Tarja Turunen
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=71cdf808abb7be4dac3bdfbe310c3c24Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sammael
161-320
161-320


Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 8:40 am    Předmět: Citovat

Nemam jí rád...
Jsem hrozně šťastnej že odešla a je tam Anette
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slúňa
21-40
21-40


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 10:57 am    Předmět: Citovat

Mám ráda Nightwish s Tarjou i s Anettkou Smile Je pravda, že staré písničky se víc líbí od Tarji, ale myslím, že to je spíš síla zvyku a to, že ty písničky byly šité na její hlas a ne na hlas Anett.
Na letošním koncertě NW se mi hrozně líbílo, že vystupovali jako kapela. Když měl někdo sólo, tak Anett neodcházela do zákulisí, jako jsem to viděla na některých záznamech s Tarjou Sad
Ještě jedno upřesnění pro eltečko Smile Tarja se s NW nerozloučila, oni se rozloučili s ní a po přečtení otevřeného dopisu se jim ani nedivím. http://nightwish.com/en/article/6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 4:54 pm    Předmět: Citovat

Pro mě je a byla Tarja vždycky osobnost Smile
Nightwish jsem začala poslouchat už hoodně dávno, Tarjin hlas se mi líbí, celkově styl NW taky-ten dřívější i ten současný. Anett sice zas tolik nemusím, ale pořád si je docela ráda poslechnu.
Ale častěj si pustím Tarjino cd, než nové Nightwish, prostě mám Tarju ráda-líbí se mi jak zpívá, jak vypadá, jak se obléká, ... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sammael
161-320
161-320


Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 5:47 pm    Předmět: Citovat

Mě ten její hlas přijde hrozně telecí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LadyMarian
161-320
161-320


Založen: 19.4.2008
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 6:29 pm    Předmět: Citovat

Já mám taky ráda obě, i když Anette možná o něco víc. Je mi mnohem sympatičtější. Zdá se mi veselá a celkově mě baví. Tarja se mi vždycky zdála jako nějaká královna. Krásná, ale taky pyšná. Ale stejně je mám ráda obě Smile .
_________________
Everything is a choice. Everything we do.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 9:47 pm    Předmět: Citovat

aké rôzné názory Smile ja mám Tarju rada, nech už je aká chce. jej spevácky prejav som obdivovala a asi vždy budem. a čo sa týka NW, som veľká fanynka ich starej tvorby, takže je to asi jasné Wink jej sólová tvorba ma nijak neohúrila, ale ani nejak nesklamala. avšak na zajtrajší koncert sa nechystám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 1:11 pm    Předmět: Citovat

Mě Nightwish okouzlili právě díky Tarje a jejímu "opernímu" pojetí a hlasu. Pročež mě mrzí, že odešla, a nová podoba podle mého poněkud zapadla směrem k průměru (ale ono i to, že tenhle druhu hudby zpívá žena, je pro mne plus samo o sobě...). Hodnotím to všechno ovšem jen z hlediska hudby, nikoliv nějakých osobních a povahových záležitostí a toho, kdo jaký je a není. To ať si dělá ten, kdo je skutečně zná jako lidi, nikomu jinému to, myslím, moc nepřísluší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 2:24 pm    Předmět: Citovat

LadyMarian napsal:
Já mám taky ráda obě, i když Anette možná o něco víc. Je mi mnohem sympatičtější. Zdá se mi veselá a celkově mě baví. Tarja se mi vždycky zdála jako nějaká královna. Krásná, ale taky pyšná. Ale stejně je mám ráda obě Smile .

To se mi právě na ní líbilo. Krásná a pyšná - má totiž na co! Very Happy Very Happy Tedy né že by pýcha byla nějaký úžasný charakterový znak, ale k ní to prostě patřilo. Ledová královna Wink
_________________
Zivot se meri na okamziky, ktere se dotknou vaseho srdce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 2:27 pm    Předmět: Citovat

Vlkun napsal:
Mě Nightwish okouzlili právě díky Tarje a jejímu "opernímu" pojetí a hlasu. Pročež mě mrzí, že odešla, a nová podoba podle mého poněkud zapadla směrem k průměru (ale ono i to, že tenhle druhu hudby zpívá žena, je pro mne plus samo o sobě...). Hodnotím to všechno ovšem jen z hlediska hudby, nikoliv nějakých osobních a povahových záležitostí a toho, kdo jaký je a není. To ať si dělá ten, kdo je skutečně zná jako lidi, nikomu jinému to, myslím, moc nepřísluší.

Vidím to podobně. Nemyslím, že Anette je úplně špatná, ale myslím, že daleko líp by vynikla (hlasově) v nějaké žánrově jiné skupině. Je možná nefér ji soudit podle písniček které známe od Tarji, ale ten rozdíl tam je prostě propastný... Confused Dále bych řekla, že ačkoli NW se podle mého určitě posunulo spíš k průměru, své posluchače si určitě najde. Je to prostě "jiné"...
_________________
Zivot se meri na okamziky, ktere se dotknou vaseho srdce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 4:51 pm    Předmět: Citovat

Jehehééé Tarja Smile Já patřím k obrovským fanouškům NW. Jsem závislá na jejich muzice už několik let. Takže když Tarja "odešla" bylo to pro mě velké zklamání. Opravdu. Ale na druhou stranu, NW s Anette se mi také moc líbí. Na koncertě NW jsem samozřejmě byla a musím říct, že to bylo úžasné. NW jsou bezvadná parta. Chtěla jsem jít i na Tarju, mám její originální CD a moc se mi líbí, ale tentokrát to nevyšlo finančně, takže jsem nemohla. Ale kdybych to měla shrnout.....Tarja se mi líbila asi více když zpívala v Nightwish, hlas má perfektní, písně na My Winter Storm jsou skvělé, ale s Nightwish jakoby víc zářila...Zároveň se mi však líbí i Nightwish v podání s Anette...Zkrátka k celé sestavě, minulosti i přítomnosti NW a k členům chovám obdiv a úctu a tak to zůstane. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.