Neco na zacatek

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 8:30 pm    Předmět: Neco na zacatek Citovat

Ahoj,zrovna dneska jsem přemýšlela co s vlasama, a chtěla se ostříhat,tak jsem hledala nějaké účesy a přitom narazila na DV,a tak jste mě inspirovali,že si nechám dlouhé. Ale stejně s nimi musím něco udělat, mám vlnité a momentálně moc nedrží ty hezký vlnky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 9:14 pm    Předmět: Citovat

hura hura hura, tyhle "happy ends" potvrzuji smysl naseho spolecenstvi Wink vitej! A podivej se treba k Tree, Morane a dalsim nasim clenkam se znacne ne-rovnymi vlasy Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 9:40 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Gaio a vítej u nás a ať se Ti tu líbí! To je prima, že jsme tě takhle nahlodali a odradili od stříhání! Wink Ustříhne se během pěti minut, ale dorůstá to pak pěkně dlouho. Twisted Evil Na stříhání je vždycky času dost, napřed vyzkoušej různý zdejší rady a návody - ehm, řekla bych, že minimálně na další dva tři roky máš vystaráno... Wink Laughing Cool
Jo, a máš krásnej nick! Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 10:21 pm    Předmět: Citovat

Tož vítej, já mám taky vlnité vlasy a často mi ty vlnky moc nevydrží. Ale určitě tady najde hodně rad, jak si je déle udržet Wink
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 10:57 pm    Předmět: Citovat

Ufff, vítej Gaio, zlatý DV, ať vlásky rostou, zvlášť kudrnatý, sen téměř všech rovnovlasých...
ať tu najdeš plno rad...mrkni třeba sem: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=565
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 3:28 pm    Předmět: Citovat

Ahoj. Byla by škoda ostříhat dlouhé vlasy jen proto že nedrží tvar.... u nás najdeš spoustu rad co s nima.... Jinak vítej nám! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 12:00 am    Předmět: Citovat

Ahojky, no jedna z nejlepších věcí na zkrocení vlnitých vlasů je nechat je narůst, až tíhou slehnou. já mám kvůli tomu nutkání se stříhat, aby se mi kroutily víc Cool
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 7:51 pm    Předmět: Citovat

súhlas Wink nechaj ich narásť, oni ľahnú. ale aj tak sú neupraviteľné. teda aspoň tie moje. a keď nepoužívam stylingové prípravky, tak kudrny už ani nemám, skor také besné vlnenie Very Happy ... musíš sa ich naučiť mať rada také, aké sú, každý násilný ťah voči nim ich len oslabí Smile ale čo zaručene upokojuje vlnito-kučeravý výbuch sú oleje Smile (vlastná skúsenosť)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2008 4:38 pm    Předmět: Citovat

Děkuju Vám všem za přivítání. Já mám vlásky právě jen vlnité, ne kudrnaté,takže přání je mít krásné vlnky, ne rovnající se, nebo chemlonky.Takže nepotřebuju až tak krotit,jako spíš víc podpořit vlnění,ale ne moc drasticky.
A díkyTitanii za pochvalu nicku, já jsem takovej blázen do mystiky a esoteriky,a jsem bytost,která je hodně propojená se Zemí,takže volba byla jasná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.