Výměna chemie za přírodno
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=adea8d27b53d5587029dd4d97a29d887Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Uumi
21-40
21-40


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 6:01 pm    Předmět: Citovat

Ja jsem prechazela taky postupne. Hrozne se mi masti vlasy,musim myt kazdy den,jinak vypadam jak bezdomovec. Nejdriv jsem nasadila Relle na blond vlasy,abych odsilikonila. Po spotrebovani celeho baleni,cca pul roku,jsem nasadila Alverde salvej/briza. To uz jsem musela pouzit i balzam,ktery jsem si predtim mohla odpustit. Zkousim Alverde merunka/citron a...BINGOO,vydrzim 2 dny nemyt,az treti den rano,coz je u me obrovsky uspech.
Takze pomalu,ale jiste se dostavam na prirodni cestu,az mi odroste melir,chystam se na hennu, ale to je zatim daleko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miki7
41-80
41-80


Založen: 7.11.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 8:03 pm    Předmět: Citovat

Zdravím
Objevila jsem tyhle ÚŽASNÉ stránky a už si postupně měním v koupelně chemikálie za voňavou přírodu Jsem z toho všeho nadšená Very Happy
Provedla jsem nálet do DM drogerie a VivaNatury, slečna byla moc příjemná a čas jsem si tam vychutnala, o to víc, že tam nikdo nebyl, tak jsme vedly dloooouhou diskusi. Na mé "přechodové" období mi doporučila růžový šampon a kondicionér od Lavery (mám melírované vlasy, měla jsem mírnou obavu, aby mango nebylo příliš těžké). První umytí - příjemné, moc hezká vůně, vlasy v poho. Doporučila mi, abych šampon střídala, tak přemýšlím, jakou variantu zvolím. S kterým šamponem konzumentky růže kombinujete?
PS: jinak jsem odešla ještě s dalšími věcičkami Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 10:09 pm    Předmět: Citovat

Mám dotaz - myslíte, že Alverde sám o sobě dokáže vymýt z vlasů silikon? Používala jsem dřív silikony na celé vlasy. Teď už jen na konce, asi 10 cm. Vím, že u pokožky hlavy nemají silikony co dělat, tak by mě zajímalo, jestli stačí ten Alverde, aby to od pokožky aspoň časem zmizelo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
izabela
41-80
41-80


Založen: 23.11.2008
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 7:44 pm    Předmět: Citovat

chtěla bych se zeptat jakou přírodní kosmetiku používáte chtěla bych na ní také přejít,ale nevím jakou mám požívat a jestli ji seženu v normálním obchodě nebo ,usím co nějakého specialního??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 7:55 pm    Předmět: Citovat

izabela skus mrknut do temy.. sampony a kozmeticke rady..nejaku prirodnu kozmetiku zozenies aj v beznej drogerke,skus trebars laveru alebo alverde obe su velmi dobre a maju na vyber kopu samponov na rozne vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
izabela
41-80
41-80


Založen: 23.11.2008
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 8:08 pm    Předmět: Citovat

děkuji moc elli:)......všichni tu máte skvělé rady a nápady:)......jen tak dálSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.