Keratinový postřik
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8f89379a4fc9522a76f1bed3f068a0f9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MilyEli
161-320
161-320


Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 9:50 am    Předmět: Keratinový postřik Citovat

Na obale píšou: Výživa regeneruje vrchní keratinovou vrstvu vlasu a perfektně hydratuje vlasy. Obsahuje keramické částice, keratin a přírodní hedvábí.
Donesla mi to teta kadeřnice, koukala jsem na složení, opravdu moc nekecají a myslím, že neobsahuje silikony.
Znáte?

http://www.shopwiki.com/detail/?q=CHI+Keratin+Mist+-+12+oz&s=336&o=166506215&d=CHI+Keratin+Mist+12+oz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 1:09 pm    Předmět: Citovat

Neznam,ale spatne to nevypada,a da se to objednat nekde i na ceskych strankach?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilyEli
161-320
161-320


Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 1:13 pm    Předmět: Citovat

Jo tak to netuším, možná přes nějakou kadeřnici Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 1:19 pm    Předmět: Citovat

Nebudou ty keramické částice obalovat a dusit vlasy stejně jako silikony? Aby to nebylo jak keremická glazura...
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karina
81-160
81-160


Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 1:54 pm    Předmět: Citovat

Ten keratin je vlastně přirozená součást vlasového vlákna,různými vlivy se ztrácí.Já nevím jaký keratinový postřik myslíš,znám jen olejíček pro velmi poškozené partie vlasů od Wella System Profesional,pak ho mají firmy Hessler(neznám),Vitalitys a Ducray Lactocerat.Sprej je dobrý především v letním období,víme co moře,slaná nebo chlorovaná voda dovede.A při fénování,s tím mám problém já.Vlasy si fénuju takže... Rolling Eyes .Ale vůbec nemám ponětí jestli to ucpe vlasové šupinky tak jako silikon a zda je vymyvatelný Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mak
81-160
81-160


Založen: 7.11.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Zlin

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 7:08 pm    Předmět: Citovat

Keratin - vláknitá bílkovina lidského těla zejména v kůži, nehtech a vlasech. Jeho množství se v buňkách pokožky zvyšuje při jejich rohovatění (keratinizaci).

Keratinizace - přirozený proces v lidské kůži, během něhož se v povrchových vrstvách pokožky hromadí keratin, který poskytuje kůži ochranu.

Já jsem ho našel ve výrobcích Avonu, které se honosí tzv. tri-keratin komplexem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karina
81-160
81-160


Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 8:07 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Maku,přínosný příspěvek Wink ,o Avonu a Tri Keratin komlexem jsem taky slyšela a vyzkoušela ale bohužel mi šampony a kondicionery dělají neplechu na hlavě-lupy a svědí mě hlava
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mak
81-160
81-160


Založen: 7.11.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Zlin

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 8:54 pm    Předmět: Citovat

Je to tri-keratin systém, pardon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 8:15 pm    Předmět: Keratinování vlasů? Citovat

Ahojte, slyseli jste nekdo o teto metode - keratinovani vlasu?? Docela me to zaujalo, ale bohuzel nikde nemohu najit vice informaci, tak se obavam, jestli to neni nejaky tahak na penize... Ale zni to hodne zajimave! http://www.alla.cz/kura.htm
Co si o tom myslite? Rolling Eyes Muze to fungovat?
Princip je asi takovy: do nejak narusenych vlasu se aplikuji pripravky s prirodnim keratinem a po osviceni specialni lampou (buhvi, co to muze byt? Rolling Eyes ze by UV?) se ve vlasech "syntetizuje" keratin vlastni, ktery se do vlasu zabuduje. Zda se mi to trosku sci-fi, ale kdyz ta marketingove reci zni opravdu slibne... Wink Bohuzel tato kura neni z nejlevnejsich, takze kdyby mel nekdo nejakou cennou pripominku k fungovani ci smysluplnosti teto metody, velice rada si v tom udelam jasno Smile
_________________
Zivot se meri na okamziky, ktere se dotknou vaseho srdce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 6:47 pm    Předmět: Re: Keratinování vlasů? Citovat

eltecko napsal:
Ahojte, slyseli jste nekdo o teto metode - keratinovani vlasu?? Docela me to zaujalo, ale bohuzel nikde nemohu najit vice informaci, tak se obavam, jestli to neni nejaky tahak na penize... Ale zni to hodne zajimave! http://www.alla.cz/kura.htm
Co si o tom myslite? Rolling Eyes Muze to fungovat?
Princip je asi takovy: do nejak narusenych vlasu se aplikuji pripravky s prirodnim keratinem a po osviceni specialni lampou (buhvi, co to muze byt? Rolling Eyes ze by UV?) se ve vlasech "syntetizuje" keratin vlastni, ktery se do vlasu zabuduje. Zda se mi to trosku sci-fi, ale kdyz ta marketingove reci zni opravdu slibne... Wink Bohuzel tato kura neni z nejlevnejsich, takze kdyby mel nekdo nejakou cennou pripominku k fungovani ci smysluplnosti teto metody, velice rada si v tom udelam jasno Smile



u nás v meste to už jeden salon robí. videla som v novinách...majú na to akciu. tiež ma to zaujalo ale moc tomu neverím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.