Sukně dlouhé, krátké, úzké i rozevláté
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63, 64  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=061ed9d1db611387a173f15f7e65e28bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 8:39 pm    Předmět: Citovat

Housenka napsal:
Dneska byl hrozný vítr. Holky, nosíte některá zavinovačku, i když takhle fouká? Já jsem měla normální dlouhou (na gumu) a pod ní kanýrovou spodničku a nedovedu si představit, co bych dělala se zavinovací sukní. Na to bych snad potřebovala čtyři ruce, aby držela na místě Smile


Zavinovačku si spínám dole malým špendlíčkem, když je takhle větrno, a drží to dobře... Je ale pravda, že bez toho zapínáku bych se v ní taky neodvážila vyrazit. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 8:45 pm    Předmět: Citovat

Já si ji nezapínám dole, to by mělo efekt rozevřené díry od kotníků do pasu Laughing Ale někde v úrovni kolen, to je ještě ukočírovatelné, plus většinou nosím stejně spodnici.
Daleko horší je, když začne fučet a máte krátkou sukni (cca po kolena), to dělá taky zajímavé efekti Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 9:40 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem to vzdala. Měla jsem širší sukni po kolena a než jsem došla pár metrů na zastávku, radši jsem se vrátila a převlekla se do džínů. Sukni jsem držela oběma rukama a stejně jsem měla pocit, že každou chvíli ukážu světu své pozadí.
V tomhle mi mimochodem nejhorší připadá metro. Než sejdu ty schody dolů, to někdy bývá porod. Dlouhé sukně jsou ještě docela v pohodě, sice se nafukují jako balon, ale budiž. Ale krátké sukně, to je konec, jak fouká zespodu z metra, tak je docela fuška to udržet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 9:50 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
V tomhle mi mimochodem nejhorší připadá metro. Než sejdu ty schody dolů, to někdy bývá porod. Dlouhé sukně jsou ještě docela v pohodě, sice se nafukují jako balon, ale budiž. Ale krátké sukně, to je konec, jak fouká zespodu z metra, tak je docela fuška to udržet.

No přesně. V mém soukromém povětrnostním žebříčku vede Chodov Smile Nejhorší je, že to nejde nikudy obejít Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 10:21 pm    Předmět: Citovat

Jedna známá to pořešila tak, že si na spodním okraji širokých sukní ušila nenápadný tunýlek, provlíkla šňůrku a když zafoukal větříček, stáhla to a místo obráceného zvonu měla nafouklý balón Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 6:54 am    Předmět: Citovat

Housenka - nene, Hloubětín! Ten je dluhy jak štrnact dni před vyplatu, fučí tam v zimě v letě severák a sukně litaju přes hlavu Twisted Evil Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 2:35 pm    Předmět: Citovat

Nene, Chodov. Tam mi uletěl i zagumičkovaný a zajehlicovaný klobouk (a vyškubl chumáč vlasů, au) a jak tam byla tlačenice, tak mi na něj někdo dupl a zasvinil ho. Naštěstí to byl neoblíbený klobrc, tak toho ani moc nelituju Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 2:37 pm    Předmět: Citovat

Dobrá je taky Radlická a Jinonice - vždycky, když jsem tam jela, jsem měla nutkání vzít si s sebou i v parném létě aspoň šálu, jak tam fičelo a jaká tam byla dole kosa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 6:14 pm    Předmět: Citovat

Jó, Chodov, na ten mám taky vzpomínky, to je jak výstup na Everest ty schody, obzvláště v zimě Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: po duben 22, 2013 12:59 am    Předmět: Citovat

Bude to asi divný, ale: dneska jsem si u Nikinky zkoušel sukně. Very Happy Fascinující bylo, že to, co padne jí, padlo i mě. Prý mám stejné boky a zadek. Cítil jsem se v tom divně, naštěstí jsem se pořádně neviděl, protože to bych si připadal ještě trapněji, než obvykle, nikinka se jen smála. Ale dala mi za pravdu, kdybych byl holka, měl bych doopravdy hodně fyzické krásy. Navíc, taky bych nosil(a) sukně.
Tak jsem zase zkusil něco, nad čím jsem přemýšlel dlouho, jaké by to asi tak bylo. Občas si fakt myslím, že jsem se měl narodit jako holka, protože k jistým věcem mám dost blízko. Byl to takový zajímavý zážitek. Škoda, že nejde jen na zkoušku změnit pohlaví. Very Happy A celou minulost s tím. Vím, že tyhle operace jsou možné, ale nešel bych do toho. Protože minulost zůstane minulostí a to je to, co by mě zajímalo, jaké by bylo, kdybych byl vysoká, štíhlá dlouhovláska v sukni. Jinak, tohle vám závidím. V létě se můžete zahalit aniž by vám bylo vedro.
Ne, fotky nejsou. Hned ze začátku jsem řekl, že eyes-only. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63, 64  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.