geocaching
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=21d6748000a63332173252d1492eb749Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 7:17 pm    Předmět: Citovat

Jáj, to bych chtěla zkusit.. Embarassed Berete i naprosté začátečníky? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 7:21 pm    Předmět: Citovat

Taky bych to chtěla vyzkoušet, akorát mám teď na volnočasový aktivity strašně málo času. Ale kdybyste se dohodly na nějakém termínu a braly i ty začátečníky, možná bych se připojila Smile (Jinými slovy - ráda bych se připojila, ale dopředu nikdy nevím, jak moc se toho na mě zrovna navalí ve škole.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anonymous2
81-160
81-160


Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 7:23 pm    Předmět: Citovat

no parada.. naplanujte kdy a kde.. a jsem tam!

Nikinka: v tom pripade co zavitat na nektera mista vyse zminovana? trochu vice do prirody? lesa? atd... nebo chces radeji ciste to mesto? par mestskych lokalit ne primo v centru co bych chtela vyzkouset me taky napadlo..
_________________


Naposledy upravil anonymous2 dne po březen 19, 2012 7:34 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anonymous2
81-160
81-160


Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 7:26 pm    Předmět: Citovat

No a proc byste jako nemohly? to mi reknete.. nebot se taktez nepovazuji za zadneho experta.. tak rikam jasne!! pojdte vsici Very Happy sice mozna budem za exoty ale urcite o to vetsi bude sranda.. Smile a pokud by mel nekdo nejaky namitky tak at s nama nechodi! Very Happy zadny diskriminace.. Very Happy
navrhnete si tedy nejaky termin kdy byste to chtely spachat Smile jsem casove flexibilni tak se prizpusobim vetsine.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 7:44 pm    Předmět: Citovat

Mě je to celkem jedno, jestli to bude ještě město nebo ne, ale zas nějak daleko od 100+101 se mi nechce... Jo, výčet částí super, akorát Stránskou skálu už mám dávno hotovou, tak tu bych asi nepreferovala Smile Jinak kamkoliv! A taky záleží, kam budou chtít ostatní Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anonymous2
81-160
81-160


Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 8:07 pm    Předmět: Citovat

Jo tak urcite v ramci te 100 nebo 101 proto se to snazim situovat na Brno Smile. Jinak me je tez lokalita vicemene fuk.. hlavne kdyz neco najdem a bude u toho jeste i sranda:-) At se vyjadri ostatni:-) co by je lakalo - videt, navstivit,.... ja mam Brno prolezle skrz naskrz (ale bez hledani kesek) tak je mi to vlastne fuk kam pujdu. Jen bych preferovala mista s vetsi koncentraci kesek at nehledame jen jednu kterou bychom ve vysledku treba ani nenasly Very Happy to by bylo nemile Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 8:10 pm    Předmět: Citovat

Jo, taky bych byla pro nějakou vícekeškovou lokalitu, ať se na kraj Brna netáhnem kvůli jedný malý krabičce... aktuálně mi nějak nefunguje mapa s keškama na geocaching.com, tak se nemůžu podívat, kde by to bylo nejvýhodnější...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 8:23 pm    Předmět: Citovat

No teda, v Brně je těch kešek hromada Shocked Vždycky jsem myslela, že jsou jen někde v přírodě, kam se člověk dostane jen pěšky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 8:25 pm    Předmět: Citovat

Meeesho, právěže je to naopak, ve městě je jich tři pr**** Laughing Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anonymous2
81-160
81-160


Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 8:29 pm    Předmět: Citovat

NIKINKA:
presne:-)
me funguje normalne...
no prave proto se me libi treba ty Hady je jich tam pomerne dost ale skoro same mystery
nebo treba ty Sobesice ty jsou takovej mix - nejakej multi i mystery
nebo mezi Kohoutkama a Zebalem tam je jich pomerne taky dost a jeste jsou tam i cunici Smile Aaaaa nebo klidne nekam uplne jinam kdyz nekoho neco napadne
_________________


Naposledy upravil anonymous2 dne po březen 19, 2012 8:32 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.