ako pribrať?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=729c977fafe10bc1d5e4a432a4e21bc6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 12:06 pm    Předmět: ako pribrať? Citovat

mám asi trošku opačný problém ako ostatný,ale je rovnako nepríjemný,ani za svet neviem pribrať,teraz som sa o to pokúšala a ešte viac som schudla a ľudia začínajú byť nepríjemný,že jééžiš aká si tenká a bla bla bla a podobne Crying or Very sad a ja som už z toho zúfala,som zdravá len mám asi zrýchlený metabolizmus,neviete z čoho sa rýchlo a účinne priberá?lebo ja som skúšala macdonald a schudla som ešte viac Shocked Rolling Eyes priatel sa rozhodol že do našej svadby schudne a ja že ked on schudne tak ja zas priberiem nech nevyzerám akoby som si odbehla z koncentraku..mam pri výške 160cm nejakých 42kg čo je hrozne málo Sad a chcela by som do svadby 50..teda ešte neviem presne kedy bude svadba,ale tipujem tak polroka rok,ale tymto tempom dovtedy ešte viac schudnem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 12:09 pm    Předmět: Citovat

Tyjo to je drsné. Asi nejlepší se bude poradit s někým kdo tomu rozumí. Nějaká dietní sestra nebo doktor. Protože asi začít se cpát jen tučným asi nepomůže. A co třeba jíst vícekrát denně? A větší porce. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 12:11 pm    Předmět: Citovat

Připojuji se k žádosti o radu, ne pro sebe, ale pro mě blízkého člověka, který je nechutně hubený... A nemusí to být nijak rychlé (když několik let hubnul, tak může zase několik let přibírat), ale rady typu mcdonald a mastné přepálené nechutnosti nechci Wink
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 12:14 pm    Předmět: Citovat

no ja jedavam celkom dost,ale prave koli ze sa pokusam pribrat tak sa nutim do takych mastnejsich veci Embarassed naposledy ten macdonald som skusala,ale potom na mna pozera kamoska,ze panecku ty si schudla a potom mi vravela zevraj z macdonaldu moze clovek aj schudnut lebo pouzivaju olivovy olej a nejake specialne zemle alebo co...no neviem Embarassed ale aj ja by som radsej nejake zdravsie veci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 12:39 pm    Předmět: Citovat

Hlasíííím je k vychrtlinám a mám jednu "radu"... v lékarně by ti asi dali Nutritdrink...bléééééééééé. Fuj ten si nekupuj, ja ho jeden čas musela. I když jím víc než ostatní. Ale k věci, když chci přibrat, koupím si SUNAR Very Happy Je to mňamka, nechá se přisladit dle chuti. Já to dělám snad každej rok před vánoci a kamarádka hlásila, že ji taky pomohl. Ale to jen vlastní zkušenost. Chce to ozkoušet Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 12:44 pm    Předmět: Citovat

No spíš než mastné bych doporučila bílé pečivo, jo a taky ty dětský přesnídávky.. ty sou vlastně i zdraví, myslim Laughing


Jinak v mekáči sem rok bridádničila acelou dobu se tim cpala..s 45kg sem tam vlezla a s45kg zas vystoupila. Takže nevěřím, že se po tom tak tloustne..... Crying or Very sad
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brahmin
81-160
81-160


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 136

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 12:45 pm    Předmět: Citovat

mám rovnaký problém... mojich 64 kilo +/- 2 ma s prepáčením sere už od puberty. Cez prázdniny som dokázal pribrať až 6 kilo čiže som mal asi 14 dní 70 ale boli to galeje. 3 teplé jedlá o rovnakej veľkosti (vlastne 3 obedy) denne, medzi jedlami každé 2 hodiny svačinka pozostávajúca zo 6 rožkkov zo salámov. Bolo to nenormálne drahé a možné len cez prázdniny. Jak som nastúpil doškoly nasadil som zase normálny režim a bum prásk po 14 dňoch na váhe 64, po mesiaci 62 a som kde som bol Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Teraz sa snažím budovať to pomaly s naivnou nádejou že sa to na mne udrží takže každé ráno zjem porciu ovsených vločiek zaliatych syrovátkou, podstivo obedujem mäso, na večeru vločky a 6 vajec (každý deň). Za mesiac som nabral 30 deko Very Happy Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 12:48 pm    Předmět: Citovat

Toto jsem si kdysi stáhla, když jsem měla tento problém. Ale jestli to zapůsobilo to nevím-myslím, že jsem pak spíš přibrala z období stresu, ale to nedoporučuji nikomu Wink .

"Dieta pro nárůst tělesné hmotnosti
-pro ty, kteří si přejí přibrat (i takoví jsou Wink )
-žádoucí je zvětšit svalový objem a ne tukovou tkáň
-příjem kalorií musí převyšovat nad výdejem
-je nutné doplnit sacharidy před i po cvičení
-5-6jídel denně
-nezapomínejte na zeleninu, ovoce
-dejte si pozor na nasycené mastné tuky-zvyšují cholesterol i štíhlým
-nemusíte si dělat starosti pokud občas spořádáte tabulku čokolády večer na posezení
-necvičte déle jak 70minut

-Snídaně:musli s mlékem/pečivo+ jogurt/sýr/tvaroh/šunka+ zelenina/ovoce
Svačina:banán/něco sladkého
Oběd:klasický
Svačina před cvičením:zelený čaj+tyčinka/ovoce/banán/piškoty
Svačina po cvičení:kakao+tyčinka/ovoce/banán/piškoty (tím že to po cvičení doplníte nezhubnete, naopak)
svačinou může být také:2 rohlíky+máslo+sýr+ovoce
1.večeře:pečivo/rýže/těstoviny/brambory (ale musí toho být velká porce u všech jmenovaných)+zelenina/sýr(ne tavený)/vajíčka/maso(kuřecí)/2 sklenice polotučného mléka
2.večeře:jogurt/tvaroh/mléčný nápoj (dúležité)

Doporučená sportovní aktivita
-60minut posilování s vysokou zátěží (8opakování cviku, přestávka,…)
-55minut spinnigu/tae-ba/kickbox aerobiku/squashe
-60minut jízdy na kole/lezení na umělou stěnu

a ještě:pomahaji orisky např. lískové, susené ovoce, kvalitní drahá cokolada, spoustu testovin, pravidelna strava nekolikrat denne a koktejly na ktere se normlane hubne jenom k nim „zrat jak prokoplej“
Pokud to vše budete trpělivě dodržovat určitě přiberete a zdravě, ale chce to doopravdy dodržovat jídelníček, mám to vyzkoušené přímo na sobě. Podobně se stravují kulturisti."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 12:54 pm    Předmět: Citovat

Mila Bambi moc hezké, leč pro mne k ničemu. Kdysi v lázních jsem to takto dadržoval ( no dobře , jezdila jsem na rotopedu 30min a to jen ve všední dny.. víc mi sestry nedovolili. prej abych nezkolabovala či co). jedla jsem 6 jídel + co mi dali navíc-oplatky, přesnídávky, ovoce... Za 14 dní jsem sice byla hezky tvarvaná, ale o 2 kila lehčí.

Pak už mě na rotoped nepustili Crying or Very sad
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 12:56 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Mila Bambi moc hezké, leč pro mne k ničemu. Kdysi v lázních jsem to takto dadržoval ( no dobře , jezdila jsem na rotopedu 30min a to jen ve všední dny.. víc mi sestry nedovolili. prej abych nezkolabovala či co). jedla jsem 6 jídel + co mi dali navíc-oplatky, přesnídávky, ovoce... Za 14 dní jsem sice byla hezky tvarvaná, ale o 2 kila lehčí.

Pak už mě na rotoped nepustili Crying or Very sad


Já vím asi to nebude žádný zázrak, ale tak kdyby přece jen Wink


Naposledy upravil Bambi dne út listopad 11, 2008 1:01 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.