Ani rovné, ani vlnité
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=730582e3110782c42db349580564b8d6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michalka
21-40
21-40


Založen: 23.12.2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 6:39 pm    Předmět: Citovat

Jé Tess,Ty jsi psala o mých vlasech,jako bys je znala.Mám na hlavě úplně to samé.Jít spát s mokrou hlavou,to by se národ ráno pobavil Laughing Já pokud lehce nageluju vlnky,jsou nádherné-tedy spíš prstýnky.Bohužel,jen do večera,protože když rozčešu,i velmi opatrně,jak už jsem psala v jiné zprávě,vypadám,jak po zásahu el.proudem.Takže taky moc vlnky nepodporuju,protože bych si musela mýt hlavu denně,aby to nějak vypadalo a to se mi fakt nechce Sad Takže taky spíš češu do rovna,a uhlazuju,což mi bere na objemu a štve mě to,ale taky nevím,co jiného s tím dělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 6:38 pm    Předmět: Citovat

Tereza napsal:
Simeek napsal:
Možná jsem vyjímka, ale já jsem nejspokojenější s vlasy až ten 4. den a později, po umytí jsem spíš zoufalá.


Tak to jsme výjimky dvě, mám to úplně stejně. Smile


tak to jsme vyjímky tři Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
81-160
81-160


Založen: 21.10.2008
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 12:00 pm    Předmět: Citovat

Už jsem se lekla že jsem jediná, u který se vlasy dělají co chtějí. Nejlepší jsou vlasy okmažitě po umytí. Když si dám na hlavu niveu tak mám vlnky jako z reklamy. Druhý den mám polovlnky-spíš slámu a třetí den je mam rovne ale zase extra mastné. Přišla jsem ale na to jak docílit aby byli vlasky rovné. Vemete tu nejsilikonovatější masku ze silikonových masek a dáte pouze na délky a rovné vlasy jsou na světě...Teda alepsoň u mne to funguje. A pak taky platí když chcete po umytí aby byli rovné jsou vlnité až kudrnate a když chcete aby byli vlnite tak jsou rovne.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 2:02 pm    Předmět: Citovat

Kikachu napsal:
Vemete tu nejsilikonovatější masku ze silikonových masek a dáte pouze na délky a rovné vlasy jsou na světě...


Ou, tak to nevím, jestli je ta uplně nejmoudřejší rada Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 9:08 pm    Předmět: Citovat

Echm, nevim, esli su správně, když se podívám na Moranu! Ale podle mně nemám vlasy ani rovný ani vlnitý.
Je to zvláštní. Moje dvě sestry (starší a mladší) mají obě tmavě hnědé krásně vlnité a husté vlasy. A já mám TOTO Confused ... Když už se to skroutí, tak většinou blbě a na každé straně jinak. A né, že by se mi udělaly vlnky třeba. Ony se musí prostě zahnout na nějakou stranu...
Každopádně se mi líbí, že aspoň vypadají živě, ne jak vyžehlené mrtvé hřebíky místo vlasů. A hlavně, jakmile budou dlouhé (jakože třeba kousek pod ramena:D), člověk to může stáhnout do culíku a nic neřešit. A jako dlouhé se mi budou trochu kroutit konce:). To je přece jen lepší, než úplně rovné vlasy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 9:56 pm    Předmět: Citovat

já mám teď mokrý vlasy už do pasu a dost se mi narovnaly, takže kudrliny nikde(přemejšlim o ostříhání) zato se mi dělaj neskutečný dredy po celý hlavě a je to tim, že vlasy nedržej při sobě v loknách jako dřív ale nejsou ani uhlazený rovný a spláclý u sebe, aby se necuchaly, mám teď prostě něco mezi, a je to fakt fuška to rozmotávat, zvlášť, když teď hodně fouká vítr. na jednu stranu sem ráda, že mám objem, ale mohlo by to bejt o něco kudrnatější. ale fakt bych vám nepřála vidět moji hlavu po tejdnu nečesání. ty dredy si musim rozdělávat každej den několikrát, a jak sem dělala dřív, že sem se celej tejden nečesala, to už nemůžu, protože bych se mohla ostříhat do hola rovnou. ono by to šlo, jenže bych musela mít pořád copán a v něm i spát, ale to se mi fakt nechce. nevim co stim. fakt se asi ostříhám, pač plácat na hlavu silikony se mi nechce. jedinou mojí pomocí je olej.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 3:49 pm    Předmět: Citovat

ja som na tom podobne ako Tree, tiež už lezú do pása a sú celé zamotané. kudrny tiež nikde, nanajvýš vlnky. tak som sa teraz viac-menej rozhodla skúsiť iný postup a to rozčesávať vlasy za pomoci rozprašovača podľa Terezy, celkom sa to osvedčuje zatiaľ, vlasy sa narovnávajú a jemne sa vlnia - ale o nejakej forme sa moc nedá hovoriť... a tie moje konce nešťastné budú asi naveky suché Sad do strihania sa mi ale veľmi nechce...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 4:10 pm    Předmět: Citovat

ja ich mám tiež také nijaké..nie sú kučeravé ale ked volne vyschnú tak sú proste také bohaté a mierne zvlnené,vidno to trošku na fotkách..chcela by som aby boli kučeravejšie ale na druhej strane ked sú vyžehlené tak už sú po zadok a to je moja vysnívaná dlžka,ale ked sa zvlnia aj ked nepatrne tak stále siahajú len do pásu Rolling Eyes takže to s tou dlžkou mi vadí...chcem dlhé po zadok ale kučeravé Laughing okrem toho mne sa tak hlúpo od tela zvyknú vytáčať konce to tak zvláštne vyzerá Laughing ..inak najkučeravejšie vlasy mám po gliss kur s olejom z divokých ruží alebo tak nejako,proste ten tmavoružový gliss kur,to mám normálne až prstienky Shocked ale málokedy ním vlasy umývam obsahuje silikóny,minule som si dala len tú masku aj to len pred umytím a umyla som úplne iným šampónom a kondicionerom a išla spať s vlhkými vlasmi a zobudila som sa úplne kučeravá s prstienkami do pol chrbta Laughing ,inokedy ked nedám tú masku gliss kur a idem spať s vlhkými tak sú normálne skoro rovné..teda také medzi ako som písala takže u mna jedine ten gliss kur spôsobuje kučery
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 6:19 pm    Předmět: Citovat

pinkalinka.p napsal:
...........Když už se to skroutí, tak většinou blbě a na každé straně jinak. A né, že by se mi udělaly vlnky třeba. Ony se musí prostě zahnout na nějakou stranu........


také isté som to mala aj ja ked som nosila krátke vlasy (pod uši) ani rovné ani vlnité, ale čudne povykrúcané. kým som si dala doporiadku ofinu tak som aj plakala od jedu. ale až ked mi narastli po lopatky, tak dostalí aký - taký tvar a dalo sa to vydržať. myslím si, že aj tebe ked trošku podrastú tak sa pekne zvlnia a vyformujú ale zas na druhej strane, teraz ako mi rastú do pása, tak sa začínajú vyrovnávať a vlny mám len 2 dni po umytí asi ich tá váha naťahuje. možno sa mi na staré kolená (ked budem mať vlasy pod zadok) aj vyrovnajú. juch! Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: so duben 25, 2009 6:43 pm    Předmět: Citovat

hmm,tak jsem až po 23 letech zjistila, že mi víc sluší vlnité vlasy než rovné. A to jen z toho, že se mi nechtěly foukat, tak jsem je zapletla do copu a bylo Smile Proč se mi veškerý úspěšný experimenty s vlasama dějou jen náhodou a né účelně, sakra Surprised ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.