geocaching
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=deb4c56bbd025c65319183ea406c2d78Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
karas.Martinka
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 6:32 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
A já dneska od milého dostala takové mobiloidní udělátko s GPS, juchůůůů..... Budu keškovat konečně na úrovni Very Happy


to jako mobil s gps? netušila jsem, že to jde Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 2:06 pm    Předmět: Citovat

karas.Martinka napsal:
Nika napsal:
A já dneska od milého dostala takové mobiloidní udělátko s GPS, juchůůůů..... Budu keškovat konečně na úrovni Very Happy


to jako mobil s gps? netušila jsem, že to jde Shocked

Jde, myslím dokonce, že někde na poklady.com si jde nechat do mobilu poslat speciální program na kešky, ale můj mobil to bohužel nepodporuje, ten umí jen psát a volat... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 7:22 pm    Předmět: Citovat

Táák, ode neděle mám GPS modul k mobilu přes bluetooth (nojo, sem zaostalá a nemám mobil s GPS, protože mi starej ještě furt slouží Very Happy ) a konečně můžu hledat i na místech, kde jsou mapy.cz jaksi k ničemu Very Happy No nejvíc mě baví tradiční kešky anebo jednodušší multiny... co mi mozek nepobírá jsou mysterky... Rolling Eyes Po Brně jich je ale snad milion a v centru jsem už skoro všechny tradiční odlovila. Tak se pouštím do těch multin a mysterky si nechám na konec, jestli vůbec Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anonymous2
81-160
81-160


Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 3:40 am    Předmět: Citovat

Je tu nekdo kdo by se pridal na geocaching po Brne?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 9:43 am    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
Táák, ode neděle mám GPS modul k mobilu přes bluetooth (nojo, sem zaostalá a nemám mobil s GPS, protože mi starej ještě furt slouží Very Happy ) a konečně můžu hledat i na místech, kde jsou mapy.cz jaksi k ničemu Very Happy No nejvíc mě baví tradiční kešky anebo jednodušší multiny... co mi mozek nepobírá jsou mysterky... Rolling Eyes Po Brně jich je ale snad milion a v centru jsem už skoro všechny tradiční odlovila. Tak se pouštím do těch multin a mysterky si nechám na konec, jestli vůbec Laughing


no vidiš a mě docela baví mysterky a docela i multiny. Teda, jak kdy, ale když si třeba naplánujem výlet vyloženě po keškách, tak mě baví, když je toho víc než jen tady keška, tam keška, ....
A ty městské mě nebaví vůbec. Radši si vyjedu za keškama někam do přírody a rovnou to spojím s nějakým výletem. Jednou jsme lovili v Lužánkách a připadala jsem si jak úchylák, co se schovává ve křoví vedle dětského pískoviště Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anonymous2
81-160
81-160


Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 2:33 pm    Předmět: Citovat

Tak urcite se daji po Brne najit mista i s mensi koncentraci lidi nez na svobodaku. A i ta priroda se da v Brne najit Smile
Da se hledat treba na Hadech, u prehrady, u Veverske bitysky, v Zebetine, v Sobesicich, na Stranske skale, Obrany, atd. atd. atd. mohla bych pokracovat jeste dlouho. Zalezi ale urcite na tom miste a na pocasi kolik tam bude lidi ale to je vsude v nejake horni dolni.. ale luzanky jsou takovej brnenskej Hyde park tam bude lidi jak na.... vzdycky Very Happy. A ve vysledku vlastne kdo chce proc ne i na tom svobodaku Smile Odsuzovat Brno že je tam moc lidi a malo prirody je neadekvatni. Myslim ze i po Brne se da najit spousta peknych mist. Kazdy to ma takove jake si to udela:-)
Ja to chtela spis zkusit spojit jako prijemne z uzitecnym.. udelat nejake "dlouhovlase" setkani z DV. a nesedet pritom porad na zadku v kavarne ale kdyz nam zacalo tak hezke pocasi vydat se nekam na prochazku a jeste u toho hledat poklad:-)
Tezko se s nekym jen tak vydam na vylet pres pul republiky pro to hledat kesky:D .. a v Brne je jich pomerne dost tak proc to nespojit.. moji znami pro to nemaji pochopeni a samotnou me to neba Sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 4:05 pm    Předmět: Citovat

jasně, já jsem tím nechtěla nijak odsuzovat Brno, jenom jsem chtěla napsat, že když už se přímo vydám někam na kešky, tak radši volím výlet přírodou, než město.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
minona
81-160
81-160


Založen: 28.9.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 6:42 pm    Předmět: Citovat

Jéé, já chci jít na kešky v Brně! Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anonymous2
81-160
81-160


Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 7:01 pm    Předmět: Citovat

Jéé super....Kdy, kdy??
Edit: samozrejme tomu rozumim.. jen rikam zase za sebe jak to mam ja:-) Nemam ty moznosti vsude mozne trajdat. A tak beru to co je a myslim ze najdeme i pekny mista po Brne:-) A s lidima to je asi o stesti nejen o lokalite..
_________________


Naposledy upravil anonymous2 dne po březen 19, 2012 7:21 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 7:01 pm    Předmět: Citovat

Tož tak se můžem na někdy domluvit a udělat brněnský keškobraní Very Happy Akorát můžu říct, že centrum už mám docela vybraný... myslím tradičky.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.