ako pribrať?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=021939fa6db72ac1df07d74bea012749Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 7:35 pm    Předmět: Citovat

astrid: můžu se zeptat, jak to myslíš s tím spánkem?
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 7:47 pm    Předmět: Citovat

to by mě taky zajímalo - když si lidi hlídají pravidelný a pořádný spánek (cca 8 hodin), tak naopak se váha udržuje, neřkuli hubnou - aspoň na mě to tak funguje teda...?
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 7:56 pm    Předmět: Citovat

wensdy: Měla jsem na mysli to, že je určitě prospěšné řešit jídelníček a zajímat se o další prostředky, jak zesílit, ale pokud je špatný spánek, celkové snažení stejně vyjde vniveč. (Jasně, to ví určitě každý, ale mě nedalo to nezmínit.)
Podle spánkových expertů by měl člověk denně naspat cca 7-8 hodin s tím, že doba před půlnocí poskytuje více posilující odpočinek, než když jde člověk spát třeba až ve dvě a spí do deseti...
V souvislosti s hubeností je to podle mě dost podstatný fakt - vždyť ne nadarmo se říká "kdo spí, ten jí".

Morganna: Myslím, že je to proto, že když je člověk dobře vyspaný, neshání se tolik po jídle - tím pádem třeba i hubne. Ostatně, jeden odkaz na souvislost spánku se složením jídelníčku, kde něco podobného zmínili: http://www.fitweb.cz/clanky/hubnuti/457284-jidlo-versus-spanek

Podle všeho záleží na tom, jaká je souhra stravování a spánkového režimu - může napomáhat jak hubnutí, tak tomu zesílení...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 8:04 pm    Předmět: Citovat

Ptala jsem se, protože spím pravidělně celý život, jsem schopná spát celý den a budit se jen na jídlo Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 8:11 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Ptala jsem se, protože spím pravidělně celý život, jsem schopná spát celý den a budit se jen na jídlo Laughing


Teda, to co bych za to dala! Laughing

Mě jinak k napsání toho příspěvku podnítilo opravdu to, že jakmile jsem vylepšila spánek, kila mi šla poměrně dost nahoru. U někoho to možná nemá takový vliv, ale proč to sem nehodit, jestliže ta zmínka může někoho inspirovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 12:44 am    Předmět: Re: já a váha Citovat

dude napsal:
Jediný místo kde se to nějak hromadí je břicho a když někdy zmíním to, že mám velký břicho, tak sem označený za anorektika a že bych se měl jít léčit Very Happy


A zkusil si se podívat na svoje břicho? Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dude
41-80
41-80


Založen: 27.9.2008
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 2:25 am    Předmět: Re: já a váha Citovat

Lúthien napsal:
dude napsal:
Jediný místo kde se to nějak hromadí je břicho a když někdy zmíním to, že mám velký břicho, tak sem označený za anorektika a že bych se měl jít léčit Very Happy


A zkusil si se podívat na svoje břicho? Razz


Ty tomu nerozumíš Very Happy Kdybych se přejídal, tak by mi prostě rostlo jen břicho a zbytek by zůstal stejnej Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 8:33 am    Předmět: Citovat

astrid: unavový syndrom prý nemám Smile

dude: to je jen dojem, když se hodně hubený člověk přejí, přiberemu břicho. Ale ne tak, že by se tam uložil tuk, ale má plný žaledek a střeva, čímž se nafoukne a budí to dojem velkého břicha. Alespoň tak to mám já, obvykle to za dva až tři dny střídmější stravy splaskne. Pokud jsem si nezpůsobila trávicí potíže Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 1:22 pm    Předmět: Re: já a váha Citovat

dude napsal:
Lúthien napsal:
dude napsal:
Jediný místo kde se to nějak hromadí je břicho a když někdy zmíním to, že mám velký břicho, tak sem označený za anorektika a že bych se měl jít léčit Very Happy


A zkusil si se podívat na svoje břicho? Razz


Ty tomu nerozumíš Very Happy Kdybych se přejídal, tak by mi prostě rostlo jen břicho a zbytek by zůstal stejnej Smile


to určitě Laughing Laughing Myslím že to je přesně tak jak psala wensdy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dude
41-80
41-80


Založen: 27.9.2008
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 1:27 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:

dude: to je jen dojem, když se hodně hubený člověk přejí, přiberemu břicho. Ale ne tak, že by se tam uložil tuk, ale má plný žaledek a střeva, čímž se nafoukne a budí to dojem velkého břicha. Alespoň tak to mám já, obvykle to za dva až tři dny střídmější stravy splaskne. Pokud jsem si nezpůsobila trávicí potíže Laughing


Dobře tak já už to řešit nebudu Very Happy díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.