Mikádo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a8f97526b20cbc7fa9c2e69f41d13bc1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: so září 22, 2012 12:29 pm    Předmět: Citovat

Chvilkama mě napadá, jestli bych ty svoje pačesy neměla zarovnat do mikáda a pak nechat růst, aby byly v jedné délce. Ale i těch pár centimetrů bych asi oplakala. Navíc mikádo je strašně nepraktický účes. Co myslíte, mám to zarovnat teď nebo až budou delší?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: so září 22, 2012 12:31 pm    Předmět: Citovat

Elisjantar123 napsal:
Chvilkama mě napadá, jestli bych ty svoje pačesy neměla zarovnat do mikáda a pak nechat růst, aby byly v jedné délce. Ale i těch pár centimetrů bych asi oplakala. Navíc mikádo je strašně nepraktický účes. Co myslíte, mám to zarovnat teď nebo až budou delší?


Já to zarovnala co nejdřív, pak by mě to nejspíš mrzelo ještě víc...ale jsem ráda, že jsem to udělala, podkovu už nikdy víc Neutral
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: so září 22, 2012 1:22 pm    Předmět: Citovat

verushka1992 napsal:
Elisjantar123 napsal:
Chvilkama mě napadá, jestli bych ty svoje pačesy neměla zarovnat do mikáda a pak nechat růst, aby byly v jedné délce. Ale i těch pár centimetrů bych asi oplakala. Navíc mikádo je strašně nepraktický účes. Co myslíte, mám to zarovnat teď nebo až budou delší?


Já to zarovnala co nejdřív, pak by mě to nejspíš mrzelo ještě víc...ale jsem ráda, že jsem to udělala, podkovu už nikdy víc Neutral

Jenomže zas když to bude delší, tak budu mít pořád "dlouhé" vlasy, ale teď by to bylo z krátkých na kratičké. Musím si to eště promyslet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: so září 22, 2012 1:27 pm    Předmět: Citovat

Elisjantar123 napsal:

Jenomže zas když to bude delší, tak budu mít pořád "dlouhé" vlasy, ale teď by to bylo z krátkých na kratičké. Musím si to eště promyslet.


U mě to znamenalo mít z vlasů po ramena (přední) vlasy sotva pod uši, ale momentálně jsem s tím spokojená Wink Záleží na tvém úhlu pohledu, já jsem to brala tak, že to šmiknu hned a pak už se budu jenom těšit z toho, jak to roste Laughing Kdybych stříhala později, tak by mě mrzelo, že jsem se těm vlasům tak věnovala a stejně nakonec šly pryč Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: so září 22, 2012 1:38 pm    Předmět: Citovat

verushka1992 napsal:


U mě to znamenalo mít z vlasů po ramena (přední) vlasy sotva pod uši, ale momentálně jsem s tím spokojená Wink Záleží na tvém úhlu pohledu, já jsem to brala tak, že to šmiknu hned a pak už se budu jenom těšit z toho, jak to roste Laughing Kdybych stříhala později, tak by mě mrzelo, že jsem se těm vlasům tak věnovala a stejně nakonec šly pryč Wink

Ale asi to neudělám. Teď jsem si to zkoušela zasponkovat na kratší a bylo by mi těch vlasů strašně líto. Crying or Very sad Asi počkám, až budu mít škaredý konečky a pak to šmiknu na stejnou délku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alexsasenka
0-7
0-7


Založen: 27.2.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so září 22, 2012 2:08 pm    Předmět: Mikado Citovat

Ahoj holky....měla jsem dlouhé vlasy a od žehličky trochu poškozené doživovala je různými olejíčky kůrami a tak mě to přestalo bavit:-(Vlásky jsem bez váhání ustřihla hned na podkovu dnes je tomu rok a připadá mi že mi moc nerostou:-(A konce pravidelně stříhám každé dva měsíce:-( Upřímě s vlasy odešlo i kousek mého jáSadSmile)) toto jsou mé zkušenosti s mikádem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so září 22, 2012 3:31 pm    Předmět: Citovat

ked strihas kazde dva mesiace napr po 2cm, tak velky prirastok ani neuvidis Wink
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misscolorful
0-7
0-7


Založen: 13.10.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2012 6:25 pm    Předmět: Citovat

já jsem teda za mikádo hodně ráda, je to praktické a když to dorůstá, tak to nevypadá nějak špatně, spíš někdy možná i líp, takže já bych do toho šla, poroste to rychleji a už to aspoň budeš mít z krku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melir
8-20
8-20


Založen: 7.2.2012
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 4:04 pm    Předmět: Citovat

Moje mikádo je délkou nad rameny a jsem v něm nešťasná. Střihla jsem to kvůli zničeným vlasům, na to mi to moc pomohlo, jsou ty vlasy vážně lepší, ale jinak děs a hrůza. Dělá si to co chce, kroutí se každá strana jinak. Vlasy celkově mám rovné, jenom ty konce. Nedám ani všechny vlasy do culíku, o copu nemůže být řeč. Navíc se v mikádu necítím dobře, moje sebevědomí roste spolu s délkou vlasů. Někomu to sluší, potkávám takové na ulici, ale já je tak mít nemůžu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 9:30 pm    Předmět: Citovat

melir - neboj, to doroste. Po zimě už budou určitě o velký kus delší a bude po mikádu Smile
------
Jinak já jsem od myšlenky na nějaké razantní zastřihnutí zbaběle zdrhla, když jsem nedávno seděla u kadeřnice v křesle, bylo z toho nakonec jen malinké zastřihnutí konečků Laughing a sestříhání předních pramenů. A jsem ráda. Asi by mi to bylo líto. Tvaru jakéhosi jsem dosáhla a to mi stačí, a možná nechám dorůst zas k pasu, zbývá mi tak osm centimetrů, to není moc. Ale sestřihávat to asi budu chodit dál, líp se mi to upravuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.