Manufaktura
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d98ef2bc222be2202a208e7375d796a5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 12:41 pm    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
Složení Mrtvomořského šamponu: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Cocamide DEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Dead Sea Mineral Salts, Sodium Cocoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Panthenol, Parfum, Tetrasodium EDTA, Benzyl Alcohol, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone


zkoušela jsi ho? jak s epo něm vlasy rozčesávají? já měla mrtvomořský z Justu, a děs a hrůza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 12:47 pm    Předmět: Citovat

Zkoušela, už jsme to psala - když se na vlasech chvilku nechá, tak není potřeba kondicionér, vlasy se skvěle rozčesávají a vypadají moc spokojeně... Mě osobně tenhle šampon vyloženě sedí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 2:56 pm    Předmět: Citovat

pro Ostravy blízké...na Kuřím rynku (nevím jak se to náměstíčko jmenuje doopravdy, ale hned vedle je Café no.10 a naproti je L´Occitane) je otevřena Manufaktura...na internetu o tom není ani zmínka, což nechápu, kdybych kolem toho nešla, tak nevím. Každopádně tam je všechno zboží, vše se dá otestovat, jsou tam docela milé prodavačky (jedna sice mé matce Manufakturu přesdtavovala a tvrdila, že je to přírodní kosmetika Rolling Eyes ale tak normálka, že Laughing )..tak tam kdyžtak koukněte Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 7:38 pm    Předmět: Citovat

Na stránkách Manufaktury je hodně nových kosmetických výrobků, mě osobně zaujala dětská kosmetika, která by měla být co do složení velmi příjemná - bez ropných produktů, pegů, sulfátů, parabenů, barviv, geneticky. mod. surovin a živočišných tuků... Naopak by měla obsahovat různé oleje apod. viz. http://www.manufaktura.cz/zpravy/zprava.asp?zpravicka=241&zskup=201&trideni=

Dochází mi Mrtvomořský šampon, tak si začínám brousit zubiska na ten dětský Twisted Evil

P.S. Mohl by někdo z moderátorů, prosím, upravit název vlákna? Už to tu není jen o pivním šamponu... Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 7:51 pm    Předmět: Citovat

tak jsem dnes pročítala jejich web a novinech je spousta, dokonce tam píšou, že mají mrtvomořský balzám! sice ho tam ještě neprodávají a tu dětskou řadu taky ne, každopádně jsme na to zvědavá, taky už tam konečně mají info o svých prodejnách Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 8:03 pm    Předmět: Citovat

Ohó, mrtvomořský balzám! Ten jsem úplně přehlídla, tak na ten se taky budu muset zajít mrknout...
To info o prodejnách je pěkné, konečně na stránkách někdo trochu zapracoval...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 8:45 pm    Předmět: Manufaktura Citovat

Shahlah napsal:
Ohó, mrtvomořský balzám! Ten jsem úplně přehlídla, tak na ten se taky budu muset zajít mrknout...
To info o prodejnách je pěkné, konečně na stránkách někdo trochu zapracoval...


tak tak:-) doufám, že v kamenných prodejnách už nové zboží brzo budou mít, ať to můžem testnout Smile mají tam opravdu hodě novinek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 2:13 pm    Předmět: Citovat

tak na manufakturovském webu už prodávají i nové výrobky! vinný šampon a balzám Exclamation k mrtvomořskému balzám Razz a další novinky, už abych dopotřebovala šampony co mám doma Shocked Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 9:40 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem už 3x myla Mrtvym šamponem. Vlasy hrozně vržou a zachytávají se mi při vymývání o prsty, což mě hrozně rozčiluje. Když to překonám, zbytek už bývá bez problémů. Ovšem bez použití kondicioneru by mě asi trefil šlak. Vlasy mám takové splihlé, nejsou tedy jemné ani rozlítané, ale prostě visí. Takže to zatím řeším kondicionerem jiné firmy. Ovšem mám pocit, že do toho šamponu znovu neinvestuju. Nějak si nejsme sympatičtí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 8:08 am    Předmět: Citovat

Tak jsem dneska měla v plánu koupit pivní šampon ale asi koupím jen pivní kondiš...a nemáte někdo zkušenosti s jejich tělovými másly?To z mrtvého moře zní dobře
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.