaným účesem ala začínající květák a v černo-bílém kostýmku Laughing Laughing

A tak já snad taky dost bourám ten stereotyp ne? Cool Se musím pochlubit - bude ze mě manažer kvality a rizik Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 8:59 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Laughing Laughing včera na školení byla manažerka kvality s oškubaným účesem ala začínající květák a v černo-bílém kostýmku Laughing Laughing

A tak já snad taky dost bourám ten stereotyp ne? Cool Se musím pochlubit - bude ze mě manažer kvality a rizik Embarassed Embarassed


Haha... jako že budeš lidem způsobovat rizika, ale Fakt Kvalitně? Wink)

Každopádně jestli teda budeš manažer, tak to tu budeme muset otevřít sekci pro manažery. Budeš do ní patřit ty, Táňa a já. Mně hned vyškrtneme. Takže budeme muset nainspirovat další manažerstvo Wink)
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 9:04 am    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Sidonie napsal:
Laughing Laughing včera na školení byla manažerka kvality s oškubaným účesem ala začínající květák a v černo-bílém kostýmku Laughing Laughing

A tak já snad taky dost bourám ten stereotyp ne? Cool Se musím pochlubit - bude ze mě manažer kvality a rizik Embarassed Embarassed


Haha... jako že budeš lidem způsobovat rizika, ale Fakt Kvalitně? Wink)

Každopádně jestli teda budeš manažer, tak to tu budeme muset otevřít sekci pro manažery. Budeš do ní patřit ty, Táňa a já. Mně hned vyškrtneme. Takže budeme muset nainspirovat další manažerstvo Wink)


uvidíme jak to se mnou dopadne
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 9:25 am    Předmět: Citovat

Že zrovna v nováckém zpravodajství si dělají hlavu se seriózností Rolling Eyes Vždyť tam je úplně fuk, jestli má moderátor vlasy po kolena nebo ježka, srajda tak jako tak... Ale to s tou Novákovou si pamatuju. No holt vykramované hlavy, co víc k tomu říct? Evil or Very Mad

Ad Tree: to mi připadá jako celkem nesmysl, já jsem nikdy takový problém nepociťovala. Je teda fakt, že nemám zdaleka tak bujné vlasy jako ty, ale zas je mám celkem dlouhé a vždycky jsem všude chodila s rozpuštěnýma Very Happy A na mém současném místě je hned naporpvé strašně obdivovala naše recepční a nikdy jsem neměla pocit, že by se mnou někdo kvůli vlasům mluvil jako s debilem... Shocked

Aha: vidíš a ty jako admin bys měl jít příkladem. A místo toho chodí kovářova kobyla bosa! Twisted Evil Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.