Manufaktura
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2008 9:50 pm    Předmět: Citovat

Tak mě tedy včera nekouslo nic Wink A vlasy jsou super lesklé a takové jakoby silnější. Mamča už se tím myla 3x. Už měla být dávno na barvení, ale nějak jí to nevyšlo. Ovšem po tomhle pivaři se jí vlasy lesknou úžasně i tak.
Uvidím, jak dlouho mi bude tahle dvojka vyhovovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 10:59 pm    Předmět: Citovat

Tak koukám, že jediná pivní kosmetika u sebe nemá napsáno nic o testování na zvířatech, ostatní (vinná, lázeňská...) u sebe mají uvedeno, že nebyly na zvířatech testované... Chjo Rolling Eyes Každopádně zítra do manufaktury jdu, tak se tam optám a rovnou se alespoň jedním očkem mrknu a složení toho balzámu...
Tak jsem se ptala a žádná kosmetika od Manufaktury na zvířatech testovaná není a ani neobsahuje nic, co by bylo živočišného původu, dostali i králíčka na obal, ale zatím tam není, protože byly nějaké problémy s grafickou úpravou obalů, ale brzy by se tam měl objevit Wink
Jinak složení balzámu vypadá podobně jako u šampónu (není zcela přírodní), ale přide mi o něco lepší
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 10:02 pm    Předmět: Citovat

A slibované složení kondicionéru: aqua, beer, cetearyl alkohol, dipalmioetyl, hydroxethylmonium methosulfane, ceteareth- 20, amodimethicone, trideceth- 12, cetrimonium chloride, parfum, benzyl alcohol, methylsothiazolinone, methylchloroisothiazolinone, pearl extract, lilial, linalool, CI 16035, CI 19140

Jinak to pivo uvnitř je Staropramen, ptala jsem se Wink


Naposledy upravil Shahlah dne st červenec 29, 2009 11:38 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thora
8-20
8-20


Založen: 7.11.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 10:12 pm    Předmět: Citovat

Já jsem tenhle pivní šampon měla, ale taky mě moc nepotěšil, spíš vůbec... vlasy jsem měla hrozný, zacuchaný a vůbec se nedaly rozčesat... ani když jsem dávala kondicioner, který používám normálně Sad

Lepší je pravý pivo, to se pak vlásky krásně lesknou Smile ale ještě tak sehnat někoho, komu pak nebude líto, že ho nemohl vypít, a dobrovolně mi ho dá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 11:28 am    Předmět: Citovat

Tak už jsem si tímhle šamponem opila vlasy asi 5x a jsem pořád spokojená. Před mytím se ovšem musí pořádně rozčesat vlasy, protože po šamponu vrzají a jsou skutečně náchylné k zauzlíkování. Používám i ten kondicionér, takže pak je samozřejmě po problému. Chodí mi na ty lahvičky i mamča a obě jsme spokojené. Krásná vůně a lesk jako blesk. Asi si tuhle pivní dvojku nějakou chvíli nechám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 5:04 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem testovala (dostala jsem totiž nějaké vzorečky) a pivní vlasová kosmetika mě neoslnila, vlasy asi jako po chemii- první den fajn, ale druhý urousané, splácnuté Sad Ale zatím jsem zkoušela jen jednou,třebas měly vlasy zrovna špatnou náladu Laughing Plus mi smrdí, ale to je tím, že je k němu přidaná vůně cedr-zázvor a já zázvor vyloženě nesnáším...
Naopak mi ale bezvadně sedne "mrtvomořský" šampón, s tím jsem si vlasy umyla dvakrát a výsledek pokaždé skvělý, vždycky jsem ho na hlavě nechala trochu déle, takže vlasy jsou jako bych si dala i masku nebo kondiš. I jeho složení je pěknější na pohled (mrtvomořšká řada je celá o dost "čistší")... Jinak vůně pro mě příjemná (taková balzámová-mýdlová), ale dosti lidem prý nelibá...
Ještě mám 100% mrtvomořské bahýnko, ze kterého je prý skvělý vlasový zábal, tak uvidím, co je na tom pravdy, každopádně nehorázně smrdí Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2008 3:56 pm    Předmět: Citovat

Ták jsem podruhé testovala pivní vlasovku, tentokrát jen kondiš s osvěčeným šamponem od Alverde a hle! Vlasy krásné, necuchajícíc se, lahoda... Z čehož jasně vyplývá, že mi nesedl ten šampon (nebo jeho kombinace s kondišem), ale kondiš samotný je moc fajn, což mě potěšilo Very Happy
Jinak bahýnko taky skvělé, přidala jsem do něj kokosák, aby nevysušovalo a když jsem ho zabalila jako hennu, tak ani nebylo cítit, jak nelibý má odér... A dobře se vymývalo, což mě překvapilo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
simcaa
41-80
41-80


Založen: 15.10.2008
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2009 4:38 pm    Předmět: Citovat

Ahojky,
nějaký další poznatky o tomhle šamponu nemáte?Brousím kolem něj každej den, když jdu z oběda a přemýšlím, že si ho koupím. Že není čistě přírodní mi nevadí..Líbí se mi ten popis, že by měl být n narušené vlasy,zabraňuje lámavosti a tím že je tam to pivo,dodá objem..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 10:06 am    Předmět: Citovat

Tak já můžu pivní řadu jen doporučit! Přírodní není, ale myslím, že to o sobě ani netvrdí, takže je to v pořádku a mají HCS (králíčka), takže to je pro mě asi důležitejší.vlasy se mi lesknou a daly mi je dohromady po alverde (udělali mi s pokožkou pěknou paseku), takže už mám druhé balení a spokojenost největší. Balzám taky super. Vlbec si nemlžu stěžovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 11:37 am    Předmět: Citovat

Složení Mrtvomořského šamponu: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Cocamide DEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Dead Sea Mineral Salts, Sodium Cocoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Panthenol, Parfum, Tetrasodium EDTA, Benzyl Alcohol, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.