Měsíčkový a heřmánkový olej

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d29c0cd5a700f034f01cf6efc8c684b5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vloucak
81-160
81-160


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 104

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 8:55 am    Předmět: Měsíčkový a heřmánkový olej Citovat

Ahoj, snad tohle téma ještě není, koukala jsem se a hledala, ale holt to asi neumím Laughing . V obchodě se zdravou výživou jsem se setkala s těmito oleji (heřmánek, měsíček), heřmánek přírodně zesvětluje vlasy, že? Dělá to měsíčkový olej taky? Máte s němi někdo zkušenosti? Jaký vliv mají na vlasy (mě se totiž docela mastí Sad a třepí konečky)? Ráda bych svůj tón vlasů ještě trochu víc zesvětlila, jsem docela přírodní blondýna, ale postupem času mi vlasy tmavnou Crying or Very sad a to se mi moc nelíbí. Zatím si zásobičku olejů na vlasy vyrábím, a tyhle oleje mě docela zaujali, jenže se v tom ještě moc nevyznám a nechtěla bych udělat nějakou krpu Wink přece jen jsem chudý student a tyhle investice, takhle naráz, jsou dost znatelné Embarassed . Nebo nevíte ještě o nějakých jiných olejíčcích na zesvětlení nebo projasnění?

Vím, že se tyto oleje používají spíš na kuži (popáleniny a kožní choroby ... ) ale nezkusil to někdy někdo plácnout i na vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 9:45 am    Předmět: Citovat

ja som skusala Embarassed vlasy boli ulepene a zmylo sa to asi az stvrtykrat..ale ked sa to konecne zmylo boli ok ale o nic lepsie ani svetlejsie ako po inom oleji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vloucak
81-160
81-160


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 104

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 9:15 pm    Předmět: Citovat

Elli:
Moc děkuji za odpověď, poučím se ze tvých zkušeností a raději tento experiment vynechám Wink Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vloucak
81-160
81-160


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 104

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2009 11:08 pm    Předmět: Citovat

No tak koukám že měsíček se používá i ve vlasové kosmetice - Logona Šampon Vitalizační Měsíček - grrr asi jsem nepoučitelná a dokud si v tom nezmáchám čumák, tak mi to nedá pokoje ... už nad tím zase uvažuju ... zase si říkám, že když se to vážně na ty vlasy neosvědčí, tak babička to užije Laughing tak to přeci jen možná zkusím ... achjo Shocked to jsou dilemata
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fli6py
21-40
21-40


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 3:15 pm    Předmět: Re: Měsíčkový a heřmánkový olej Citovat

vloucak napsal:
Ahoj, snad tohle téma ještě není, koukala jsem se a hledala, ale holt to asi neumím Laughing . V obchodě se zdravou výživou jsem se setkala s těmito oleji (heřmánek, měsíček), heřmánek přírodně zesvětluje vlasy, že? Dělá to měsíčkový olej taky? Máte s němi někdo zkušenosti? Jaký vliv mají na vlasy (mě se totiž docela mastí Sad a třepí konečky)? Ráda bych svůj tón vlasů ještě trochu víc zesvětlila, jsem docela přírodní blondýna, ale postupem času mi vlasy tmavnou Crying or Very sad a to se mi moc nelíbí. Zatím si zásobičku olejů na vlasy vyrábím, a tyhle oleje mě docela zaujali, jenže se v tom ještě moc nevyznám a nechtěla bych udělat nějakou krpu Wink přece jen jsem chudý student a tyhle investice, takhle naráz, jsou dost znatelné Embarassed . Nebo nevíte ještě o nějakých jiných olejíčcích na zesvětlení nebo projasnění?

Vím, že se tyto oleje používají spíš na kuži (popáleniny a kožní choroby ... ) ale nezkusil to někdy někdo plácnout i na vlasy?


Já mám heřmánkový olej, po domácku vyrobený. Jestli se ti mastí tak ho nedoporučuji, mám totiž vlasy dost vysušený a heřmánkový olej používám na vyživení. Nezesvětluje, lehle zesvětlí když do něj přidáš citronovou šťávu a trochu 3% peroxidu. Konečky se mi taky třepí, ale žádnou změnu po něm nevidím.
Vlasy ti zesvětlí citronová štáva, med, heřmánkový odvar (ten je ale hooodně nadlouho a vlasy mi zesvětloval jenom když jsem byla malá a měla dětský vlásky)... když tady trochu víc pobrouzdáš tak najdeš spoustu návodů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vloucak
81-160
81-160


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 104

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 9:16 pm    Předmět: Citovat

Fli6py:
Dík za typ Wink už jsem koukala na pár věcí např. medová maska s kondicionerem mi vlasy vážně o něco zesvětlila Wink, bohužel s tím peroxidem to asi vyzkoušet nebudu moct, protože jsem začala hennit (bezbarvá henna mix se zlatou blond) Smile díky za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fli6py
21-40
21-40


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 10:54 am    Předmět: Citovat

vloucak Arrow Nemusíš do toho přidávat peroxid. Stačí do toho oleje přidat jenom citronovou šťávu, vlasy se budou zesvětlovat a zároveň vyživovat. Píšeš že se ti vlasy mastí, citronová štáva a heřmánek vlasy trochu vysušují. Můžeš je smíchat a dát na hodinu na vlasy, déle bych to nedoporučovala. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Viadelmar
0-7
0-7


Založen: 11.8.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 8:35 pm    Předmět: Nechtikovy olej Citovat

Ahojte vsetci vlasaty!
Uz dlhsiu dobu mam problem s lamanim a naslednym vypadavanim vlasov, mohol by mi niekto poradit co s tym. A este potrebujem radu chcem si kupit nechtikovy olej na vlasy mal ho uz niekto z vas??? Naozaj to pomaha proti lamaniu vlasov???


Naposledy upravil Viadelmar dne po srpen 17, 2009 9:07 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.