Sukně dlouhé, krátké, úzké i rozevláté
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 62, 63, 64  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d48c66b00317855879155f49df5ecd34Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 10:08 am    Předmět: Citovat

Tereza napsal:
Podle mě budeš ztrácet čas běháním po obchodech, stejně tam nic nemají a nakonec budeš muset zvolit kompromis a třeba ještě drahý. Šikovná švadlena takovou sukni zvládne levou zadní, budeš mít originál a navíc je tam tolik látky, že případné chyby stejnak nebudou vidět. Laughing


no ja nad tým už dosť intenzívne uvažujem. bola som v Žiline pozrieť nejaké látky a by si neverila aký je to problém zohnať čiernu bavlnenú látku Confused ja sama som bola prekvapená... manchester ani kord nechcem, lebo chcem aby bola padavá a taká ľahšia...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 10:50 am    Předmět: Citovat

jééé a co tohleeeeeeee http://www.sari.cz/zobraz.php?id_s=2678


ehm, nejni to na mě moc hypnoticky? A nebude v tom v zimě velká zima Twisted Evil
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 11:12 am    Předmět: Citovat

Teda, já si to sárí po Vánocích asi koupím... Přeci jen, teď potřebuju penízky na dárky. Morano, určitě najdeš i v Blavě, já myslela, jestli v Praze třeba nestuduješ, u nás na příroďárně je Slováků pomalu tolik co Čechů Laughing
Jinak jestli znáš v Blavě takovou tu nákupní pasáž na Obchodné, tak tam má obchůdek má skorotchýně- plesové a společenské šaty na míru, lesní sklo a nááádherné šperky- luxusní bižuterie http://www.graciella-cz.com/ dovezená tedy z Prahy. International Design. Pravda, obyč sukni tam neseženeš, ale ty šperky jsou fakt parádní. Jsou tam i menší kousky celkem levné, i plesové sety.
Doufám, že mi prominete rodinnou reklamu Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 11:27 am    Předmět: Citovat

aaaaaaaa to je nadhera ty sperky Shocked Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 11:51 am    Předmět: Citovat

Vílko, z Brna do Blavy je to skok a navíc jim valí E shop... (Říkejte mi Mefisto) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 11:55 am    Předmět: Citovat

Jinak já na Gracielle taky ulítávám, hlavně na histor.špercích ke kostýmům. Běžně ale nosím zlato, protože jsem líná to střídat a třeba náušnice ztrácím Embarassed
Ale na sezónu šilhám po nějaké soupravě na ples...
Hlavně je to super dárek, známé jsem dávala soupravu k padesátce a slintala ostošest Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 12:46 pm    Předmět: Citovat

Já zkusdim muža přemluvit....i když černobílá...nevim nevim Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 1:42 pm    Předmět: Citovat

Já nosím sukně ráda a líbí se mi víc než kalhoty, ale tím, že chodím furt na nějaký tréninky, a z punčocháčů se blbě převlíká, a ta sportovní taška k toma fakt moc nejde...oblékám častěji kalhoty.
Pro dlouhé sukně mám takovou "výhodu" coby trpaslíkovi s krátkýma nohama jsou mi ke kotníkům i sukně jinak polodlouhé Smile
Miluju kratší skládané sukně se vzorem ala tartan.
Jinak, hodně sukní mám ušitýxh na míru (jsem celkově poněkud nekonfekční tvor).
Radši než kolovou bych doporučila kanýrovou - sešívá se z pruhů látky, takže odpad není skoro žádný, akorát spousta práce. a široká je podle toho jak moc kanýry nabíráš a kolik jich na sukni máš viz tyto obrázky: http://www.zafirah.com/galerie/studiove/studiove-fotografie-2008 (fotkyč. 1-12)
(tenhle typ sukně mám i na civilní nošení - ktarší i delší - doporučuji)
A pak též doporučuji obchod Ganga www.ganga.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 2:05 pm    Předmět: Citovat

Sharqigirl: ano, o takej som tiež premýšľala. jednu takú mám a je veľmi pohodlná Smile už len nájsť vhodnú látku... ale to bude orech nad orechy. a na www.ganga.cz som sa bola už pozrieť. nádherné veci.. len zas keď si to nemôžem vyskúšať, ohmatať a podobne... tak ma to trošinku odrádza. a do Prahy pôjdem najskôr tak o sto rokov....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 2:12 pm    Předmět: Citovat

morana napsal:
Sharqigirl: ano, o takej som tiež premýšľala. jednu takú mám a je veľmi pohodlná Smile už len nájsť vhodnú látku... ale to bude orech nad orechy. a na www.ganga.cz som sa bola už pozrieť. nádherné veci.. len zas keď si to nemôžem vyskúšať, ohmatať a podobne... tak ma to trošinku odrádza. a do Prahy pôjdem najskôr tak o sto rokov....


No, já mám kanýrové sukně na zimu a podzim - kratší z odlehčené rifloviny a delší podobné riflovině z bavlny s jakousi kytičkovou strukturou, taky není špatný tenší manšestr (u těchto materiálů samozřejmě není nabírání tak bohaté), na léto viskóza.... ten krajkový model na fotkách mám i do divadla či společenské příležitosti - např s korzetem je úžasná (ovšem u krajky se pohybujeme v trochu vyšších cenách...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 62, 63, 64  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.