Mikádo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=71662ed73e2b5031c1dfa58e64e1bcfaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 5:55 am    Předmět: Citovat

Tak už jsem se rozhodla a už jsem i objednaná, nechám si ty vlasy zastřihnout do stejné délky tedy na mikádo Smile Jakou délku to ještě nevím, asi si nechám poradit co by bylo v mém případě nejlepší. Jinak tedy vlasů mi určitě líto nebude jako tady by někou bylo. Já si myslím, že je lepší mít kratší a pěkně upravené vlasy než dlouhé, které si nemůžu dovolit a nevypadá to dvakrát pěkně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 3:45 pm    Předmět: Citovat

Mikádo...účes, ktorý som nosila takmer celý svoj život. Od krátkeho až po dlhšie, s ofinkou aj bez nej...Večne som totiž z okolia počula, že mám podlhovastú tvár a k tej sa vlasy dlhšie ako po bradu nehodia, pretože ju robia ešte omnoho dlhšou...Ale pred pár rokmi som si povedala, že si ich predsa len skúsim nechať narásť a aj keď mám občas ešte drobné pochybnosti, či by kratšie neboli lepšie, strihám už len zničené konce a inak nechávam vlásky rásť...Myslím, že aj vzhľadom k tomu, že som pomerne vysoká, tak dlhšie vlasy vyzerajú proporčnejšie, ako mikádové...Tak som zvedavá, ako dlho mi to vydrží Laughing
Inak súhlasim s tým, že niektorý z mnohých variantov mikáda sa hodí skoro každému...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karina
81-160
81-160


Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 5:17 pm    Předmět: Citovat

Tak dneska jsem se byla objednat u kadeřnice na "prosincové"stříhání.Dlouho jsem ji neviděla a měla mikádko,krásné.Fakt ji to slušelo.Takové delší,no trošku mě nahlodala jak to měla krásné Razz .Ale zase mě to přešlo.Vždycky se mi mikáda líbili.Nosila jsem ho asi 4 roky,pak z něj vznikli dlouhé vlásky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ormi
161-320
161-320


Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 11:33 pm    Předmět: Citovat

Ačkoliv dlouhé vlasy jsou na ženě moc krásné, vhodně zvolené mikádo je na ženě dost sexy, zvláště, když žena umí pěkně s těmi vlasy pohazovat. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 12:23 pm    Předmět: Citovat

mne mikado navrhovala sama kadernice, ze mam na to vlasky...ale to mi prijde jako moc moc:o) rekla to kvuli mojim odrostum na temeni, zeby mi pak vlasky rovnomerne rostli Smile

ale nejak nemam odvahu...mne by bylo vlasku lito. Shocked

ale umim si k tomu predstavit nejaky lehky melir cerveny vpredu Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pomněnka
161-320
161-320


Založen: 8.5.2008
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 1:42 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
No vidíš, a to je já bych se oklepala a chtěla hned zpátky dlouhé Laughing Prostě užít si třeba týden s tím mikádem a šup zas na dlouhé. Škoad, že to tak nejde.

Já si někdy mikádo češu - vemu vlasy u konců, nějak je trochu stočím a zkroutím a připnu hnedka nad krkem takovým tím dlouhým kolíčkem, co s ním kadeřnice připínají vlasy, se kterými zrovna nepracují. No a pak to vypadá, jako že mám podtočený mikádo (dá se udělat delší i kratší). Když mi vypadávají pramínky vepředu, tak je připnu vlásenkou, a je to. Chvíli si užívám, že vypadám ostříhaná, a pak si je zas večer s úlevou rozpustím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EL3
81-160
81-160


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 4:02 pm    Předmět: Citovat

..AHOJ, TAKY O MiKÁDU PŘEMÝŠLÍM, ALE nějaký vhodnější smrcovní střih pro kulatý obličej..asi něco asimetrického. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 6:28 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Tak to by chtělo nějaký ten rychlo-růstový elixír. Večer vypít a ráno se probudit s dlouhýma vlasama . Very Happy Wink


to by bylo fantastický... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 6:30 pm    Předmět: Citovat

mikádo je fajn... a vůbec nejhezčí bylo na Šafránkový... Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 7:57 pm    Předmět: Citovat

najkrajsie je uplne rovno zastrihnute po bradu alebo po ramena. uces, ktory som stale chcela, ale nikdy nejak nevyslo, aby som ho aj mala. stale som to mala nejak debilne postupne....a teraz sa mi uz len paci Very Happy dlhe vlasy ale viac Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.