Lezou vám vlasy na mozek? =o)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7fe335b9649b8faf7cb717d0d9c6dafeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 7:34 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, JO, zrovna nedávno se mi stalo, že jsem byla přehlcena myšlenkami na vlasy a vším možným, co se okolo toho točí. musela jsem si chvíli odpočinout, tzn. taky od DV.cz. Ale teď jsem zase zpátky Twisted Evil
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 8:25 pm    Předmět: Citovat

Tohle je dost zvláštní, protože já se vlasy nijak moc nezabývám. Jsou prostě mojí součástí jako třeba ruce a nohy. No a že bych si pořád koukala na ruce, to by bylo trošku divné Laughing
Ale jiná věc je, že mi na vlasy nikdo nesmí sáhnout. A to právě proto, že je to součást mě, mého těla. A nikdo normální asi nenechá cizí lidi, aby ho jen tak ošmatávali.
Jsem schopná reagovat dost agresivně. Prostě na vlasy se nikomu bez varování (a bez dovolení) nesahá. Jen jediný člověk za to ode mě nedostal. Ale ten má protekci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.