Muzi,celenky do vlasov a zmena ucesu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d22075894fd465eefdb46d309a5c3084Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 1:53 pm    Předmět: Citovat

Deather666 napsal:
Valkira napsal:
Mno... uvidíš. Já myslím že jen tak bez ničeho dozadu držet nebudou. Že to bude chtít alespoň trochu natužit a nechat uschnout s čelenkou, nebo nějak zajištěné.
Já mám vlasy jemné, ale i když byly na mikádo, stejně se dělala pěšinka.


Ved zajtra idem umyt vlasy,tak skusim si hned na mokre dat celenku...Potom tu napisem ze ako to dopadlo Wink Wink Len davnejsie som zistil,a vlastne aj kvoli tomu som prestal nosit celenku,ze po dlhsom pouzivani celenky ma boleli korienky..Tak neviem...


Jj. To říká víc lidí. Já nevím, mne zas tlačila za ušima Confused Ale ty kořínky právě mohou bolet, že ty vlasy nutíš ležet jinak, než jak je táhne gravitace. Že to bude trochu bolet tě varovala už Sidonie.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 1:59 pm    Předmět: Citovat

Jj. To říká víc lidí. Já nevím, mne zas tlačila za ušima Confused Ale ty kořínky právě mohou bolet, že ty vlasy nutíš ležet jinak, než jak je táhne gravitace. Že to bude trochu bolet tě varovala už Sidonie.[/quote]

To moze byt..Niekedy je gravitacia nepotrebna,co uz Laughing Laughing
Ako sa hovori,co boli to preboli.. Wink Laughing Laughing Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 3:43 pm    Předmět: Citovat

Zkus někde splašit fotku s čelenkou, já myslím že se to nedá moc odhadnout, jestli zrovna Tobě bude slušet nebo ne, musí se to vidět. Very Happy A uvidíš jak Ti bude vyhovovat dlouhodobější nošení, já nosívala čelenky dřív, a bolely mě jak vlasy, tak hlava protože ta čelenka tlačila za ušima. A tu zoubkovanou jsem nemohla delší dobu nosit už vůbec, byla pro mě jak mučící nástroj. Laughing
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 4:07 pm    Předmět: Citovat

S tou čelenkou je to legrace. Na koncertě se se mnou bavila asi 12ti letá holčička s odrostlými vlasy a čelenkou. Byla vážně fajn, na holku hodně komunikativní. Ehm, pak mě kamarádka jemně upozornila, že je to chlapeček Embarassed Laughing
Takže čeleneka sluší jen chlapečkům, co nevypadají jako holčička Laughing
A co tak zkusit tenký šátek zavázaný pod vlasy ? Pěšinka se bude tvořit vždycky. Pusuň ji ke straně a máš efektní vlnu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 9:06 pm    Předmět: Citovat

Já teda čelenku nepoužívám, cítil bych se tak nějak divně. Když jdu s rozpuštěnýma, tak zastrčím přední prameny za uši a ani žádnou nepotřebuji. Pravda je, že ale v 95% případů se vyskytuji s culíkem. A bez pěšinky mám nějak moc velkou plochu na hlavě, vůbec to nevypadá dobře. A pak narozdíl od většiny ostatních mám problém, že se mi pěšinka ráda sama ztrácí, musím jí obnovovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 8:38 am    Předmět: Citovat

Deather666 napsal:
Tak dakujem za vase doterajsie nazory.S fotkou bude problem lebo notebook som reklamoval.Nebude stacit foto co mam vo fotoalbume?Su sice bez tej celenky,ale nejde si to neak predstavit?? Laughing Laughing


no myslím si že nejaká taká nenápadnejšia čelenka by ti šla. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 11:58 am    Předmět: Citovat

Dneska jsem viděla kluka s čelenkou, ne s nějakou tenkou, ale látkovou a neměl to přes čelo, ale normálně nad čelem jako ženská, jako kdyby měl tu tenkou plastovou. A vůbec, vy chlapi, co máte hodně vlasů, tak můžete být rádi, protože někteří začínají plešatět už v 19, to si nevymýšlím, to jsem viděla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 9:16 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
S tou čelenkou je to legrace. Na koncertě se se mnou bavila asi 12ti letá holčička s odrostlými vlasy a čelenkou. Byla vážně fajn, na holku hodně komunikativní. Ehm, pak mě kamarádka jemně upozornila, že je to chlapeček Embarassed Laughing
Takže čeleneka sluší jen chlapečkům, co nevypadají jako holčička Laughing
A co tak zkusit tenký šátek zavázaný pod vlasy ? Pěšinka se bude tvořit vždycky. Pusuň ji ke straně a máš efektní vlnu Wink


Heh to muselo byt komicke . Laughing Laughing Laughing
Satky zase moc nemusim..Myslim ze ta celenka aj daco zabera..Dal som si ju po umyti na vlhke vlasy a docela fajne ich vytvarovalo. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 9:17 am    Předmět: Citovat

Woky napsal:
Já teda čelenku nepoužívám, cítil bych se tak nějak divně. Když jdu s rozpuštěnýma, tak zastrčím přední prameny za uši a ani žádnou nepotřebuji. Pravda je, že ale v 95% případů se vyskytuji s culíkem. A bez pěšinky mám nějak moc velkou plochu na hlavě, vůbec to nevypadá dobře. A pak narozdíl od většiny ostatních mám problém, že se mi pěšinka ráda sama ztrácí, musím jí obnovovat.


Tebe ani netreba tu celenku..Mas dlhsie vlasy a podla fotky aj hustejsie..Ja mam problem s tym,ze ofina mi pomalsie zarasta a posobi jemnejsie..Tak preto volim tu celenku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 9:19 am    Předmět: Citovat

Rina napsal:
Deather666 napsal:
Tak dakujem za vase doterajsie nazory.S fotkou bude problem lebo notebook som reklamoval.Nebude stacit foto co mam vo fotoalbume?Su sice bez tej celenky,ale nejde si to neak predstavit?? Laughing Laughing


no myslím si že nejaká taká nenápadnejšia čelenka by ti šla. Wink

Heh myslis??Skusim neaku tu fotku splasit s celenkou.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.