Sarongy, šály, šátky apod.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út únor 09, 2010 5:40 am    Předmět: Citovat

Od malička nesnáším šály a všechno, co je ke krku a musí se to na něj balit... nejvíce jsem asi trpěl na vojně, kde byla šála povinná jako zimní doplněk ...Grrrrrrrrrrrrrrrrrr Wink Crying or Very sad Confused Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 3:44 pm    Předmět: Citovat

doporučuju přečíst!!!

http://modnipeklo.cz/2010/08/kasmir-za-dve-stovky-3/#comments

sama si chci dlouho pašmínu koupit, ale tenhle článek mě opravdu zarazil...teď babo raď..a to, že se ty certifikáty dají koupit mě fakt namíchlo Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 4:15 pm    Předmět: Citovat

mně naši přivezli kašmírovou šálu z Dubaje.. ale já prd poznám, jestli je pravá.. tváří se ale kašmírově a naši se tváří, že byla drahá.. každopádně ji moc ráda nosím, je úžasně příjemná..

a asi v dlouhých zimních večerech si nějakou šálku upletu.. pořádně barevnou.. snad jsem to pletení ještě nezapomněla..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 4:21 pm    Předmět: Citovat

já od té doby, co jsem si šáhla na pašmínu v Marks and Spencer tak na ní myslím Very Happy je tak hebká!!! ale stála 700, tak dkoví jestli byla pravá, ale to by mohla...jenže na pašmínu za 2 tis fakt nemám..snad někdy až budu vydělávat.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 4:24 pm    Předmět: Citovat

mě spíš štve, že jsem přetrhla kontakty se švédskem, kam jsem posílala kila psích chlupů a oni z toho dělali vlnu.. Laughing jak bych teď toužila po takové bio šále.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 4:27 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
mě spíš štve, že jsem přetrhla kontakty se švédskem, kam jsem posílala kila psích chlupů a oni z toho dělali vlnu.. Laughing jak bych teď toužila po takové bio šále.. Laughing


heej kolik je těch chlupů potřeba? já to sbírala z našeho psa když línal, a naši mi tu sklenku pak vyhodili!!chtěl jsem z nich minimálně rukavice! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 4:31 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
Hanča napsal:
mě spíš štve, že jsem přetrhla kontakty se švédskem, kam jsem posílala kila psích chlupů a oni z toho dělali vlnu.. Laughing jak bych teď toužila po takové bio šále.. Laughing


heej kolik je těch chlupů potřeba? já to sbírala z našeho psa když línal, a naši mi tu sklenku pak vyhodili!!chtěl jsem z nich minimálně rukavice! Very Happy


to právě nevím.. já jsem to posílala přes jednou oddílovou kolegyni, která tam byla v rodině, kde to dělali.. já blbec jsem se na to nikdy neptala, jen mi občas slečna poslala fotky výrobků..

ale měsíčně jsem nasbírala asi kilo chlupů a pak to jednou za půl roku poslala.. Laughing

nevíš, kdo to dělá v české republice?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 4:37 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
porcelainswan napsal:
Hanča napsal:
mě spíš štve, že jsem přetrhla kontakty se švédskem, kam jsem posílala kila psích chlupů a oni z toho dělali vlnu.. Laughing jak bych teď toužila po takové bio šále.. Laughing


heej kolik je těch chlupů potřeba? já to sbírala z našeho psa když línal, a naši mi tu sklenku pak vyhodili!!chtěl jsem z nich minimálně rukavice! Very Happy


to právě nevím.. já jsem to posílala přes jednou oddílovou kolegyni, která tam byla v rodině, kde to dělali.. já blbec jsem se na to nikdy neptala, jen mi občas slečna poslala fotky výrobků..

ale měsíčně jsem nasbírala asi kilo chlupů a pak to jednou za půl roku poslala.. Laughing

nevíš, kdo to dělá v české republice?



tak tady jsem našla odkaz http://tn.nova.cz/red/zajimavosti/svetry-ze-psich-a-kocicich-chlupu.html

paní z Příbora, to mám co by kamenem dohodil, takže teď nasbírat kilo a jedu tam!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 6:34 pm    Předmět: Citovat

Tak popravdě řečeno se dalo čekat, že "pashminy" z tržnice, obyč krámů a od Vietnamců nebudou úplně pravé... Ale to, že se dá ten certifikát koupit je dost drsné... Na těch stránkách (pashmina.cz) jsou ale nádherné kousky... Třeba jednou... Jinak moje teta má pravou pashminu a fakt se to nedá srovnat s tím, co se běžně prodává, to je nebe a dudy...
Jinak šátky mám taky ráda, šály moc ne, nevím ani proč - asi proto, že mám jen samé ošklivé a když si chci něco koupit, koupím VŽDYCKY šátek - velké, větší, největší...
Jen jsem se chtěla zeptat - jak nosíte hedvábné šátky?!? vždyť to strašně klouže a poletuje, uzel se mi většinou moc nelíbí... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 6:37 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Tak popravdě řečeno se dalo čekat, že "pashminy" z tržnice, obyč krámů a od Vietnamců nebudou úplně pravé... Ale to, že se dá ten certifikát koupit je dost drsné... Na těch stránkách (pashmina.cz) jsou ale nádherné kousky... Třeba jednou... Jinak moje teta má pravou pashminu a fakt se to nedá srovnat s tím, co se běžně prodává, to je nebe a dudy...
Jinak šátky mám taky ráda, šály moc ne, nevím ani proč - asi proto, že mám jen samé ošklivé a když si chci něco koupit, koupím VŽDYCKY šátek - velké, větší, největší...
Jen jsem se chtěla zeptat - jak nosíte hedvábné šátky?!? vždyť to strašně klouže a poletuje, uzel se mi většinou moc nelíbí... Confused


sichrhajzka.. Laughing připnu jeden konec za krk..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.