geocaching
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3347484657c3678b7d5572635940c3dcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 11:37 am    Předmět: Citovat

Nás do toho dostal kamarád. Hledat bez gps moc nejde, i když mě se to občas daří. Zítra zrovna jedem hledat nějakých 13 kešek Smile To jsem zvědavá, jak po tom plese budem lítat po lesích Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LenockaLugosi
81-160
81-160


Založen: 1.7.2008
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 7:43 pm    Předmět: Citovat

Hledáme s přítelem, ale nejsme asi zrovna správní "kačeři", pokud bych hodnotila podle dnešního dne. Dneska jsme vytipovali 5 kešek a nakonec jsme to po první vzdali... ještě se úplně "nekamárádíme" s novou GPSkou. Razz Ale předtím jsme jich už pár našli.
Jednu jsem našla sama i bez GPS, ale nemohla jsem ji vyzvednout, protože na té krabičce byl slimák. Fuj. Shocked Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 8:32 pm    Předmět: Citovat

Ničko bez GPS to jde, ale dost těžko. Záleží kde bys hledala. Ve městě to najdeš třeba podle maps.cz a nápovědy, ale v přírodě těžko. Nejkouzelnější na tom stejně je časté překvapení, kam se dostanu a co poznám nové Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 4:22 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Nás do toho dostal kamarád. Hledat bez gps moc nejde, i když mě se to občas daří. Zítra zrovna jedem hledat nějakých 13 kešek Smile To jsem zvědavá, jak po tom plese budem lítat po lesích Laughing Laughing


To já jsem taky moooc zvědavá, jak jste lítali po lesích... Twisted Evil Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 4:45 pm    Předmět: Citovat

Karob napsal:
Ničko bez GPS to jde, ale dost těžko. Záleží kde bys hledala. Ve městě to najdeš třeba podle maps.cz a nápovědy, ale v přírodě těžko. Nejkouzelnější na tom stejně je časté překvapení, kam se dostanu a co poznám nové Smile


Toz zatim to zkousim bez gps po dukladnem studiu map a mam naloveno jen malo... , ale mam slibenej mobil s gps, to pak asi budu uplne naprosto ztracena...Smile
mas nejaky typy na cache, co se ti hodne libili? hezke misto nebo napinava cesta? Nebo vy ostatni?

Jinak me se na tom libi, ze jednak clovek uvidi zajimavy mista, o kterych nevedel, i kdyz je mel za zadkem... a taky, ze to cloveka donuti poradne se koukat kolem sebe Smile my sme lovili nedavno multicash na vysehrade a myslim, ze od te doby mame ruzny vysehradsky pamatky zmakly do detailu...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 8:05 am    Předmět: Citovat

atk tipy bych určitě měl. Nejsnazší máš sledovat cizí bookmarky, jako recommended Smile Taky takový BM mám. Napiš někdy na ICQ, to bude jednodušší Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 10:10 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Sidonie napsal:
Nás do toho dostal kamarád. Hledat bez gps moc nejde, i když mě se to občas daří. Zítra zrovna jedem hledat nějakých 13 kešek Smile To jsem zvědavá, jak po tom plese budem lítat po lesích Laughing Laughing


To já jsem taky moooc zvědavá, jak jste lítali po lesích... Twisted Evil Laughing Laughing Laughing


Laughing Nakonec to naštěstí padlo, protože se muselo pracovat doma. Ale určitě by jsme to zvládli, šnečím tempem Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 7:55 pm    Předmět: Citovat

geocaching jsem poprvé zkusila před pár měsíci a od té doby jsem totálně ztracená, chytlo mě to víc, než jsem čekala Laughing Když teď někam jedu, tak první, co mě zajmá, kde je nejbližší keška?Wink Zatím teda na svém kontě moc nalezených keší nemám, ale od minulého týdne mám doma vlastní GPSku (doteď jsem kešovala buď s někým nebo s půjčenou navigací), takže teď to rozjedu ve velkém, už se těším Twisted Evil

Pro nezasvěcené se to asi těžko chápe, kdo tomu nepropadl-nepochopí. Nejde popsat ten pocit, když víte, že "tady někde" to musí být, to stoupající napětí, ten adrenalin, když odhrabáváte hlínu a listí a víte, že jste našli poklad!! Razz

Jinak já osobně mám radši kešky v přírodě, na ty městské asi nejsem tak úplně ta pravá nátura (musí se na ně jít až večer/v noci, aby vás u toho neviděli normální lidé a i tak je to takový divný pocit, když se tváříte, že se jen procházíte kolem a pak zmizíte v keříku u cesty jak nějaký úchylák) a pak taky když je na kešování čas, tak mám ráda multi a mystery kešky, to je teprv ta pravá "honba za pokladem" Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
privateer
81-160
81-160


Založen: 13.5.2008
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 10:21 am    Předmět: Citovat

Jojo tahle hra mě chytla minulej rok a od té doby mám gps snad pořád v kapse.Člověk pozná zajímavý místa.A to stejný mám letos v plánu i na dovolené.Nejvíc mě dostala skrýška uprostřed rybníku metr pod hladinou.Jednou se mě stalo že sem i s gps chvilku bloudil(nebo chvilku asi dvě hodiny Very Happy ).Hledal sem něco v lese v zimě na Vysočině a najednou sem v tom hustým lese ztratil signál a než sem si toho všiml tak už sem celkem dost uhnul z cesty a protože se smrákalo a padal sníh tak už sem ani nemohl jít po stopách zpátky a tak sem tam lítal jak prdlej a hledal mýtinu ,kde by se to zase chytlo.No a jakmile sem dostal signál tak sem zadal směr vesnice a výtáhl radši ještě buzolu a cestu zpátky sem šel podle ní.No chvilku to bylo zajímavý Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2009 8:11 pm    Předmět: Citovat

A já dneska od milého dostala takové mobiloidní udělátko s GPS, juchůůůů..... Budu keškovat konečně na úrovni Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.