Manufaktura
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c11464e982e9d9294011ff4f5dba56adZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2013 8:20 am    Předmět: Citovat

madeira napsal:
Nicole napsal:
Aha, já si vlasy vůbec nebarvím. Jednou za pár měsíců použiju cassiu, ale to dělám už léta a bez potíží. Stylingové přípravky nepoužívám, šampony jen bez silikonů a jiných jedů. Už mi docházejí fóry Confused


Nechápu... co to čtu, tak to poslední dobou mívá více lidí, ale z čeho? Přitom se snažím jíst lepší věci a ne chemické srajdy a upravované blafy...
Asi to bahno zkusím... ještě počkám, jestli mi tady lidičky přes Manufakturu, co kupují, nenapíšou...


dělává se mi to taky. podezřívám vodu (kohoutkovici) a ovzduší. Protože jsem nevypozorovala souvislost s hennou, šamponem, ani krémy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2013 8:34 am    Předmět: Citovat

madeira napsal:
porcelainswan napsal:
madeira napsal:
Ahoj lidičky,
před nedávnem jsem začala používat Manufaktura kosmetiku, na kterou přecházím z Yves Rocher, kteří přišli o HCS certifikát (netestováno na zvířatech)...


Omlouvám se za OT, ale oni o ten certifikát přišli? Jakto? Shocked


Protože začali vyvážet do Číny (evidentně kvůli zvýšení tržeb) a tam je nutnost testovat Sad
Více kdyžtak tady - http://www.netestovanonazviratech.cz/faq/proc-neni-ve-vasem-v-seznamu-loccitane-mary-kay-a-yves-rocher-driv-tam-tyto-znacky-byly.htm



Díky moc za odkaz, docela čumím, že ho nemají už od zimy 2011, to mi teda docela ušlo Shocked Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madeira
161-320
161-320


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 174

PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2013 8:35 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
madeira napsal:
Nicole napsal:
Aha, já si vlasy vůbec nebarvím. Jednou za pár měsíců použiju cassiu, ale to dělám už léta a bez potíží. Stylingové přípravky nepoužívám, šampony jen bez silikonů a jiných jedů. Už mi docházejí fóry Confused


Nechápu... co to čtu, tak to poslední dobou mívá více lidí, ale z čeho? Přitom se snažím jíst lepší věci a ne chemické srajdy a upravované blafy...
Asi to bahno zkusím... ještě počkám, jestli mi tady lidičky přes Manufakturu, co kupují, nenapíšou...


dělává se mi to taky. podezřívám vodu (kohoutkovici) a ovzduší. Protože jsem nevypozorovala souvislost s hennou, šamponem, ani krémy...


To mi vůbec neříkej... takže bez šance s tím něco dělat? Sad
_________________
Akutně sháníme dočasné domovy pro opuštěné, nechtěné a týrané psy a kočky v Jižních Čechách. Pokud by měl někdo zájem, províce informací mi napište.
www.kockycb.estranky.cz
www.cibela.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Emanuela
21-40
21-40


Založen: 27.3.2013
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2013 11:51 am    Předmět: suché lupy Citovat

Nicol, madeiro, já jsem měla podobné problémy a zkoušela kde, co. Nakonec jsem zkusila šampon od La Roche na suché lupy. No je tam sice krapet škodlivin, ale jinak - suchá kůže zmizela doslova po druhém mytí a vlasy krásné, pokožka nesvědila. I když se teď myji přírodními "šampony" - láva, indické byliny a tak - tento šampon mám stále ve skřínce a budu občas používat. Ale co hlava, to asi jiné prostředky. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2013 11:57 am    Předmět: Citovat

madeira: dělá mi to hlavně voda u našich. O tom nemám pochyb, když tam jedem jen na víkend, neumývám si ani obličej (okamžitě se mi udělá akné).
Moje maminka to řeší octem. Když se koupe tak dvě decky do vany. Když jen myje vlasy sprchou, tak zředěným ty vlasy nakonec přelije a funguje to.

Ale jak psala Emanuela. Na kždého funguje něco jiného Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madeira
161-320
161-320


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 174

PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2013 12:32 pm    Předmět: Citovat

Holky, moc diky! Asi zkusim ten sampon. Casto si totiz umyvam hlavu po cviceni v klubu a ne doma, tak je pro me obtiznejsi si na hlavu neco extra davat. Uvidim, snad to zabere...

Emanuela, myslis toto, vid? - http://www.profi-parfemy.cz/la-roche-posay-kerium-kremovy-sampon-na-suche-lupy
_________________
Akutně sháníme dočasné domovy pro opuštěné, nechtěné a týrané psy a kočky v Jižních Čechách. Pokud by měl někdo zájem, províce informací mi napište.
www.kockycb.estranky.cz
www.cibela.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madeira
161-320
161-320


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 174

PříspěvekZaslal: pá duben 05, 2013 9:06 am    Předmět: Re: suché lupy Citovat

Emanuela napsal:
Nicol, madeiro, já jsem měla podobné problémy a zkoušela kde, co. Nakonec jsem zkusila šampon od La Roche na suché lupy. No je tam sice krapet škodlivin, ale jinak - suchá kůže zmizela doslova po druhém mytí a vlasy krásné, pokožka nesvědila. I když se teď myji přírodními "šampony" - láva, indické byliny a tak - tento šampon mám stále ve skřínce a budu občas používat. Ale co hlava, to asi jiné prostředky. Rolling Eyes


Je to tenhle sampon? - http://www.profi-parfemy.cz/la-roche-posay-kerium-kremovy-sampon-na-suche-lupy
_________________
Akutně sháníme dočasné domovy pro opuštěné, nechtěné a týrané psy a kočky v Jižních Čechách. Pokud by měl někdo zájem, províce informací mi napište.
www.kockycb.estranky.cz
www.cibela.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Emanuela
21-40
21-40


Založen: 27.3.2013
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: pá duben 05, 2013 10:53 am    Předmět: LUPY Citovat

Ahoj, madeiro, jo je to ten šampon. Není moc levný, ale mně fakt pomohl. Uvidíš, co s tebou udělá, snad pomůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Emanuela
21-40
21-40


Založen: 27.3.2013
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: pá duben 05, 2013 10:56 am    Předmět: Lupy Citovat

Jo a ještě, já ho používám, když není čas patlat si hlavu těmi pastami a čekat 15 minut a tak. A ten šampon je takový výživný, takže není nutné si dávat kondicionér. No hlavně, aby madeiře pomohl, že Rolling Eyes .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madeira
161-320
161-320


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 174

PříspěvekZaslal: pá duben 05, 2013 11:09 am    Předmět: Re: Lupy Citovat

Emanuela napsal:
Jo a ještě, já ho používám, když není čas patlat si hlavu těmi pastami a čekat 15 minut a tak. A ten šampon je takový výživný, takže není nutné si dávat kondicionér. No hlavně, aby madeiře pomohl, že Rolling Eyes .


Moc dík, objednáno Wink Věřím, že to pomůže!
_________________
Akutně sháníme dočasné domovy pro opuštěné, nechtěné a týrané psy a kočky v Jižních Čechách. Pokud by měl někdo zájem, províce informací mi napište.
www.kockycb.estranky.cz
www.cibela.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.