Muzi,celenky do vlasov a zmena ucesu
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b812f6c7d5c8e30c295ce17b2075578bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 9:38 am    Předmět: Muzi,celenky do vlasov a zmena ucesu Citovat

Co poviete,vyzera celenka do vlasov na muzoch v pohode?Ja mam doma jednu taku jednoduchu,tenku..Dalej ma zujima,da sa nou vytvarovat iny uces??Chcel by som zrusit cesticku a neak tie vlasy naucit,aby sli inac.Napadlo ma,ze by som mohol dat tu celenku,na mokre vlasy.Co poviete,je to dobry napad?
Dikess za nazory.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 9:46 am    Předmět: Citovat

Přiznám, že se mi čelenky na mužích moc nelíbí, ale zase je fakt, že někomu to vyloženě sedne. Zkus dát fotku do galerie. Wink
Ohledně zrušení cestičky - to bude asi složitější, ale možná by pomohlo dát vlasy do culíku a pak přejet hřebenem cestičku a vlasy tak nechat. Časem si zvyknou. Ale bude to trochu bolet Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 10:54 am    Předmět: Citovat

nekterym chlapum ty tenke celenky fakt sednou Wink a co se tyce pesinky, tak nevim. ja to kdysi stridala, aby si nezvykla, ale ted... uz ji mam asi taky na stalo. napada me jedine to zkouset stahovat do culiku a na to celenku - jak rikas za mokra a nechat tak uschnout...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 10:59 am    Předmět: Citovat

Ahoj, skús si sem dať fotku aby sme videli ako ti ta čelenka pristane. je to individualne, niektorým to vyložene sekne a a iným moc nie.

čo sa týka tej cestičky tak ťa možno sklamem, už 2 roky sa pokúšam zrušiť cestičku a je to nemožné. pokial by som tú cestičku chcela kdekolvek nad čelom, tak sa mi sama urobí a dokonale rovná ( na boku, na stred) ale zruši sa mi nedá. velmi túžim aby mi išli vlasy samé dozadu bez cestičky ale Rolling Eyes Crying or Very sad stále sa mi nejaká urobí a to si vlasy dokonca vypínam nad čelom dohora (zvyšky ofiny)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 12:06 pm    Předmět: Citovat

Nejsem muž, ale žena pokročilejšího věku, ale mám ten samý problém, vlasy se mi stále rozlézají vprostředku, kde vždycky utvoří pěšinku (nesluší mi to) a ne aby si lehly aspoň na stranu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 12:07 pm    Předmět: Citovat

Tak dakujem za vase doterajsie nazory.S fotkou bude problem lebo notebook som reklamoval.Nebude stacit foto co mam vo fotoalbume?Su sice bez tej celenky,ale nejde si to neak predstavit?? Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 1:12 pm    Předmět: Citovat

Proti čelenkám u mužů nic nemám... pokud mu sluší. Dokonce máme jednoho studenta, co nosí dlouhé vlasy a čelenku s mašličkou Razz . Okolí si zvyklo. Takže proč ne Wink

Jinak s pěšinkou budeš mít problém, samy od sebe ti dlouhé vlasy sčesané dozadu nikdy držet nebudou. To bys je musel natužit. Takže jedině s čelenkou (musí mít zoubky, jinak se pěšinka pod ní také udělá), zajistit nějakou sponkou (takový ten poloculík), nebo v culíku. Věc se má tak, že delší vlasy jsou relativně těžké... a zemská přitažlivost je táhne dolů cestou nejmenšího odporu - co nejkolměji k zemi. Takže nedrží sčesané dozadu, ale samy od sebe vytvářejí pěšinku uprostřed.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 1:32 pm    Předmět: Citovat

Jinak s pěšinkou budeš mít problém, samy od sebe ti dlouhé vlasy sčesané dozadu nikdy držet nebudou. To bys je musel natužit. Takže jedině s čelenkou (musí mít zoubky, jinak se pěšinka pod ní také udělá), zajistit nějakou sponkou (takový ten poloculík), nebo v culíku. Věc se má tak, že delší vlasy jsou relativně těžké... a zemská přitažlivost je táhne dolů cestou nejmenšího odporu - co nejkolměji k zemi. Takže nedrží sčesané dozadu, ale samy od sebe vytvářejí pěšinku uprostřed.[/quote]

Celenka ma zubky,co je asi ok.A ak su vlasy polodlhe a jemnejsie??Stale plati ze su tazsie??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 1:42 pm    Předmět: Citovat

Mno... uvidíš. Já myslím že jen tak bez ničeho dozadu držet nebudou. Že to bude chtít alespoň trochu natužit a nechat uschnout s čelenkou, nebo nějak zajištěné.
Já mám vlasy jemné, ale i když byly na mikádo, stejně se dělala pěšinka.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 1:48 pm    Předmět: Citovat

Valkira napsal:
Mno... uvidíš. Já myslím že jen tak bez ničeho dozadu držet nebudou. Že to bude chtít alespoň trochu natužit a nechat uschnout s čelenkou, nebo nějak zajištěné.
Já mám vlasy jemné, ale i když byly na mikádo, stejně se dělala pěšinka.


Ved zajtra idem umyt vlasy,tak skusim si hned na mokre dat celenku...Potom tu napisem ze ako to dopadlo Wink Wink Len davnejsie som zistil,a vlastne aj kvoli tomu som prestal nosit celenku,ze po dlhsom pouzivani celenky ma boleli korienky..Tak neviem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.