Mikádo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 8:30 pm    Předmět: Citovat

souhlasim s tankou ze nejlepsi je rovne strizene a pridavam ze krk by nemel byt uplne nahaty..to se mi pak libi nejvic Twisted Evil jinak na me jako malou udelali podvod u kadernice, nez jsem sla do prvni tridy mela jsem vlasy tak do pul zad, a sla jsem s mamkou jen trosku zkratit a jak uz jsem tam sedela mamka neco poseptala pani holicce a bylo z toho mikado, citila jsem se uz tenkrat strasne podvedena a mamka me ujistovala, ze mikado je slusivejsi ze mam dlouhy oblicej, ze dlouhe vlasy neee, a ze kdyz jdu do te skoly at jsem krasna holcicka...no kdyz se ted koukam na fotky tak ma a mamcina predstava krasne hiolcicky vypadaji jinak (oni mi totiz s tatkou vybrali jeste nove bryle s masivnima obrouckama na kterych byly barevne skvrny snad vsech barev..+ to nechtene mikado..no uzasne ( a jeste mi chybely predni zuby, ale za to mamka nemohla)Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2010 2:02 am    Předmět: Citovat

vesper napsal:
souhlasim s tankou ze nejlepsi je rovne strizene a pridavam ze krk by nemel byt uplne nahaty..to se mi pak libi nejvic Twisted Evil jinak na me jako malou udelali podvod u kadernice, nez jsem sla do prvni tridy mela jsem vlasy tak do pul zad, a sla jsem s mamkou jen trosku zkratit a jak uz jsem tam sedela mamka neco poseptala pani holicce a bylo z toho mikado, citila jsem se uz tenkrat strasne podvedena a mamka me ujistovala, ze mikado je slusivejsi ze mam dlouhy oblicej, ze dlouhe vlasy neee, a ze kdyz jdu do te skoly at jsem krasna holcicka...no kdyz se ted koukam na fotky tak ma a mamcina predstava krasne hiolcicky vypadaji jinak (oni mi totiz s tatkou vybrali jeste nove bryle s masivnima obrouckama na kterych byly barevne skvrny snad vsech barev..+ to nechtene mikado..no uzasne ( a jeste mi chybely predni zuby, ale za to mamka nemohla)Very Happy


to je mi líto... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2010 12:31 pm    Předmět: Citovat

Mikádo je pěkný střih, pokud jsozu vlasy v jedné délce a krk není úplně odhalený, tak se mi to taky líbí. Takové trochu přerostlé mikádo v délce po ramena vypadá moc dobře, ale šla bych do toho, jenom kdybych měla s vlasy nějaký závažný problém a musela si je zkrátit z nějakého důvodu. Zatím se budu držet dlouhých, dokud mne neomrzí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2010 4:41 pm    Předmět: Citovat

Jo jo jo! Mikádo! Už mě zas chytaj roupy, že ho chci. Jenže s ním je pipla - musim ho foukat přes kulatej kartáč, jinak to není pěkný, každá strana se zakroutí jinak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2010 6:30 pm    Předmět: Citovat

Mikádo je moc pěkné když: má na to člověk obličej, má na to se o to starat - foukat to a tak (to já nemám, měla jsem mikádo jednou a takové utrpení jsem nezažila, člověk si lehnul a ráno musel upravovat jak vzteklý... Evil or Very Mad ) a i když na to má vlasy - když má někdo málo vlasů, tak se mi mikádo nelíbí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2010 8:15 pm    Předmět: Citovat

Já mikádo už nikdy! Míň praktický účes jsem neměla - všude se to plete a nejde to sepnout, kroutí se to nejméně vhodnými směry a prostě to neposlouchá. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2010 8:22 pm    Předmět: Citovat

je to neprakticke ,ale hrozne sexi podla mna Embarassed Very Happy
sa mi pacilo take, co mala ta herecka v pulp fiction...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 5:31 pm    Předmět: Citovat

Tak a mám zase mikádo:) Myslim, že nejsem moc vhodnej adept na dlouhý vlasy. Nevydržim nechat je růst, třepí se, než by dorostly do nějaké délky, tak vypadaj nudně, splihle, bez života.
Prostě si myslim, že mi mikádo slušíSmile
Dřív jsem mívala vzadu kratší, vepředu delší, ale teďka opačně. Klidně bych to brala víc dorovna, ale je mi to celkem fuk, hlavně, že to vypadá fajn:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 7:20 pm    Předmět: Citovat

Pokud ti sluší (jako že moc sluší!!!, podle galerky Wink ), tak proč ne Smile Znám taky lidi, co se neustále k mikádu vrací... Prostě je "jejich" Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 7:34 pm    Předmět: Citovat

pinkalinka.p napsal:
Tak a mám zase mikádo:) Myslim, že nejsem moc vhodnej adept na dlouhý vlasy. Nevydržim nechat je růst, třepí se, než by dorostly do nějaké délky, tak vypadaj nudně, splihle, bez života.
Prostě si myslim, že mi mikádo slušíSmile
Dřív jsem mívala vzadu kratší, vepředu delší, ale teďka opačně. Klidně bych to brala víc dorovna, ale je mi to celkem fuk, hlavně, že to vypadá fajn:)


takze te ty roupy preci jen chytly a nepustily Very Happy tobe to podle fotek s mikadem moc moc sluselo tak proc ne=)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.